Benzer Yazılar

Baekhyun, idollerin ev adreslerini satmaya çalışan birine yorum yaptı

Baekhyun, idollerin ev adreslerini satmaya çalışan birine yorum yaptı

HABER: EXO Baekhyun idollerin ev adreslerini sattığını iddia eden gönderiye yorum yaptı, “İnsanların özel bilgilerini bu şekilde satmak yasal mı?”

KAYNAK: Segye Ilbo via Nate

1. [+551, -21] Ünlüler de insan, böyle özel bilgileri satanların dava edilmesi gerek

2. [+471, -27] Baekhyun kesinlikle haklı

3. [+380, -22] Böyleleri dava edilene kadar kendilerine gelmez

4. [+33, -3] Ev adresiniz satılsa hoşunuza gider miydi? İdoller de insan, sırf sizin ilginizden para kazanan halk figürleri olmaları onlara istediğinizi yapabileceğiniz anlamına gelmez.

5. [+32, -46] Yıl sonunda EXO hayranları “Dispatch’in bu yılki çifti kim acaba” diyordu, sonra kendi oppaları çıkınca “Ünlülerin özel hayatları korunmalı, Dispatch suçludur” diye kampanyalar başlattılar, çok güldüm ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

6. [+24, -1] Ha? Dava edilmek istemediğin sürece niye insanların özel bilgilerini satarsın ki?

7. [+23, -0] 10 yıl önce internette biri alakasız bir numara koyup Sung Shi Kyung’un numarası olduğunu iddia etmişti, o numara benim annemin numarasıydı ㅠㅠ Gecenin üçünde insanlar arayıp durduğu için numarasını değiştirdi. Böyle “satılan” bilgiler alakasız kişilerin numarası olabilir. Bu bilgileri satın alıyorsanız aptalsınız.

8. [+19, -2] İyi cevap vermiş ㅋㅋㅋㅋㅋ İnsanların ünlülere ‘başınıza gelen kötü şeyler mesleğinizin bir parçası, bununla başa çıkın’ demesinden nefret ediyorum, hakları ihlal ediliyor

KAYNAK: Naver

1. [+460, -8] SM lütfen antileri dava et ㅠㅠ

2. [+337, -0] Böyle şeyleri satın alıyorsanız kendinize hayran diyemezsiniz..

3. [+228, -0] Böyle bir bilgiyi satın alınca ne olacak? Ne yapacaksınız ki? İdoller de insan, özel hayatlarına saygı duyun. İnsanlara bir adım geriden baktığınızda her zaman daha çok parlarlar.

4. [+174, -0] Dava et lütfen SM… sasaengler de dava edilemez mi?? Ev adresleri, telefon numaralarını buluyorlar, idoller özel olarak tatile gittiklerinde bile onları takip ediyorlar.

5. [+128, -2] Baekyung-ah ㅠㅠㅠㅠㅠ o kişi gönderisini sildi… dava et onu!!!! Cezayı hak ediyor!!!! ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ

6. [+18, -0] SM daha ne kadar yasal işlem tehditi yapacak? Lütfen sözünde dur.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+163] Baekhyun’un sasaenglerle yüzleşmekten korkmamasına bayılıyorum, bu ilk kez değil, daha önce de yapmıştı. Saygı duyuyorum 👏

 

Kaynak: Netizenbuzz

4 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
marpessa

iyi yapmış diğer idollerin de sesi oluyor aferin koçuma

Kraliçe2NE1

Baekhyun babamizzz BABAABAAAAAAA KONUSSSS BABAAA

Fearless Baekhyun ❤️

O sırada tam kızın paylaştığı fotoğrafı gördüm ama ne olduğunu anlayamadım zaten hemen kaldırdı postu. Daha sonradan anladım 🙁 Baekhyun’un korkmadan bunu söyleyebilmesi çok güzel, susmuyor diğer idollerinde sesi oluyor. ❤️ Yıl 2019 olmuş ama sasaengler hala bitmiyor.. ne acı ama. İnsanlar size ait özel bilgileri satıyor.. Umarım son bulur böyle şeyler🙏

SURMEW-BTS

yanlış hatırlamıyorsam Amerika da da bir adam zamanında Britney Spears ın çiğneyip attığı sakızı satmıştı, cidden çok iğrenç . Bazı havayolu şirketi çalışanlarıda idollerin uçak bilgilerini satıyorlar, ya da bazı şirketlerdeki çalışanlar idollerin program bilgilerini satıyorlar ve dahası…. Baekhyun u tebrik ederim, idollerin özel hayatlarını hiçe sayanlara cevap vermesi harika. ayrıca bu bilgileri satanlarda ve satın alanlarda dava edilmeli. ayrıca idollerin bu tarz bilgilerini satın alanlar kendilerine fan demesinler , gerçek sevgi ve destek bu değildir, yaptıkları yanlış, idollerin özel hayatlarına saygı göstermeliler. ayrıca nate te ki 7. yorumdaki kişinin yaşadığı durumlarda yaşanabilir.

Yeni Yazılar