Benzer Yazılar

‘2018 KBS Gayo Festival’de SM ve JYP çok uzun süre mi performans sergiledi?

'2018 KBS Gayo Festival'de SM ve JYP çok uzun süre mi performans sergiledi?

HABER: [KBS Gayo Festival] “En iyisiydi vs Adil deildi”… ‘SM Town, JYP Nation’ farklı görüşlere sebep oldu

KAYNAK: X Sports News via Nate

1. [+544, -17] Hep birlikte “Don’t Leave Me” şarkısını söylediklerinde komedi şovu başladı zannettim

2. [+523, -7] Bir kamu kanalının bu kadar haksızlık yapacağını düşünmemiştim

3. [+522, -10] SM ve JYP konseriydi

4. [+80, -4] SM hayranları listeyi görünce BTS konseri diye şikayet ettiler ama BTS’in soloları birer dakikaydı, SM sanatçıları 30 dakika sürdü… ㅋㅋㅋ SM yüzünden BtoB, VIXX, A Pink birer şarkı söyledi. SM utanmıyor mu?

5. [+70, -3] Uzuuuun performansları izledikten sonra ah sonunda bitti dedim, sonra bireysel performanslar başladı ㅎㅎ Tek bir şarkı söyleyen diğer gruplara haksızlık değil mi? Çok pis bir hareket

6. [+64, -8] Çok uğraştılar ama bir BTS solo performansına erişemediler

7. [+56, -1] SM ve JYP’yi sabırsızlıkla beklemedim çünkü dudak oynatma konusunda uzmanlar

8. [+55, -0] Bir gayo festivalinde SM ve JYP’ye torpil yapıldı, yani evet haksızlıktı

9. [+52, -3] MBC’nin listesi yayınlansın da hangi SM sahnelerini atlayacağımı bileyim..

10. [+49, -0] Büyük şirketler olmalarına rağmen performansları ve canlı vokalleri vasattı.. performansların kalitesi çok iyi değilken şirket ismini büyük ve parlak harflerle yazdırmanın mantığı nedir ki?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+270] SM ve JYP’nin çok grubu var, her biri kendi performansını sergiledi, değil mi? Ayrıca ikinci jenerasyondan beri böyle değil mi? Lütfen BTS’i dahil etmeyin, Army’ler bu konuda hiç şikayet etmiyor, biz küçük bir LY konseri gördüğümüz için çok mutluyuz. İnanılmazdı ve yeter de artar bile. “Şikayet eden Armyler var” diyenler için, muhtemelen vardır, ama o kadar da büyük bir oran değildir? Çünkü ben çok görmedim (Biliyorum benim görmemem hiç olmadığı anlamına gelmez) Şikayet edenler muhtemelen Koreli Army’lerdir çünkü onlar televizyondan izleyebiliyor ya da şova katılabiliyor. Ama diğerlerimiz sadece BTS’in performansları hakkında heyecanlı. Diğer performansları izlemedim yani SM ya da JYP ne yaptı bilmiyorum, kesin olan tek bir şey var, çoğumuz şikayet etmedik. Takip ettiğim büyük Army hesapları hiç bundan bahsetmedi. Kendi işimize bakıyoruz.

 

Kaynak: Netizenbuzz

13 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
lavina

abiii ciddi olamasınız değilmi 2 saniyemi sahne almalını bekliyosunun bts zaten 13 dk lık sahnesi vermişler daha ne istiyosunuz iyimisiniz ve orada jyp ve sm idolleri ağırlıklıydı

恋してる

yanlış anlaşılmak istemem ama 2018 de BTS 26 dakikalık bir performans sergilemişti… iki tarafa da laf edemem ama SM idollerinin 13 dakika performans sergilemesi size battıysa ortada ciddi bir çifte standart vardır.

Last edited 1 yıl önce by 恋してる
恋してる

ki performans gayet iyiydi daha bugün izledim. her grup ve alt grup çok kısa süre performans sergiledi.

SURMEW-BTS

nöbette olduğumdan şovu izleyemedim, nöbet çıkışı BTS imin performanslarını izledim ve çok güzeldi, ayrıca gelen görüntüler de çocuklar çok mutluydu , cidden çok eğlenmişler, önemli olanda bu, şov güzel geçmiş ve herkes eğlenmiş , herkesin eline emeğine sağlık. 0 2 dakka kaldı bu 5 dakka kaldı vs önemli değil, önemli olan sağlıklı, mutlu , huzurlu olmaları, kendi performanslarından memnun kalmaları, diğer sanatçılarla eğlenmeleri, gerisi boş, tartışmaya gerek yok. Ayrıca bugün V bebeğimin doğum günü <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 gereksiz, yarasız ve zararlı şeyleri tartışmaya lüzum yok.

suna

Amaan banane ben NCT sahnelerini izler bırakırım. Korelilerin salak sistemi yüzünden elimimi yorucam?

Xb

Kusura bakmayinda sm jyp ve 1 part taki tüm sololar en iyi reyting aldı.sm ve jyp nin fazla sanatçısı var ornek rv be natural ve rbb nin hepsi 1 bucuk dakikaydi bize 4 performans sergilenecek dediler iki performansı birlestirip öyle sundular 3 yarida tam bir performans görduk hit that drum ve power up yaptık onlarda dudak oynatma degil tam bir canlı performanstı.bu konudaki eleştirileri bir reveluv olarak üzerimize alınmıyorum ki bu yorumları yapan anti galiba kıskancliktan kuduruyorlar belliki.cok eglendim cok guzeldi insanları tatmin etmek zor illaki herkes kendi grubu solo sanatcisi öne çikmasini istiyor herkes halinden memnundu sondaki exobts dansları… Read more »

Yav he he

Dürüst olmak gerekirse ben hiç bir zaman bir töreni açıp baştan sona seyretmiyorum sevdiğim grupların yayın vakti belliyse ve ben müsaitsem o zmn açıyorum ama değilsem sorun değil. Çünkü zaten proğram bittikten sonra kanallar yüklüyor internete sahneleri o yüzden biraz daha sabredip sadece kendi sevdiğim grupların performans videolarını varsa fancamlarını izliyorum. Gerek yok yani biz uluslarası fanlar için bu kadar kasmaya ama son netizenin dediği gibi Koreliler kızmışsa haklıdırlar sonuçta adamlar kendi tvlerinden canlı izliyorlar ona bir şey diyemeyiz.

tata

Ben de sadece BTS çıkacak dediklerinde linki açtım performanstan sonra kapadım Koreliler muhtemelen ölüp ölüp dirilmiştir çünkü onların saütine göre gece yarısı olmuştu o zamana kadar bekleyen vardıysa da helal olsun

Stunnn

Bir şeyleri görmek isteyen daha doğrusu doğru dürüst vicdanla ve mantıkla bakan herkes neyin ne olduğunu görüyor. Görmek istemeyenler bile biliyor içten içe. Kim neyi ne kadar konuşursa konuşsun hakikat ve hak her zaman yeterli.

Kraliçe2NE1

Leş Eşkuşmi ve leş tayfasının ağzına tüküreyim burdan herkese iyi seneler ❤❤

Almina

JYP de DAY6 VE STRAY KİDS performans sergilemedi ayrı olarak onun yerine sayabilirler 9 dk ydı alt tarafı ne abarttılar ya

Billgesue

Don’t Leave Me performansı aşırı eğlenceliydi. 1. Yorum neden öyle demiş anlayamadım.

Unknown

“Uzuuuun performansları izledikten sonra ah sonunda bitti dedim, sonra bireysel performanslar başladı ㅎㅎ Tek bir şarkı söyleyen diğer gruplara haksızlık değil mi? Çok pis bir hareket”

Bu yorumun alnı olsa da öpsem

Yeni Yazılar