Benzer Yazılar

Big Hit hayranların endişelerini anladıklarını ve konuyu görüşeceklerini söyledi

Big Hit hayranların endişelerini anladıklarını ve konuyu görüşeceklerini söyledi

HABER: Big Hit Akimoto Yasushi işbirliği tartışmasına cevap verdi, “Hayranların endişesini anlıyoruz, bu konuda görüşmeler sürüyor” (resmi açıklama)

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+1,813, -45] Lütfen gereğini yaptığınızdan emin olun.. Ülkemize bu kadar onur getiren bir grubu nasıl sağcı biriyle çalıştırırsınız;; Böyle şeylere Japonya’yı hep katmak zorunda mısınız?

2. [+1,508, -36] Lütfen BTS’i kötü etkileyecek bir karar vermeyin. Size güvenip bekleyeceğim.

3. [+1,255, -84] İşbirliğinin iptal olduğunu söylemedi ama ㅋㅋㅋㅋㅋ

4. [+97, -2] Big Hit bir şirket, eminim çözmeleri gereken çok şey vardır. Army’leri dinleyeceklerini umuyorum, bekliyor olacağım.

5. [+81, -3] Army’lerin sadece tek bir sonuç istediğini biliyor değil mi?

6. [+74, -4] Eğer bu Big Hit, BTS VS Army’ler olursa Army’lerin tarafında olacağım. Bir sağcıyla çalışmaya nasıl cüret edersiniz??? Bütün o övgüler yüzünden açgözlü ve kendini beğenmiş biri oldu. Bir anda yere çakılmanın nasıl olduğunu size göstermeye hazırım. Bu sağcıyla işbirliği yaparlarsa onları asla affetmem.

7. [+69, -4] Bu duyuruyu işbirliği açıklandığı anda yapmalılardı.. ya da özür dilemelilerdi en azından..

8. [+69, -14] Ne ‘görüşmeleri’ ya? Özür dileyip her şey iptal oldu deyin işte ㅎㅎ Hayranların ‘endişelerini’ anladıklarını sanmıyorum

9. [+63, -2] İşbirliğinin iptali haricinde bir şey istemiyoruz

10. [+53, -2] İşbirliğinin iptal edilmesi hariç hiçbir şeyi kabul etmem. BTS’i çok seviyorum ama yanlışa yanlış derim. Bang Shi Hyuk, anime önerileri ve sushi resimleri twitlemeyi bırak.. halkın gözü önünde olan biri olarak pozisyonunun farkına var.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+160] Bu durumda en çok BTS için üzülüyorum. K-Army, J-Army, yabancı hayranlar, Big Hit, Bang Shi Hyuk, Akimoto için falan değil. BTS için.

 

Kaynak: Netizenbuzz

11 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Jess

BTS’i etkilemeyecek bir şeyler yapmaya çalıştıklarından emin olmalıyız bence.Neden onları etkileyecek bir şey yapsın ki ?

Surmew-BTS

Koreli fanlar cidden çok korkunçlar ve grupları kendi malları gibi görüyorlar. 6. yoruma inanamadım , çok korkunç çok sert, nasıl BTS i karşına alırsa, geçmişi ve yaşanılanları anlıyorum ama kim çalışacağı işbirliği yapacağı kişinin geçmişini siyasi görüşünü araştırırki. BIGHIT BTS i BTS yapan ve yetiştiren oluşturan şirket ve BIGHIT BTS ten büyük kar elde etti ve yükseldi durup dururken grubunu bilerek ateşe atar mı, bilerek kendi grubuna nefret gelmesini sağlar mı ayrıca bu Japonca single ve yapımcısı duyurulduğunda bunu sorun eden tek kişi KARMY idi hemen fan cafe de dilekçe yazdılar iptal olsun diye halk hiçbir şey demedi , elbette… Read more »

twan

O adam da bir yapımcı olarak halkın ve doğal olarak iş birliği yaptığı insanları takip eden kişilerin gözü önünde, yani adamın görüşünü bilmek için ekstra bir araştırma yapmaları gerektiğini düşünmüyorum tek bir paylaşımından bile ortaya çıkacak bir şey. Sağcılığı tam olarak anlamıyorsun sanırım, en basitinden şöyle örnek vereyim: rahatlama kadınlarını az çok biliyorsun zaten, sağcılar muhtemelen rahatlama kadınlarına yapılan şeylerde sorun falan da görmüyordur, çünkü kendi ırklarını en üstün ırk olarak görüyorlar. Daha açık şu şekilde anlatayım, yarın öbür gün Japonya bir yerde soykırım yapsa sağcılar bunda sorun görmezler. Ayrıca Produce48’in bu sezonu en düşük rating alan sezon. Korelilere sağcı… Read more »

Surmew-BTS

Haklısın kesinlikle ama bilerek böyle bir şey yaptıklarını sanmıyorum, BTS in etkinliklerini çoğunlukla INIVERSAL MUSIC JAPAN ayarlıyor bu işbirliğine de kim karar verdi kim onayladı kesin bilemeyiz ama şirket BIGHIT bilerek BTS i ateşe atmaz . Güney Koreliler elbette geçmişte yaşananlardan dolayı haklı ama birden bu kadar çok büyük tepki verip BTS e sırt çevirmeleri çok korkunç . BTS açısından düşünüp çok üzülüyorum ve şirket zaten açıklama yapmasına rağmen hala fancafe de şirkette saldırıyor KARMY ve hala şirketin duvarlarına nefret dolu postit yapıştırıyorlar. ve dediğim gbii bu adam daha önce özür dilemiş siyasi görüşü nedneiyle ve şuan değişmiş ve yazdığı… Read more »

twan

Ya bence de düşüncesizce davranılmış bir hareket ve şimdi Japon ve Koreli hayranlar arasında kaldılar. Zararsız çıkmalarının yolu yok, en başında böyle bir şeye girmemeleri gerekiyordu. Belki de Produce 48’den cesaret almışlardır, ayrıca bunların sırt çevirmelerinden nolacak, bilmiyoruz sanki :d bir comeback yapıp Billboarda gidince yine BTS Kore’yi yurt dışında tanıtıyor falan diye böbürlenmeye başlarlar. Sırt çevirdikleri kişilerin ayaklarının altını yaladıklarını çok gördük

Surmew-BTS

bir ara bi kadın oyuncu vardı , kadın filmde +18 sahnesi var diye yerden yere vuruldu, sonra aynı film ve kadın CANNES FILM FESTIVALE inde ödül aldı ondan sonra kadını baş tacı ettiler. Dediğin gibi bir comeback bir yurt dışı başarısı sırt çevirmelerini döndürür. İnşallah dediğin gibi BTS ve BIGHIT bunu atlatır. Allahın izni ve yardımıyla.

twan

Yukarıda dediğim rahatlama kadınlarındaki şeye örnek vereyim. Bu sezon Produce 48’den Japon bir stajyer Sulli’yi rahatlama kadınları günü hakkında paylaşım yaptığı için takipten çıkardı:: bu da bir sağcı hareket

Surmew-BTS

biliyorum o olayı duymuştum, çok korkunç ve üzücü. Japonlar ciddne çok şey yaşattılar Korelilere. ama bu olayda BTS in hiçbir sözü yok ve şirket ilk kez kötü bir adım attı, inşallah durum düzelir, dediğim gibi bu işbirlğine UNIVERSAL MUSIC JAPAN yapmıştır kabul etmiştir ve adam daha önce özür dilemiş ve yazdığı söylenilen o şarkı sözleirni o yazmamış.

twan

ya bence bu adam çok tontik tatlı bi şey, kötü niyeti olduğunu da sanmıyorum. iptal etmesi daha doğru tabii ama yorumda da dendiği gibi japon ve koreli hayranlar arasında kaldı adam. sorunun zararlı çıkmayacakları bir çözümü olduğunu düşünmüyorum. bir koreli olarak sağcılar konusunda ne kadar hassas olduklarını biliyor olması ve baştan hiç bu iş birliği haberlerinin çıkmaması gerekiyodu bence

Surmew-BTS

bu sefer bilemediler demek ki dediğn gibi Koreli ve Japon fanlar arasında kaldı, daha Japonya konserleri yapılmadı işbirliği iptal olursa bu sefer Japonlar protesto edilecek ve zaten şarkı ve albümle ilgili herşey çoktan tamamlandı iptal edince büyük zarara girecekler ve konserlere de Japonların gelmeme , albümü satın almama riski var, zarar etsinler albüm satılmasın önemli dğeil toparlarlar ama Japonya konserleri bomboş olursa çocuklar büyük mental şok ve travma ve üzüntü yaşarlar, inşallah öyle birşey olmaz.

SeulGay

Biletler falan iptal edilmiş.Koreliler iyice sinirlendi…bu konserlere yansıyor.Artık bir şey yap!

Yeni Yazılar