Amerikan klip yönetmeninin BTS hakkında attığı twit tepki çekti Amerikan klip yönetmeninin BTS hakkında attığı twit tepki çekti

HABER: “Tüm BTS üyeleri estetikli” Amerikan klip yönetmeninin tartışmalı twiti

KAYNAK: Naver

Koreli-Amerikalı klip yönetmeni Joseph Khan Eminem, Britney Spears, 50 Cent, Pussycat Dolls vs gibilerin klip yönetmenliğini yapmış. Twiti: “Hepsi estetikli. Hepsinde ruj var. Manyak Zengin Asyalılar işte böyle görünüyor.”

1. [+1,385, -53] Yurtdışında da ilgi çekmek isteyenler var demek. Bangtan başarılı diye kıskanıyor musun? Çıldırmış

2. [+1,007, -18] Bir Asyalı olmasına rağmen başarılı olan Bangtan ile dalga geçiyor.. beyaz insanlarla yaşadığı için kendini beyaz mı sanıyor?

3. [+485, -19] BTS’in klibini izledikten sonra tehlikede olduğunu hissetti herhalde.. kliplerin hepsi kaliteli olduğu için ㅎㅎㅎㅎㅎ

4. [+414, -4] Bunu sadece Bangtan’a yapmadı, başka Korelilere de diss attı. Görmemezlikten gelmek en iyisi.

5. [+205, -11] Kendi kendine havlayan bir köpek olarak görün onu

6. [+70, -3] Koreli-Amerikan.. lütfen Amerikan deyip geçin. Yazış tarzına bakın, Amerikalı olmak istiyor işte. Bu Asyalı-Amerikalı adam K-Pop kliplerini kopyalıyor. Görmemezlikten gelin.

7. [+65, -2] Hayranlar bu ilgi manyağına BTS’in estetiksiz olduğuna dair kanıtlar gösterdi, sonra bu adam K-Pop’taki tüm erkeklerin estetikli olduğunu söyleyen bir haber paylaştı. Haberin resminde SHINee vardı. Koreli olmasına rağmen Korelilere karşı ayrımcılık yapıyor, o Amerikalı bir pisliğin teki

 

Kaynak: Pannchoa

Abone Ol
Bildir
guest
22 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
asley

2NE1 ın klibini kopyalayan manyak adam değil miydi bu?

Chaelinxx

Bu adamı hatırladım.Ben Blackjack’im ve bu adam 2014 de 2NE1in Come Back Home mvsi çıktıktan bir yıl sonra Taylor Swift’in Bad Blood klibini çekti.Klip resmen Come Back Home’un kopyası.O zaman vmas oncesiydi bir fan twitterdan “Bad Blood kopya olduğu halde nasıl en iyi müzik video dalına aday olur?” yazınca olay olmuştu ve bu adam hayatımda hiç kpop dinlemedim gibi bir sey demişti.Eminim BTS in klibini kıskanmıştır.

Bighit'e ayar olan Lovelydelirium

Ya bu haber sanki biraz eksik gibi adam hem yeni cikan crazy rich asians filmine gonderme yapmis hem de batidaki asyalilar feminen stereotype’i kirmak icin mucadele ettikce dogudakiler oyuncu ve sarkicilara agir makyajlar yapip onlari daha feminen gosteriyo diye bi sikayette bulunmustu. Bence bu konuda hakli biraz mesela biz yurt disindayken ulkede deveye binmiyoruz arapca konusmuyoruz diye kendimizi yirtip turk birinin bu temayla dunyanin gorucegi bi film yapsa biz de sikayetci olurduk (burda suc gruplarin degil kesinlikle). Simdi yeni bts comeback fotograflarina baktim cocuklari gercekten cok feminen giydirmisler ve olmasi gerekenden agir makyaj yapmislar belli (taam farkli olmak icin bazen… Read more »

OMEGA

Gerizekalı bir BTS üyesi asla estetik kullanmaz kullansa bile sanane.sshdgxvdb

Minnie

Bizim sokağımızın başındaki köpekler de böyle havlıyor..

ARMY

Adam gerçekten çok boş konuşmuş 😒😒😒

Just a ARMY

Demiş ki reklamın iyisi kötüsü olmaz sıvamış kolları oturmuş klavyenin başına ve boş konuşmuş. Hayır adamların yaptığı makyaja da karışmış. İster yaparlar ister yapmazlar. Çokta şey yapmamak lazım galiba artık Eminem gibi sanatçılardan iş alamıyor 😀

Nana

Adam gündeme gelmek istemiş belli ki bırakın şunu konuşuldukça prim kasıyor

army

Sorsan korelileri takip etmiyorum diyor gerizekalı bu nasıl takip etmemek böyle herşeyi geçtim bu çocuklar gözümüzün önünde büyüdü liseye başladıklarını da gördük mezun olduklarını da anneleri Seul’e gönderirken diğer stajyerlerden fakir durmasın diye para biriktirip yeni kıyafetle yollamış estetik parasını nerden bulsunlar

A.R.M.Y

Aynen ben de öyle düşündüm

Surmew-BTS

Aşağıda arkadaşlar adamla ilgili bilgi vermişler. Ayrıca şurada söz konusu olan ırkçılık ve idollere bakış açısı o yüzden herkes tepki göstermeli, hem mesala ülkemizde VIXX DYNAMITE in alt müziğini çalan Kurşun lakaplı bir rapçi vardı ve hepimiz tepki göstermiştik ayrım yapmadan ve benzer olaylarda gene birlik olmuştuk hangi grup olursa olsun. Ayrıca bu adamın dikkat çekmek istediği de belli, kendiside Asyalı ama Asyalılara karşı saygısızca ve ırkçı yorum yazıyor keşke BTS nefretinizi kenara bırakıp buna tepki gösterseniz.

Surmew-BTS

Kendisi de Asyalı olmasına rağmen ırkçılık yapmış ve nefret söylemlerinde bulunmuş, inşallah gereği yapılır, hangi fandomda olursanız olun, Kpop dinlemeseniz bile bu tarz nefret söylemlerine insan olarak tepki göstermeniz lazım. Adamın dikkat çekmeye çalıştığı belli, çok saygısız ve hoşgörüsüz biri.

Armygirl 💜

Bu adamın tek yapmak istediği bence army lerı bts e kışkırtmak veyatta fanlar ini azaltmak ama bu adam army lerı bts ı ne kadar çok sevdiklerini ve onlar için yapabilecekerini bilmiyorum meraj etmeyin army ler bts ın yüzünde estetik olmadığını biliyorlar biz army ler bir kere bts ı sevdiysek ve onlara değer verdiysek kim bizi vazgeçiremez ayağınızi denk alın.

xo

BtS’de estetik yok ki. Jin’in dudaklarına kurban olsun o adam. (Army değilim). Sanırım Kpop ile ilgili kötü bir anısı var bu yüzden diss atıp duruyor. Diss bile değil pardon ulu orta söylüyor. Ama şu makyaj olayı fazla. Ruj muj erkekte hoş durmuyor bana göre. Ama kültürleri ve konseptleri gereği yapmak zorunda adamlar.
Bak kardeşim Kpoptan nefret ediyorsan onlara hakaret edip kopyalayarak onları yenemezsin. Sen iyisi mi kendi yaratıcılığını kullanarak Apop’u yükselt.

SADECE BTS

Bu adam kendini öldürmek mi istiyor

mei

estetikli mi ödlwldlflgdöaöxldşaşdl güldüm.

soshivelvet

bu adam neden btsyi kıskansın manyak mısınız 🙁 sürekli bts en iyisi yok herkes onları kıskanıyor hayal dünyanızdan çıkın bir, adam yönetmen neden bts geliyor diye kendini tehlikede hissetsin? aksine gider onlarla çalışır sonuçta şu an popüler bir grup ve kendisi de iyi bir yönetmen birbirlerine kazanç olurlar, keşke btsin korunduğu gibi diğer gruplarda korunsa ama maalesef btsniz en iyisi :d

.

Army falan değilim ama bu adam konsept falan çalıyor ve şuan yaptığı klipler eskisi gibi ünlü olmuyor bencede kıskanmıştır şu attığı itici tweet bile belli ediyor bence

mei

sorun btsimiz değil ırkçılık söz konusu ve BTS’in hiçbir üyesinde estetik olmamasına rağmen böyle saçma bir cümle ortaya atmış. kaldıki estetikli olsalar da bu bir şey değiştirmiyor. bu yorum nefretle prim kasmaya çalışmaktan başka bir şey değil.

bj

of bıktım sizden he burda konu başka gruplar mi saçma sapan konuşup asap bozmayın evet benim için en iyisi bts sana göre değildir.koruyun grubunuzu arkadaşım o zaman lol IRKÇILIK YAPMIŞ ADAM BUNUN YORUMA BAK BAŞKA GRUPLAR DA VAR.S.S

Surmew-BTS

Aşağıda arkadaşlar adamla ilgili bilgi vermişler. Ayrıca şurada söz konusu olan ırkçılık ve idollere bakış açısı o yüzden herkes tepki göstermeli, hem mesala ülkemizde VIXX DYNAMITE in alt müziğini çalan Kurşun lakaplı bir rapçi vardı ve hepimiz tepki göstermiştik ayrım yapmadan ve benzer olaylarda gene birlik olmuştuk hangi grup olursa olsun. Ayrıca bu adamın dikkat çekmek istediği de belli, kendiside Asyalı ama Asyalılara karşı saygısızca ve ırkçı yorum yazıyor keşke BTS nefretinizi kenara bırakıp buna tepki gösterseniz.

suna

Ne konuşuyor umrumda değil ama SHINee’ye bulaşmasın yakarız