B1A4 Jinyoung'ın Japonya'daki hayran buluşmasındaki bir etkinlik eleştiri alınca iptal edildi

HABER: B1A4 Jinyoung’ın Japon hayran buluşmasındaki etkinlik eleştiri aldı -> iptal edildi

KAYNAK: Newsen via Nate

Hayran buluşması dahilinde ‘rica etkinliği’ varmış, hayranlar özel bir fanservis rica edebiliyormuş, “10 dakika konuşup el sıkışmak”, “Jinyoung’ın 5 saniye başımı okşaması”, “10 saniye omuzlarıma masaj yapması”, “Kulağıma seni seviyorum demesi”, “Sarılması” vs vs gibi.

1. [+572, -55] Ah.. iğrenç… Neden dürüst olup onunla yatmak istediğinizi itiraf etmiyorsunuz? Japon hayranlar.. azgın falan mı?

2. [+441, -27] Bir hayran buluşması olsa bile niye kulağınıza “Seni seviyorum” diye fısıldasın ki…

3. [+357, -12] Asla anlamayacağımız bir şey ama Japon fan kültürü bu

4. [+23, -5] Japonya’da kültür böyle… sevmiyorsan oradan para kazanmak zorunda değilsin. O kadar kötü değil çünkü o bir erkek idol. Kadın idollerin hayran buluşmasında yaşanan şeylere bir baksanız..

5. [+15, -1] Ama bu etkinliği Jinyoung tarafı planlamadı mı? Yorumlar niye Japon hayranları suçlamış anlamadım. Bunu talep eden hayranlar değil ki.

6. [+14, -2] Ailemle akşam yemeği yerken bazen Japon eğlence şovlarına denk geliyorum, her seferinde o kadar kötü ki. Bu hayran buluşması etkinliği o şovlarda gördüklerime kıyasla hiçbir şey.

7. [+11, -0] Şirketi ona böyle şeyler yaptıracağını düşündüğü için manyak olmalı

8. [+11, -0] Japonların fandom kültürü midemi bulandırıyor. İdollerine sevgili gibi davranma konusunda fazla açıklar.

9. [+8, -2] Jinyoung açgözlü, hepsi bu. Para kazanacağı için Japonya’da her şeyi yapmaya razı. Duyduğuma göre Japonya’da ikinci sınıf ünlülerin çoğu böyle şeyler yapıyormuş.

10. [+7, -0] Bu etkinliğin bir süre çok eleştiri aldığını hatırlıyorum, neyse ki iptal etmişler. Hayranların çoğu da sinirliydi.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+110] akb48 semenli el sıkışma şeyi hala tüylerimi diken diken ediyor 🤢🤮

 

Kaynak: Netizenbuzz

13 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
KINGBANG

İdolümden bir şey isteme hakkım olsaydı kesinlikle para isterdim

Fafsgsfs

Ahahha o kadar haklısın ki . O kadar destek veriyoruz bir üç beş ateşle dersin 😂😂 en azından internet ve elektrik parası . Sonra o da bize ben mi dedim sana bana hayranlık yap diye der .😂 Sonra da fandomdan resmi olarak çıkmış bulunuruz .😂

KINGBANG

Amann çıkalım sanki ne olacak bu zamana kadar fandım ne hayrını gördüm 😂😂😂😂

0000

Shinhwa faniyim ve üyemiz Dongwan konserde “Shinhwa sizin hayatlarinizdan sorumlu değildir” ve devamında “Ama asla düşmenize izin vermeyecek

Raven

Öğ iğrenç ne yazıkki çoğu hayran böyle smut falan hayal etmek (kötü anlam) cidden anlayamayacağım

Zeynep

Bu ne ya alt tarafı sanatçı arkadaşlar Tanrı vs yerine konulup neden bu kadar kutsallaştırılıyor ve neden sanatçıların bu şekilde servis adıyla saçma sapan pazarlama tekniği yapılıyor gerçekten anlamış değilim….

changbin

Tanrilaştırılıyo mu? Bana daha çok mallaştırılıyo gibi geldi😂

Bbcrem

Bu ne be 😝😝 japon topluma aşırı saygı ve özenti duyuyordum ama demek her millette oluyor böyle değişikler . Fazla gözümde büyütüyorum galiba .

feride

Adamda delimi ne para için bu kadarda düşülürmü vericekleri para çok iyi olsa da insan böyle bişey yaparmı ya delimi ne millet para için ne yapıcağını şaşırdı ünlü zihniyetini anlamak zor çocuk üzülmüştür kesin ben kabul etmiştim halbuki millete ne oluyor demiştir gitti paracıklar

SURMEW-BTS

Yabancı yorum midemi bulandırdı… ve japonyadaki fandom kültürü cidden iğrenç, GINTAMA animesinde bi bölümde bu konuyla ciddi şekilde dalga geçmişlerdi, GINTAMA baya baya Japon popüler kültürünü eleştirip , dalga geçiyor.

Emine

Yabancı yorumun bahsettiği olay nedir? Videosu var mı acaba

jeyan

spermli el ile tokalaşmak

Kpop kopmuş

Alan satan memnunmuş ne karışıyorsak 🤣🤣🤣