Altı erkek stajyer, kadın CEO'larını cinsel tacizle suçladıAltı erkek stajyer, kadın CEO'larını cinsel tacizle suçladıAltı erkek stajyer, kadın CEO'larını cinsel tacizle suçladı

HABER: [Özel röportaj] CEO tarafından cinsel tacize uğradığını iddia eden stajyerler, “Kendimizi erkek eskortlar gibi hissettik”

KAYNAK: YTN via Nate

1. [+907, -26] Kendi kızı bile durdurmaya çalışmış kadını… “anne… dur…” Kadın CEO ve görümcesi altı stajyeri taciz etmiş. Bir keresinde görümcesinin kızı da oradaymış ve annesine dur demiş.. İkisi yeğenleri ve kızları önünde yetişkin olmayan çocuklara nasıl yaptı bunu? Vay be~ İnsan mı bu kadınlar? Korkunç. Merhum Jang Ja Yeon’un skandalını hatırlattı bu bana.

2. [+844, -94] Kadınların kimliklerini açıklayın. Niye erkeklerinki hemen açıklanıyor da kadınlar açıklanmıyor? İsimlerini söyleyin.

3. [+740, -43] Cinsiyet üzerine kavga etmeye gerek yok, mağdur mağdurdur. Sırf erkekler diye buna katlanacak halleri yoktu.

4. [+48, -2] Kızı bile annesine dur demiş ㅋㅋ yok artık

5. [+23, -1] Ve top star olmak için bunlara katlanmış stajyerler var

Altı erkek stajyer, kadın CEO'larını cinsel tacizle suçladıAltı erkek stajyer, kadın CEO'larını cinsel tacizle suçladı

KAYNAK: Naver

1. [+912, -33] Mağdurun sesi kanıt olarak sayılmaz mı???

2. [+549, -15] Kadın kendi liseli kızı izliyorken çocuklara cinsel tacizde bulunmuş. Akıl sağlığı yerinde mi? Bu çocukların yaşadığı utanç ile nasıl başa çıkacak?

3. [+296, -29] Mağdurların sesi yeterince iyi bir kanıt.. lütfen para koparmak için yalan söylemekle suçlamayın onları

4. [+130, -5] Ajummalar bir şeyin farkına varmalı, erkeklerin kollarını, omuzlarını elleyip sıkmak da cinsel tacizdir. Erkeklere karşı yapılan cinsel taciz hiç dikkate alınmıyor, bir düşünün, ajusshinin teki genç bir kızın kollarını ve omuzlarını ellese ne olurdu? Hemen polise şikayet edilirdi. Ajummaların elinden çok çeken bir sürü adam var. Kendi yaşıtları olan kadınlar bile bunu çok dikkate almıyor. Toplum sadece kadınlara mağdur gözüyle bakıyor, erkekler de bunu yaşasalar bile sessiz kalmak zorunda gibi hissediyorlar. Ben yüzme öğretmeniyken ajummalar sürekli popomu ellerdi mesela.

5. [+29, -4] Kadın komedyenlerin erkek idolleri ellemesine kimsenin bir şey demediği bir ülkede yaşıyoruz

6. [+22, -0] Erkek ya da kadın fark etmez, bu çocuklara ne yapıyorsunuz ya? Lütfen düzgünce yaşanın

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+140] Acaba kaç tane idol bunları yaşadı ve çıkış yapmak istediği için sessiz kaldı.. eğlence sektörü çok korkutucu, ama şaşırmadım.
Erkek ve kadınların böyle şeyleri itiraf etmesi çok zor olmalı, umarım bunu yaşayan herkes bir adım öne çıkar. Artık bir dur denmeli buna

 

Kaynak: Netizenbuzz

4 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
soşi bebeklerim❤️

Bir feminist olarak bu durumu şiddetle kınıyorum. Salak netizenlerin sandığının aksine bizler sadece kadınların değil erkeklerin de arkasındayız. Taciz, tecavüz ve türevleri şeklindeki suçlar her iki cinsiyet için de katlanılamaz ve kabul edilemez suçlardır. Yapan kim olursa olsun cezasını bulmalı. Umarım stajyerler yaşadıklarının üstesinden gelebilir ve psikolojik problemler yaşamazlar. Umarım tecavüz ve taciz suçunu işleyenler tüm dünyada gereken cezayı en ağır şekilde alır.

Helena

Ahh kim bilir ne kadar zorlanmışlardır. Erkek ya da kadın fark etmez taciz tacizdir. Böyle bir şeyi açıklaması bile onlar için zordur. Umarım bir an önce psikolojik olarak toparlanırlar. Stajyer olduklarına göre yaşları ortalama 2000 dir. O yaştaki çocuklara bunu yapmayı nasıl mideniz kaldırıyor…

Oh!Polly

Hayır , en büyük 2000liler.Haberde çocuk olduklarını belirtiyor.

SURMEW-BTS

Bu sektörün en korkunç yönü bu maalesef, çıkış yapabilmek ünlü olmak için pek çok iğrenç şeye katlanan kişiler var ve cinsiyet ayırt etmeksizin maalesef bir çoğu cinsel tacize uğruyor, kimisi ekonomik durumu kötü olduğu, kimisi de tehdit edildiği kimisi de hayalleri için ya da hırslarına kurban oldukları için ses çıkaramıyor ya da güçsüz olduğu, kanıtlayamayacağı aksine kendisi suçsuz ya da iftiracı duruma düşebileceği için sessiz kalıyor….çok korkunç…