Benzer Yazılar

A Pink Chorong yeni resimlerinde seksi karizmasını sergiledi

A Pink Chorong yeni resimlerinde seksi karizmasını sergilediA Pink Chorong yeni resimlerinde seksi karizmasını sergilediA Pink Chorong yeni resimlerinde seksi karizmasını sergiledi

HABER: Bu gerçekten A Pink Park Chorong mu? Girl crush güzelliği

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+825, -55] Oh Hayoung hariç tüm A Pink üyelerinin suratları değişti.. ama Son Naeun ve Kim Namjoo o kadar büyük bir değişim gösterdi ki diğer üyelerinki arada kaynayıp gitti.

2. [+622, -55] Çok kötü bir şarkıcı. Dans da edemiyor. Arada bir estetik yaptırarak bedavadan grupta yer alıyor. İdol olarak dokuzuncu yılında, Son Naeun gelişti ama Park Chorong hep aynı. Boş vaktinde ne yapıyor?

3. [+464, -77] Bir ajumma gibi….

4. [+40, -4] Çok nugu olduğu için en çok estetiği o yaptırmasına rağmen estetiğinden bahsedilmedi, bildiğiniz Park Bom gibi

5. [+29, -3] Burnunu fazla büyük yaptırdı… ajumma gibi!!!

6. [+20, -5] A Pink’in T-ara Qri’si gibi

7. [+19, -2] Bu ne ya.. ne yapmış? Burnu önceki sefer güzeldi zaten ve çift göz kapağı çizgisi de kalındı, daha yaptıracak neyi vardı?

8. [+18, -0] Şarkı söylerken sesi çok güçsüz, neredeyse hiç duyulmuyor

9. [+18, -2] Azıcık yeteneğine rağmen çok kolay para kazandığı için çok nefret alıyor

10. [+17, -2] Plastik Pink… çıkış zamanındaki yüzleri nereye gitti bilmiyorum. Son Naeun’ın estetiği şimdi oturdu ama eski havası yok artık, yüzü hep sinirli gibi duruyor. Jung Eunji de çok değişti ama tam olarak neresini yaptırdı bilmiyorum. Sadece Oh Hayoung eski haline benziyor.

11. [+16, -2] Şarkıları güzel, seksi konsept ama Chorong söyleyince çocuk şarkısı gibi geliyor kulağa

12. [+15, -1] Kendini değiştiren Pink

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+64] %% ilk galibiyeti için tebrikler!!! ❤

 

Kaynak: Netizenbuzz

1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Gugu

Apink kızlarının karakterleri çok iyi fakat Hayoung hariç hepsinin yüzünde bariz bir değişiklik oldu. Oysaki ben eski hallerini daha çok beğeniyordum. Güzel kadınların neden estetik yaptırdığını anlayamıyorum.

Yeni Yazılar