Benzer Yazılar

Bir kadın, 2010 yılında bir idol tarafından cinsel istismara uğradığını iddia etti

Bir kadın, 2010 yılında bir idol tarafından cinsel istismara uğradığını iddia etti Bir kadın, 2010 yılında bir idol tarafından cinsel istismara uğradığını iddia etti

İddialara göre ünlü bir idol grubu üyesi A, Mayıs 2010’da bir kadını taciz etmiş. Kadın mağdur, eskiden bir barda çalışıyormuş ve orada bu grup üyesi A ile tanışmış. A onun Ilsan’daki evine sarhoş gelmiş ve evinde onu taciz etmiş. “Uyumama yardım edeceğini söyledi, bu yüzden ben de uzandım, ama sonra birden…” Ona iki defa hayır demesine rağmen A’yı durduramamış. “Sorun değil deyip kolumu tuttu. Çok aşağılanmış hissettim. İnsan olarak bana hiç saygı göstermedi.”  Daha sonra A’ya ulaşmaya çalışmış, ama A özür dilememiş ve “Eski halimize dönelim” demiş. Yıllardır travma sebebiyle psikolojik yardım alıyormuş, ünlülerin seks suçları ortaya çıktığı için polise şikayette bulunmaya karar vermiş.

A’nın şirketi şöyle açıklama yaptı, “İki tarafın da rızasının olduğu bir cinsel ilişki yaşadılar, zorlama yoktu. A şu anda yurtdışında, Kore’ye döndüğünde soruşturmalara katılacak.” (cr: soompi)

HABER: ‘News 8’ İdol A-ssi hakkında cinsel taciz davası açıldı… Şirketin iddiası, “Rıza vardı”

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+294, -13] İkinci jenerasyon idol grubu.. beş üyeli… sorunlu üyesi olan şu gruptan

2. [+172, -14] Song Kang Ho: Bu tecavüz krallığı!!!!!!!

3. [+159, -7] Kim bu

4. [+44, -18] Ben de bir kadınım ama niye olayın hemen sonrasında polise şikayet etmemiş anlamıyorum. Niye adamla birlikte onun evindeymiş? Niye yapmak istemediyse onu tekmelemedi ya da gitmedi?

5. [+40, -43] 9 yıl sonra mı? ㅋㅋ Bir kkot-baem ㅎ.. paranı al ve git ㅎ

6. [+33, -7] Artık merak bile etmiyorum. Bugünlerde o kadar saçma ünlü var ki hepsi aynı şey gibi geliyor bana.

7. [+32, -25] Niye onun için kapıyı açmış? Niye yatakta yanına yatmış o zaman?;;;;

8. [+31, -23] Bu gerçekten abartı. Onun için kapıyı açmış, kendi evinde tecavüze uğramış, kim inanır buna? 9 yıl önce yaşanmış ayrıca. Ne istiyor şimdi, para mı?

9. [+30, -18] Yani adam uyumak istediği için onu odasına almış, gerçekten sadece uyuyacaklarını mı düşündü? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

10. [+29, -4] Eminim soruşturmalar gerçeği açığa çıkaracaktır, ama K-Pop’ın imajı bugünlerde b*ka döndü;

Bir kadın, 2010 yılında bir idol tarafından cinsel istismara uğradığını iddia etti

KAYNAK: Nate

1. [+122, -12] Jang Ja Yeon hakkındaki haberler nerede..

2. [+80, -8] Double S 5~ grubundan K H Joon’muş??

3. [+51, -4] Çok eski bir idol grubu galiba…

4. [+15, -6] Muhtemelen pek popüler olmayan 3. sınıf bir idol grubundan..;;

5. [+11, -6] I’m your man~ daraddaddda~

6. [+6, -3] Yani bu olay 9 yıl önce yaşanmış. Adam sarhoşken onun evine gelip uyuyabilir miyim demiş. Kadın ona kapıyı açmış ve yanına uzanmış. Bu nasıl kanıtlanabilir ki? %99 eminim, gerçek sonuçlar olmadan ört bas edilecek. Niye metoo zamanında sessiz kaldı? Niye Seungri ve Jung Jun Young skandalları yaşanırken şimdi dava açıyor? Neyse, kadınlar erkeklerin sarhoşken daha azgın olduğunu bilmiyor mu? Çok yakın olmadıkları sürece kapıyı açmamalıydı bile, yanına uzanmamalıydı, bu da dolaylı bir şekilde rıza göstermek olmuyor mu? Anlamıyorum~

Bir kadın, 2010 yılında bir idol tarafından cinsel istismara uğradığını iddia etti

KAYNAK: Naver

1. [+1,101, -147] Rıza olmadan ilişkiye girmek tecavüzdür sizi suçlular

2. [+616, -47] Biri evinizde ya da otel odanızda olsun fark etmez, karşınızdaki kişi eğer rıza göstermediyse ve siz hala zorluyorsanız tecavüzdür bu..

3. [+421, -155] İdolü savunan iğrenç adamlar.. bir kadın sizinle otele ya da evinize gelebilir, kadın rıza vermeden yine de ilişkiye girerseniz tecavüzdur bu ^^ dolaylı yoldan rıza vermek gibi bir şey yok, tamam mı? 2019 yılındayız, biraz düşünün…

4. [+202, -43] Tecavüz evli çiftler arasında bile yaşanıyor.. rıza diye bir şey var. Karşınızdaki kişi yapmak istemiyorsa yapmamalısınız. Yasa bu, sizi acınası herifler.

5. [+63, -6] Gerçekten sırf birinin evindesiniz diye ona tecavüz etmeye hakkınız var mı sanıyorsunuz, aptallar?

Bir kadın, 2010 yılında bir idol tarafından cinsel istismara uğradığını iddia etti

KAYNAK: Naver

1. [+396, -13] Yok artık ㅋㅋㅋㅋ her gün yeni skandal çıkıyor. Jang Ja Yeon’un skandalı hakkında haber yok mu?

2. [+196, -14] Bu nasıl bir ülke? Her gün yeni bir seks skandalı çıkıyor

3. [+106, -5] Kim?

4. [+62, -6] Güney Amerika turunda olmanın tam zamanı..

5. [+24, -4] Çok tuhaf bir mantığı olan bir sürü insan var.. birinin evine gidince o kişiyle seks yapma hakkınız olmuyor.. sırf evlisiniz diye eşinize tecavüz etmeye hakkınız var demek gibi bir şey bu

6. [+43, -25] SS501 grubuymuş diye duydum

Bir kadın, 2010 yılında bir idol tarafından cinsel istismara uğradığını iddia etti

KAYNAK: Naver

1. [+4,795, -917] Kadının evinde birlikte içmiyorlarmış ki.. Adam dışarda içmiş, sonra kadının evine gelip burada uyuyabilir miyim demiş, kadın kapıyı açmış ve yanına uzanmış.. bu biraz.. yanlış. 9 yıl boyunca niye sessiz kalıp şimdi dava açıyor bilmiyorum ama bir barda çalışmış, zihinsel olarak bundan daha güçlü olduğuna eminim. Belki de bunu tecavüz olarak gördü ama şimdi başka sebeplerden ötürü dava açıyordur, umarım yeniden düşünür çünkü diğer mağdurları da kkot-baem gibi gösteriyor..

2. [+1,953, -358] Soruşturma sonuçları çıkana kadar hiçbir şeye inanmayacağım artık

3. [+1,032, -225] Şüpheli bir şeyler var ㅎㅎ

4. [+734, -109] Bir kadınım, ama kadının ne düşündüğünü anlamıyorum. Bebek değil ki.. adamın onun evinde yatmasına izin vermiş, onunla yatakta uzanmış, ne olacağı belliymiş~ Gerçekten onunla yatmak istemediyse evine almamalıydı, yanına uzanmamalıydı

5. [+621, -252] Kadını ikinci defa taciz ediyorsunuz resmen. Soruşturmalar gerçeği açıklayacak ama onu evine almış olması seks yapmak istediğini göstermiyor. Yatakta yanına yatmak bile rıza anlamına gelmiyor. Rıza olmadan yaşanan ilişki tecavüzdür. Lütfen kendi kendinize varsayımlarda buunmayın ㅠㅠ dolaylı rıza diye bir şey yok.

6. [+421, -65] Yatakta onun yanına uzanırken ne düşünüyordu bilmek istiyorum?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+95] “5. [+63, -6] Gerçekten sırf birinin evindesiniz diye ona tecavüz etmeye hakkınız var mı sanıyorsunuz, aptallar?  ”

İşte bu. Bazı insanların tecavüzcüleri savunmak için bu kadar uğraşması gerçekten şok edici.

 

Kaynak: Netizenbuzz

2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
kpop

yabancı yorum haklı. HAYIR HAYIRDIR. Birinin evine girdiğiniz diye ona tecavüz etme hakkınız yok, ne olursa olsun kadın bi noktadan sonra istemeyip HAYIR diyorsa bu TECAVÜZDÜR.

Selin

10. yıl hatrına mı söylüyor şimdi

Yeni Yazılar