Benzer Yazılar

Big Bang skandallarından sonra geri dönüş yaparak toparlanabilir mi?

Big Bang skandallarından sonra geri dönüş yaparak toparlanabilir mi?

HABER: Big Bang’in düşüşü, grup olarak dönmeleri mümkün mü?

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+542, -22] Grup dönüşü kesinlikle imkansız. Tek çözüm Taeyang’ın solo dönmesi. Diğerlerini görmek istemiyorum.

2. [+47, -11] “SM’in sorunu Çin, JYP’ninki Amerika, YG’ninki uyuşturucu”

3. [+364, -12] Bir suç işleyebilirsin, sonuçta sen de insansın. Ama suçunu kabul etmemek, sonuçlardan kaçmak için gücünü kullanmak.. beni hayal kırıklığına uğratan bu. Hayrandım ben..

4. [+41, -6] Geri dönüş? Dağılma demek istediniz herhalde

5. [+34, -1] Grup dönüşü ㅋㅋㅋ bir üye dışında hepsi suçlu değil mi?

6. [+32, -7] Onların yerini alabilecek bir sürü idol var zaten, dağılmaları gerek. Taeyang’ın solosunu destekliyorum.

7. [+29, -1] TOP tekerlekli sandalyeye oturduğu anda grup dönüşünün imkansız olduğunu anlamıştım

8. [+29, -4] BTS gibi idoller varken Big Bang artık kimin umrunda

9. [+23, -1] Big Bang hayranıyım ve artık bittiklerini düşünüyorum…

10. [+18, -2] Yang Hyun Suk’u tanımıyor musunuz? Kesinlikle dönüş yapacaklar ㅋㅋ

11. [+16, -5] Hala ilerideyken perdeleri kapatmaları gerekiyordu.. Yang CEO fazla açgözlü davrandı

12. [+16, -3] Taeyang’ın solo çıkması lazım hepsi bu

KAYNAK: Naver

1. [+67, -9] Araba kazası, uyuşturucu gibi suçları işledikten sonra cezasını almadığın için ünlü olmak güzel olmalı

2. [+46, -15] Hayranları kaldı mı?

3. [+34, -5] Gençliği iyi etkilediklerini düşünmüyorum. Grup olarak dönmesinler. Sektör onlarsız da gayet iyi olacak. Taeyang ve Daesung’un solosunu desteklerim ama.

4. [+30, -7] Hayır, dönüş yok

5. [+9, -2] Sadece Taeyang’ı isterim ben

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+365] Halk onlara nefret yorumları yapacak ama şarkı çıkardıkları anda hepsi de dinleyecek.. lol..

 

Kaynak: Netizenbuzz

23 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Q37h

Yabancı yorum çok haklı sjjshdhhd Şimdi herkes nefret kusuyor . Sadece koreli netizenler değil , burada da eminim nefret kusacaklar olacaktır ama iki sene sonra hep birlikte geri dönüş yaptıklarında da
-Ah Bigbang’i çok özlemişim
-Bigbang daebak
-Bu şarkı harika
-Sonunda kaliteli şarkılar dinleyeceğiz , birbirinin aynısı şarkılar dinlemekten bıkmıştım.
gibi yorumlar göreceğime oldukça da eminim ahdhhdkajhsdh
Beklemedeyim

Boşver

Şu en çok beğeni alan yorum çok doğru çünkü hep öyle oluyo

.

Yabancı yorum👏👏👏👏👏👏

Yav he he

Suçları itiraf etselerde etmeselerde ZAMAN denilen kavramdan yararlanacaklar ve onlar birlikte geri dönüş yapana kadar da kimse bu olayları hatırlamayacak. YG zaten kimsenin ne dediğini düşünmüyor adam para odaklı düşünüyor dolayısıyla kesin OT5 olarak cb göreceğiz. Tabi gerçekten suçlamalarda doğruluk payı olupta ceza alırlarsa orası muamma işte.

Melo

Yabancı yorum çok haklı ama ben zaten grup geri dönüşü yapıcaklarını sanmıyorum bence yollarına solo devam edicekler hem yaşları geldi hem yine grup eksik olucak malum bir üye daha yeni askere gidicek belki senede bir grup geri dönüşü olabilir ama bence yine de solo devam edicekler.

Billgesue

Yabancı hayran yorumu çok doğru öwbekdncöwbdkcnjd

Mevy

Yabancı yorum a +111111111111111 katılıyorum fkfmfk

GTOP

Ulen zaten bu netizenler hep böyle demezler mi? Ama sonra BB bir geliyor gümbür gümbür sonra görüyoruz yorumları, ” woah daebak taeyang oppa çok iyi söylüyor. ” nasılda yüzlerini gösteriyorlar böyle. Zannetmeyin ki sizin grubunuzada olmayacak bunlar, hata yaptıklarında görürüm sizide 🙂 alakasız olan ise yorumlarda’da bilip bilmeden bazı kişilerin adalet elçisi kesilmesi yok fuhuşmuş yok bilmem ne(fuhuş diyor allahım) gelip burda allkpop NB Dispatch den okuyup da gelmeyin.

jaywufannnn

ben seungriyi çoook seviyordum ve bu olanlar beni derinden çok etkikledi ve halada grubun geri donus yapmasini istiyorum çünkü bu grup her sekilde mukemmel

yazzoo

Yahu BigBang hiç bir zaman dağılmayacak bunu kafanıza sokun artık ya ancak uyeler çıkar biz müziği bırakıyoruz der o zaman dağılır Nate Pann yorumlarına bakarsanız oo 1-2 grup dışında korede kimse başarılı değil zaten 😀 BigBangin fan kitlesinin büyük bir kısmını erkek dinleyiciler oluşturuyor onlarda Nate Pann girip uyeler soyle böyle yorumu yazacak kişiler değil Bigbang yeni şarkı çıkardığında dinleyecek kişiler kapiş burda bir anlaşalım geri kalan kadın dinleyicileride ha onlardada var böyle saçma sapan kavgalara girenleri ama çoğu gidiyor yeni şarkı çıkarmasını bekliyor yani böyle saçma sapan bir olay ile BigBangin dağılacağını falan dusunuyorsanız kesinlikle kpop geçmişiniz 2-3 yıldan… Read more »

Ayla Özgül

Gel bi sarılayım sana . Askerden sonra gümbür gümbür gelecekler. Gercek şu ki kore halkı başarıyı çekemiyor. Kım başarılı olursa ona kancayı takıyorlar. Grupta T.O.P ‘ın uyuşturu kullanması dışinda hiçbir skandal yok. Ve oda yalnızca kendine zarar verebilecek birşey.Gönül isterdi ki oda olmasin. Ama çocuklara fuhuşcu , uyusturucu kacakcısı , vatan haini gibi bir sürü suc yüklediler.Çunkü onlar koskoca BINGBANG üyeleri elbetteki böyle diyecekler. Büyükler konuşulur küçukler konuşur diyelim.Çocukların hic sesi soluğu çıkmamasına ragmen her gün bir tane haber çikıyor onlarla ilgili. Devam etsinle reklamın iysi kötüsü olmaz. Bir de 1 2 yıldır fan olanlar gelipte 10 yıllıkmıs gibi sacma… Read more »

Yazzoo

Skandalları beni bağlamaz sonuçta anam değiller babam değiller ben yaptıkları muziklere bakarım kimbilir kimler uyuşturucu kullanıyor bilmiyoruz yada kimin eli kimin cebinde artı BigBang çıkış yaptıklarında eleştrildi evet ama büyük şirketlerin gruplarının kaderi maalesef bu SM’inde YG’ninde grupları hep eleştrilir çünkü en çok para kazanan gruplar bu şirketlerden çıkar ve insanların isteyipte yaşayamadıkları hayatları yaşadıkları için kıskanılırlar ve eleştrilirler. Yıllardır BigBang bitti Suju bitti biz bu lafları çok duyduk gayette bitmediler yani 😀

Ayla Özgül

Paron ama hangi düsüsten bahsediyosunuz ? 4 üye de askerde elbetteki aktif oldukları zaman ki basarı olmayacak. Bakın 5 kisilik bir grubun 4 ÜYESİ askerde .Madem dediğiniz gibi bir sürü suçları var neden hapiste değiller. Eger suçlu ve hapiste değillerse adaletinizi sorgulayın.

Nini

Çünkü adalet parası olanlar için işlemez.

^^

Katılıyorum.Girmedikleri skandal kalmadı o kadar masumlar peki neden hep bu uyuşturucu fuhuş haberleri bigbang ten çıkıyor.Gerçekten hayat çok adeletsiz insanlar bi o kadar da kör.

^^

Ki bence toplu geri dönüş olmaz ancak gd taeyang falan birlikte yada solo.askere gitmeden önce de öyle yaptılar.

Bullshit

Çok beklersiniz öncelikle…Daha sonrasından bahsettiğin ‘skandal’lara git bir bak bakalım ne şekilde sonuçlanmış.Mahkemeler veya araştırma sonuçları neyi göstermiş ? Dedikodular kimler tarafından nasıl başlatılmış ? Atılan her haber başlığı doğru mu sanıyorsun sen ? Eğer dediğin bütün suçlar işlendiyse bu adamların bakan,başbakan çocuğu falan olmaları gerekir ki herşeyden sıyrılsınlar.Fuhuş derken bu arada ? Fuhuş ne ya o nerden çıktı o da yetmez aslından BİGBANG savaş falan da başlatır hatta başlatmıştır belki.Kendi grubunla ilgilen lütfen…

Nini

Mahkemeler ve araştırmalar sonuçları idolünün Han SoHee ile esrar içtiğini gösteriyor. Hala iftira, dedikodu bilmem ne clfmlfl

Bullshit

Esrar konusu için birdaha müzik yapmamalılar diye düşünüyorsanız birdaha APOP DİNLEMEYİN,keza avrupa sanatçılarınıda,hatta bizim ülkemizde ki çoğu sanatçıyıda dinlemeyin,izlemeyin.

^^

Burning Sun olayı daha yeni çabuk mu unuttun insanlar kör kısmında mısın.Sence bi insan yönetici olduğu yerde bu kadar ağır olayları bilmiyor olması gerçekçi mi

Ayla Özgül

^^ Sevgili aptal Burning Sun olayı taciz ,şiddet icerikli bi olaydı. Seungri mi taciz etti kadını pardon ? Olay bi anda Seungriye bağlandı insanlar sırf Seungriye nefret kusmak için taciz eden adamı görmezden geldiler. Kore medyasına bu kadar fazla güvenmeyin . Ülkenin zaten yarısindan fazlası uyusturucu , alkol , içki kullanırken konu BINGANG olunca hepsi hayatları boyunca süt içmis gibi davranıyorlar. Evet T.O.P da GD de uyuşturucu kullandı. O zaman keş bi grubun keş fandomuyuz lütfen bizden uzak durun 😂 Çocuklar askerde diye fazla dilleri uzadı antilerin biz grubumuzu yeteri kadar savunmayacağiz kendileri geldiğinde şu laf atan tayfa BINGANG müzikleriyle… Read more »

Bullshit

Valla bizim hiç birşey unuttuğumuz yok,bir insan bir yandan ramen zinciri işletip,şirket ceoluğu yapıp,tv showları.varyetelere çıkıp,solo dünya turu düzenlerken reklamdan sorumlu olduğu yerle ilgilenmesi zor oluyordur illaki değil mi ?Sonuçta insan hani…Sanki,BS de yaşanılan herşeyin sorumlusuymuş gibi muamele yapmayı bir zahmet kesin.Uyuşturu dağıtıp,taciz etmiş gibi konuşuyorsunuz suçsuz olduğu kanıtlanınca ne yapacaksınız ? Hiçbirşey o zamanda parasıyla yaptı olur değil mi ? Kör kısımdan olan sizlersiniz,doğru düzgün düşünmeden konuşanlar.Eğer Seungri nin suçu,hatası varsa en çok bizler,yani VIP s ona kızarız ve cezasını çekmesini isteriz.Tanımadığınız insanlar konusunda bu kadar rahat konuşmayın. Seungrinin meslekten aforoz edilmesini,sanki tacizci ve ya uyşturucu taciriymiş gibi suçlanıp… Read more »

xo

8. [+29, -4] BTS gibi idoller varken Big Bang artık kimin umrunda
Ananın umrunda

Yeni Yazılar