Benzer Yazılar

‘2018 MAMA’ töreni kötü bir başlangıç yaptı

'2018 MAMA' töreni kötü bir başlangıç yaptı

HABER: ‘2018 MAMA’ niye Kore’de başlangıç yapmaya zahmet ettiler.. yavaş bir başlangıç

KAYNAK: Ilgan Sports via Nate

1. [+1,238, -40] Bu bir Koreli ödül töreni ama bu yıl, 10yıl içinde ilk defa Kore’de yaptılar ve sadece çaylakları davet ettiler ㅋㅋ Mnet global bir tören gibi davranıyor ama Beyonce, Ed Sheeran ya da Taylor Swift’i falan getirmedikleri sürece sadece Kore’de yapmalılar töreni. Kendilerine global diyorlar ama daha Amerika’ya bile gidemediler.   

2. [+1,081, -17] Gecede bir tane ‘ana sanatçı’ olması gerektiği için Wanna One’ı bu törene çıkmaya zorladılar ㅋㅋㅋ niye töreni üç ülkeye dağıtıyorlar anlamıyorum?

3. [+790, -10] İnsanlar şovun yurtdışında olmasından şikayet ettiği için Mnet “İyi be alın” deyip bize bir sürü nugu verdi ㅋㅋ

4. [+51, -0] Şu Japon kız grubu neydi ya? Okul yetenek şovu performansı falan mıydı? ㅋㅋ Mnet bu kadar kalitesiz sanatçılar çıkarıp global tören olduğunu mu iddia etmeye çalışıyor? ㅋㅋㅋ İzlerken onlar adına utandım ㅋㅋㅋ neden sahnede koşturuyorlardı ㅋㅋㅋ

5. [+44, -0] Performanslar çok… kötü hazırlanmıştı. ‘M!Countdown’ bundan daha iyi. Bahse varım Hong Kong ve Japonya’da çok daha gösterişli olacak ㅡㅡ Kore’de tören yapmasalardı daha iyiydi

6. [+40, -0] Dün kanalı değiştirdim, haftalık müzik şovlarından daha kötüydü ㅋㅋㅋ

7. [+39, -3] BTS’siz bir MAMA~~~ ve Kore’de…

8. [+25, -0] Mnet bu şovu üç yerde yapacak kadar özel değil, bir kerede yapın bitsin 

9. [+25, -0] ㅋㅋㅋ MAMA ne zamandır tören olarak görülüyor ㅋㅋㅋㅋ sadece okul yetenek şovu ㅋ

10. [+22, -1] ‘Music Bank’ kadar bile olamadılar;;;

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+260] Koreli ödül törenlerini asla ciddiye alamıyorum. Asya töreni diyorlar ama tüm Asya ülkelerini temsil edecek sanatçılar yok. Sadece Güney Kore ve birkaç başka ülke çıkıyor. Bu bile törenlerin güvenilirliğini düşürüyor. 

Kaynak: Netizenbuzz

3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
tülay

ben bunun bir sebebi olduğunu düşünüyorum malum müzik sektörleri bile Japonya ve Çin’e bağımlı belki de yatırımcı bulamıyorlar büyük bir gösteri için.

MAMA Japan’a BTS ve Twice davet edilmiş bakalım yarınki tören nasıl olacak?

SURMEW-BTS

MAMA daha da ses getirmek için töreni 3 güne böldü, Kore, Japonya ve HongKong ve Kore de kine çaylakların çıkacağı söylenmişti, WANNA ONE en kıdelim gruptu. Gruplar henüz fazla tanınmadığı için gelecek seyirci sayısı daha az olduğundan küçük bir yer ayarlamışlar , WANNA ONE dışında popüler grup yoktu o yüzden daha sade geçti . bir tek (G)I-IDLE ı izleyebildim, kızlar çok iyi ama MMA sahneleri daha iyiydi tabi. MAMA bence tek gün yapmalı ve tören Kore de olmalı ve OLIYMPIC STADYUM tutup süreyi de uzatıp daha çok grup çağırmalı. Töreni 3 güne böldüler ama KARD ,, ONF gibi grupları çağırmamışlar.ama… Read more »

Pelin

Bts ve twice sadece japonyadaki törende mi olucak wannaone 3 güne de katılıyor ya merak ettim biliyormusunuz?

Yeni Yazılar