BAP Himchan cinsel tacizden ötürü gözaltına alındı, suçlamaları yalanladı

HABER: [Resmi açıklama] BAP temsilcileri, “Himchan’ın cinsel tacizle suçlanması bir yanlış anlaşılma.. soruşturmalara katılacağız”

KAYNAK: Sports Chosun via Nate

1. [+744, -193] Ve yine erkek tarafının ismi medyada yayınlandı. Eğer suçlamalardan aklanırsa kadının ismini de açıklayın lütfen.

2. [+589, -163] Kangin’e benziyor ㅋ

3. [+522, -123] Kangin havası veriyor bana ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

4. [+66, -4] ‘Radio Star’da BAP promosyon yapmadığında gece kulüplerinde yaşadığını böbürlenerek anlattığı zaman böyle bir şey olacağını biliyordum ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ cık cık

5. [+54, -2] Bu üye olacağını tahmin etmiştim ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ ‘Radio Star’da kulüp dansları falan yapıyordu ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ başka kim olacaktı

6. [+46, -1] Stajyer günlerinden beri hakkında kötü dedikodular vardı, bir gün böyle bir şey olacağını biliyordum ㅋ… Çıkışından beri onunla olan hayranlar için daha dikkatli olmalıydı.. ama kuyruğun ne kadar uzunsa yakalanman o kadar kolay olur derler.. ㅋㅋㅋㅋ

7. [+34, -4] Çıkışından beri kötü bir izlenim yaratmıştı bende..

8. [+28, -6] Genellikle gece kulübündeki cinsel taciz iddialarında mağdur %100 haklı oluyor.. tüm erkekler gece kulübünde nasıl davrandıklarının farkındadır. Çoğu kadın onları polise şikayet etmediği için şanslılar.

9. [+25, -5] Bir idolken niye kızlarla takılmak için bir oda kiralarsın ki? Bir idol olarak kkot-baem’lere karşı daha dikkatli olmalısın. Bu olayda anılması bile imajını kötü etkiledi, gerçek olsun ya da olmasın.

10. [+18, -2] Gruplardaki skandalları hep nugu üyeler çıkartıyor!

HABER: BAP Himchan “Birbirimize karşı hislerimiz vardı” vs yirmili yaşlarındaki kadın “zorla dokundu”

KAYNAK: Seoul Econ via Naver

1. [+260, -5] Birbirinizden hoşlanıyor olmanız kadın istemeden ona dokunma hakkını sana vermiyor

2. [+146, -6] Erkeklerin çoğu aegyo yapıp şakalarına gülen kadınların onlardan hoşlandığını sanıyor ama bu bir yanlış anlaşılma

3. [+121, -4] Birbirinizden hoşlanıyor olmanız izinsiz tensel temas kurabileceğin anlamına gelmiyor. Lütfen sırf senden hoşlandığını düşünüyorsun diye insanlara dokunma.. düşünmeden hareketler yapan insanlar çok can sıkıcı

4. [+20, -0] Bana cinsel taciz gibi geldi… senden hoşlandığını düşündüğün birine dokunmak cinsel taciz olarak sayılır

5. [+6, -0] Böyle davranmadan önce biraz zaman verip birbirimizi daha iyi tanıyabilir miyiz? Durup dururken insanları ellemeyin. Genellikle tek gecelik ilişki yaşamak isteyenlerin başına böyle şeyler geliyor.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+58] Yorumları okumaya gelmiştim ama kimse gelmemiş, ilginç kshfds En başından beri yanlış anlaşılma olduğunu söylüyorlar, Onew ya da Woohyun’un yaşadığına benzer bir şey mi bu? Ya hepsi yanlış anlaşılmaysa? İsmi medyaya yayıldı artık, eğer gerçekse eğer BAP’nin işi bitti, bir kızı taciz eden çocuğun grubu olarak bilinecekler.

Ayrıca eğer bu cinsel taciz doğruysa ‘birbirimizden hoşlandık’ demeyi nasıl bahane olarak görebilirsin? Senin taciz olduğunu düşünmen önemli değil, kız tacizmiş gibi hissediyorsa polise şikayet edebilir. Bir erkeğin ona olan hareketlerini değerlendirip taciz olup olmadığına karar vermek, şikayet edip etmemek kıza kalmış bir şey, bu olayda kız şikayet etmiş, şimdi polis soruşturmasının sonuçlarını beklemeliyiz /o/.

NOT: Bir Inspirit’im ve yanlış haberlerden dolayı bir üyenin kariyeri az daha mahvoluyordu, yapılabilecek en iyi şey hiçbir varsayım yapmayıp beklemek. Bazıları da bu olayla Himchan’ın TS ile anlaşma yenileyeceği spekülasyonunu yapıyor, çünkü ismini medyaya açıklayan TS’ti… bu şirketin yaptığı her şey şüphe uyandırıyor

 

Kaynak: Netizenbuzz

Abone Ol
Bildir
guest
21 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
suma

Bir Shawol olarak başımız geldiğinden ve insanların ne derece pislik olduğunu bildiğimdrn bu haberler kesin bir sonuç olmadan kanıya varmayacağım. Aynı suçlamalar Onew’ya da yapıldı. Medya tüm deliller Onew’ya karşıymış gibi bu durumdan faydalanarak spekilasyon yapmaya çalıştı. Her anlatılanı çarpıttılar. Halk zaten önceden közlü hemen parladılar. Ama ne oldu aslında hepsinin karşı tarafın olayı abartmasından ve ufak bir olaydan faydalanmaya çalışmasından başka bir şey çıkmadı. Himchanla ilgili konuya gelirsek Himchan birbirimizden hoşlandık demiş. Yani kızda oğlana yakınlaşmış yeşil ışık yakmış sonra Himchan’ın dokunduğu ilk an yaygara koparmış olabilir. Neden illa ünlüler haksız. Azıcık klübe yada bara gittiyseniz olayların nasıl geliştiğini… Read more »

naz

Kore milletinden nefret ediyorum hiçbiriniz bir bilmeden konuşuyorsunuz hiçbiri hakkında bir şey bildiğiniz yokSİNİRDEN AĞLAYACAĞIM SİZ ÇOK SALAK VE CAHİL BİR MİLLETSİNİZ VE ÖYLE KALACKSINIZ

HiddenBABY

B.A.P’nin şimdiye kadar hiç skandalı çıkmamışken, tam da sözleşme yenileme döneminde çıkması sizce de garip değil mi? Basbaya ts p*çlik yapıyor. Himchan’in suçsuzluğu kanıtlansa bile onun ve B.A.P’nin kariyerinin kötü etkileneceğini biliyor çünkü.

HiddenBABY

Ağlayacağım…

Soo

Yapmışsa gerçekten bir p*ç ama eğer suçsuzsa tüm kariyeri şimdiden mahvoldu

Protecter

Vay beee herkes de tahmin etmiş. Nesiniz siz müneccim falan mı? Bir şey bulsak da atlasak diye aç köpekler gibi bekliyorsunuz. Aklandıktan sonra da ‘Ah, biz anlamıştık zaten’ diyeceksiniz. Komiksiniz.

Litzz

Oncelikle suna aciklik getirelim, olay gece kulubunde yasanmamis. 3 kiz ve 3 erkek olarak tatile gitmisler ve hep beraber bir villada kalmislar. Muhtemelen zaten hepsi de cift olarak gittiler. Ayrica bu tarz haberler genelde ”A grubunda B kisi” seklinde yapilir ama nedense bu olayda aninda B.A.P grubundan bir uye diye haber yaptilar. Hemen ardindan da TS ”o kisi Himchan” diye aciklama yapti. Sizin de burnunuza pis kokular gelmiyor mu? Bunun TS’in isi oldugu cok belli cunku Yongguk’tan sonra sozlesmesi biten uye Himchan. Sozlesmesi tahminen bu ay icinde bitiyor. Muhtemelen hicbir B.A.P uyesi TS ile sozlesme imzalamayacak bu yuzden sirket islerini… Read more »

Zi

A grubundan B kişi olarak yapılması saçma insanların suçluyu bilmeye hakları var ve böyle yapılırsa o idol hala bir idol mü yoksa şirketten atıldımı bilemezler

HiddenBABY

Henüz kanıtlanmamış bir suç olduğu için “A grubundan B kişi” denmelidir. Eğer suçlu o ise ismi açığa çıkarılmalı. Tıpkı kadına yaptıkları gibi.

Saçma

“Neden kızlarla takılmak için bir oda kiralarsın ki?” diyen insan, peki neden ‘kızlarla takılmak için kiralanan” bir odaya gidersin ki?

Luhan owlie

Işın garip tarafı oda diye bir şey yok olay arkadaşının villasında oluyo

Dibidibidip

Bunu kız için mi söylüyorsun? Eğer öyleyse cidden yazık tecavüze, tacize uğrayan kızlar için söylenen o saatte orada ne işi varmış diyenlerden bir farkın yok. Himchan suçlu yada suçsuz hiç bir şey kesin değil benim idolüm yapmaz demekle olmuyor

Saçma

O saatte ne işi varla alakası yok. Orda kızlarla takılmak için ayarlanmış bir pansiyon olduğunun fazla belli olduğunu söylüyor yorum yazan kişi. Ben de oranın amacı bu kadar belliyse o kişi neden gitmiş dedim. Yorumı yazana atıfta bulundum. Himchan suçlu ya da suçsuz demedim. Ben de herkes gibi sadece haber bekliyorum.

Dibidibidip

Takılmak var takılmak var. Arkadaş ortamı ise rahatlıkla gider kimse bir şey diyemez ama amacın daha farklı olduğunu bilerek gidiyorsa orada bir şey vardır. Bende herkes gibi haber bekliyorum içtenlikle suçsuz olsun diyorum ama kesin değil işte.

Saçma

Kardeiim rahatsız mısın sana yoruma karşılık yazdığımı söyledim neyi üsteliyosun daha?

İvbn

Tek istediğim sesinizi kesmeniz

Surmew-BTS

TS BAP üyeleri sözleşmeleri bitip şirketten ayrılacakları için çocukları karalamaya ve kariyerlerini bitirmeye çalışıyorlar. 3 kız 3 erkek birlikte tatile gittilerse , orada yaşananları onlardan başkası bilmemeli, diğer kişileride dinlemek lazım. ayrıca genelde şirket dediğin sanatçısını korur, dedikodulara mahal vermez, çünkü para kaybeder, BAP daha öncede TS le sorun yaşadı haklarını aradı , şimdi sözleşmeleri bitince ayrılacaklar , şirket BAP ayrılıp gideceği için ne yapıp edip herşeyi kullanıp BAP ı kötüleyecek ki, onlardan ayrılmalarının intikamını alsın.iğrenç bir şirket. cinsel taciz olayına geliyorsak, diyelim ki bi kız bi erkek birlikte oturup içip gülüşüyorlar ve erkek bazı davranışları anlayıp kız dokundu ama… Read more »

£**

BAP’ yi severdim ama birbirimize karşı hislerimiz vardı ne demek ya? Bu haber doğruysa tam bir pislikmiş. Eğer değilse TS tam bir pislik demektir. Çünkü daha polis açıklama yapmadan şirket Himchan’ın ismini vermiş.

£**

BAP’ yi severdim ama birbirimize karşı hislerimiz vardı ne demek ya? Bu haber doğruysa tam bir pislikmiş. Eğer değilse TS tam bir pislik demektir. Çünkü bildiğim kadarıyla daha polis açıklama yapmadan şirket Himchan’ın ismini vermiş.

mimomo

Suçluluğu kanıtlanana kadar herkes masumdur bu dünya çapında kabul edilen bir hukuk kuralıdır. Bu olay içinde grubu da üyeyi de tanımıyorum, olayın ayrıntısını da bilmiyorum sadece haberlere bakarak yargılamak bana yakışmaz ve daha mahkeme aşaması bitmeden isminin yayınlanması olmaması gereken bir şey şirketin sanatçısını koruması gerekirken böyle bir hata yapması kafama farklı şüpheler getiriyor.

taaabom

koreli netizenlerin o boş yorumlarını okuduktan sonra bir de baktım ki yorumlarda türk netizenler var😕ya siz ne ara kpop dinler oldunuz da ne ara netizenlik yapmaya başladınız ya cidden ne kadar özenti bir gençlik haline gelmişsiniz ya acıyorum size B.A.P’den ve Himchan’dan uzak durun vasıfsız iğrenç insalar sizi o s****sonik beyninizdeki pohtan fikirlerinizi kendinize saklayın kendinizi ne sanıyorsunuz siz konuşmaya hakkınız bile yokken yorum mu yapıyorsunuz hah siz kimsiniz ya ? kendinize gelin fan bile değilsiniz siz asıl fikri olmayan sizsiniz sadece anti olduğunuzdan grup kapansın yok yapmıştır bilmem ne diye bahaneler sunuyorsunuz midemi bulandırıyorsunuz sadece midemi bulandırıyorsunuz kesin artık… Read more »