Benzer Yazılar

Black Pink ‘2018 Melon Müzik Ödülleri’nde en iyi kadın dans ödülünü aldı

Black Pink '2018 Melon Müzik Ödülleri'nde en iyi kadın dans ödülünü aldı

HABER: Black Pink ‘Ddu-du Ddu-du’ ile kadın dans ödülünü aldı… “Yang Hyun Suk ve Teddy’ye teşekkürler” [2018 Melon Music Awards]

KAYNAK: Mydaily via Nate

1. [+494, -69] Evet Jennie, koreografiye sıkı çalış

2. [+299, -58] Twice kazanmadı demek ㅋㅋ JYP bu töreni boykot ettikleri hiçbir sanatçısının gitmeyeceğini söylemişti

3. [+268, -37] Yang Hyun Suk’a ‘başkan’ deyince ‘başkan’ ünvanı çok güçsüz bir şey gibi geliyor kulağa

4. [+95, -60] Twice almadı mı? Şaşırdım

5. [+65, -43] Dans?? Ne zaman dans ediyorlar ki?? Sadece azıcık sallanıp şarkı söylüyorlarㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

6. [+35, -20] Black Pink bu sene Melon’da Twice’tan daha iyi performans sergiledi, hayranlar niye gürültü çıkarıyor anlamıyorum.

7. [+27, -15] Jennie gerçekten koreografiyi çok kötü yapıyor.. böyle tembelce dans edebileceğini bilmiyordum. Dans etmek istemiyorsan dur diyesim geldi. Diğer üyeler çok uğraşıyor, Jennie niye tembellik yapabileceğini düşünüyor ㅋㅋ çok düşüncesiz

8. [+18, -14] Twice hayranları niye yorumlara doluşmuş ㅋㅋ en azından Black Pink’in koreografisi Twice’ın çocuk danslarından daha iyi

9. [+15, -14] Twice’ın çocuk dansları yapıp dudak oynatmasından iyidir

10. [+13, -4] Hiç ödül almadıkları için gitmeleri tam başkanlarının yapacağı şeye benziyordu. Bekleyip ödül alan diğer sanatçıları tebrik etseler ölürler miydi? Hiç terbiyeli değiller.. aşağılık Yang CEO’dan öğrenmişler.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+48] Jennie konserlerdeki performanslarına kıyasla bugün iyiydi. Sahne çok sadeydi ama, YG’nin biraz seviyesini yükseltmesi lazım

 

Kaynak: Netizenbuzz

22 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
BİRSOMNİA

Ne yani Twice’a çocuk dansı diyince Blackpink’e dans etmiyirlar sadece sallanıp şarkı söylüyirlar diyince başınız arşa mı deydi?

eyl

yorumlardaki kavgaları izliyorum
*eats popcorn*

Momo

Her seferinde Jennie ne yaparsa yapsın “kibarlık” adı altında iğrenç tepkiler veriyorsunuz ya ben burada deliriyorum umarım Jennie benim kadar kötü hissetmiyordur diyeceğim ama nasıl hissetmesin. Kız resmen zar zor gülüyor ya. Hani aman idollerin üzerine gitmeyin, onlar da insan, bir insan bu kadar nefreti hak edecek ne yaptı diye duyar kasıyorsunuz ya. Bu duyarı sadece söz konusu kendi idolleriniz ya da sadece beğendiğiniz idoller olunca kasmayın. Çünkü diğerleri de “insan”.

exo’s girl

Jennie bu gün harikaydı(?)Valla istediğinizi diyebilirsiniz ama,surat ifadeleri,kendinden emin oluşu beni çok etkiledi.YG’nin altında ve üzerine en çok baskı yapılan üye.Bir zahmet biraz dinlensin.Hep enerjik zaten. Tuhaf olan şey ne biliyor musunuz?Yabancı hayranların beğendiği/desteklediği şeyi Koreli hayranlar desteklemiyor,Koreli hayranların desteklediği şeyi yabancı hayranlar desteklemiyor.Ayrıca Jennie’nin sizin o rezalet,insan dışı yorumlarınızı okuduğunu göze alırsak,güçlü psikolojisine hayran kaldım.Jisoo,Jennie insanlar ona kötü şeyler söylediğinde odasında ağladığını söylemişti…Gurur duyulası bir kadın.Bu kadar şeye rağmen güçlü olması,en azından öyle davranabilmesi beni her ne kadar ona karşı nötr olsamda güçlü bir his oluşturdu.Bu arada bp haberinde tw katılması(?)Herkes işine baksın.Tebrik edip çıkın.Korenin once kesimi cidden çok… Read more »

btsarmyy

haklısın

Duo

10’ncu yorum ne çok sacmalamıs be kizlar odullerini aldi performanslari sergiledi ve gittiler daha ne yapsinlar? Nefret kusmak için bahaneler bla bla bla.

Pelin

En ufaktan birileri size aptalsın dese hepimizin anında morali bozulur yanılıyorsam yanılıyorsun diyin.Ama sizler bu kızlar çıkış yaptığı andan beri her üyeye ayrı ayrı nefretlerinizi kustunuz örn veriyorum youtube önemli değil dersiniz ama her seferinde bizim izlenmelerimiz fazla olayına getirirsiniz kızlar ödül alır ki bu yıl melonda mini albümle çok büyük işler yapmalarına rağmen haketmedi dersiniz.ygnin ne boktan bir şirket olduğunu blinklerde ygstanlarda biliyor kendi kafasında bir işletme mantığı var bu cbden sonra hem popülaritesi hemde başarıları artınca bence aklında yokken kızlara solo çıkış yaptıracağını açıkladı bu hem kızlar üzerinde bir baskı hemde hayranlar arasında çatışma yarattı blink olan da… Read more »

Sinirleniyorum

Blackpinki tebrik ederim danslari viral oldu. Jyp sanatcilarini yollamadi torene. Heart Shaker çocuksu mu ? Danslari gayet guzel ve akilda kalici . Bana gore ne Twice ne Blackpink orada Gfriend dururken onlar hakediyorlar . Hemde butun uyeleri dansta cok iyilerken. Her neyse odul toreni bu illa ki haksizlik olacak. Netizenler iki grubada nefret kusmuslar. Her grup ayni olmak zorunda degil arkadaslar. Iki grupta kendi kulvarlarinda iyiler. Neselenmek icin Twice havalı olmak icin Blackpink dinliyorum. Iki grubada nefret yorumu yazan net CEKEMIYORDUR bu kadar basit. İnsanlar elestri yaptiginda duzgun bir dille anlatirlar onlarinda fanlari var cunku. Ha bu arada basari asla… Read more »

Mirr

Olaydan bağımsız Blackpink’in sanki son geri dönüş itibariyle kıyafetleri kötüleşti sadece ben mi böyle düşünüyorum eski ikonik kıyafetler yok hele konser kıyafetlerini hiç beğenmemiştim ve Rose’nin saçı sanki dünden kalma saçını toplamış gibi olmuş kendinizeee gelin YG çalışanları please😐

Erusem

Kim bilir belki diğer 3 üyenin performansını dikkate almışlardır. Ayrıca Lisa’ya yine dansçıların kıyafetlerinden giydirmişlerdi. Üstündeki taşlı aksesuarlar örtüyordu ama yine de belli oluyordu.

starlight⭐

Sahnelerini beğenmedim belki Melon ile alakalıdır. Ama dans konusunda grupça eksik olduklarını düşünüyorum. Bu ödül o yüzden bana anlamsız geldi. Twice da çok iyi sayılmaz o konuda ama bir çok grup var dansta aşırı iyi olan. Ama Melon kendi listesini uyguluyor maleseef. Gfriend alabilirdi bu ödülü.

Bangtwice

Twice çok iyi sayilmasmi? Hic gidip izlememişsin herhalde C heer up döneminde değiliz

eylem

Kız gruplarının dans hareketleri çok basit olmasına rağmen hemencecik yorulup uyuşuk davranıyorlar erkek grupları öyle değil en zor hareketlerle ter akıtıyorlar performans boyunca, hemcinslerim olmasına rağmen kız gruplarındansa erkek gruplarının hırslarını, azimlerini daha çok takdir ediyorum.

btsarmyy

basit? Sen boombayah dene bakalım o kadar basitmi yada yeni çıkan kill this love falan sonrada bir yerde videonu paylaş link at o dans kareografilerini ezberlemek ne kadar zor onlarda insan….

Saygılı Cevap ver

Umarım G-idle’ın performansı da konuşulur, çünkü mükemmellerdi. Bu kızların ilk debut ödüllerini alması blackpink ten daha kısa sürede olmasına rağmen,üyelerin hepsinin görseli çok iyi,ses renkleri farklı,canlı söylerken, dansları çok iyi ve senkronizeyken,sahnede canlılarken,grup içi kimyaları varken,kızlardan biriside kıl payı BP ile çıkış yapamamışken(yani yg eğitimi almışken) bu gruba bu kadar nugu davranılması sinirlerimi bozuyor. Kaç aldı bahsedilmiyor bu kızların başarısından. Geçenlerde Soyeon ve Miyeon yabancı kişilerle oyun turnuvası finalinde sahne aldılar ama herkes üç maymunu oynadı. İzlemediyseniz açın bakın son MMA performanslarını, gerçekten çok iyiydi. Ha eğer diyecek olursanız, o kadar dansçı vardı sahne tabiki dolu görünür diye ama kimleri… Read more »

Saygı

YG performans işini Bigbang ve 2NE1 da bıraktı sanırim çünkü daha fazlasını yapıcakken ne bu tembellik elindekilerin değerini bilememe. Arkadaşlar herkes işi melona yoruyor ama kızların duduu dan başka şarkısı mı var? Bu sene çıkarttıkları. Hayır kızlar duduu dan başka ne sergileyebilirler? Dansı olmayan ve kendi şarkıları bile olmayan kiss and makeup mı? yoksa yan parça olan forever young mı? Zaten kızlar sahnede enerjisiz dans ediyor bir şarkıdan daha fazlasını daldırıcaklarınıda düşünmüyorum. Mesela herkes gibi bende intro da lisa’yı bekledik ama onun yerine kafesin içinde dans ettiler.. melon gidleye o kadar zaman verildi bi çaylaga o kadar verilmez denmiş arkadaşlar… Read more »

Bangtwice

Bunu k essinlikle blackpink in aldığına inanmıyorum twice in hakkı yeniliyor ve biz buna sessiz mi kalcaz gidip bi twice in danslarını bakın bide blackpink in 5danslarina bakü cidden yazıklar olsun twice okadar emek harcayıp dans ediyorlar bunlar iki kolunu sallayıp twerk yaparak bu ödülü alıyorlar ha bence jyp hiçbir sanatçısını bir daha gindermesin o ödül torenine

suna

Tamam Jennie kıskançlığınızı ve nefretinizi bir kenara bırakın ve diğer 3 üye için adil bakmaya çalışın o zaman anlarsınız bu ödülü neden aldıklarını. Twice’ın bu ödülü alması kadar komedi bir şey olamaz. Çünkü DTNA iyiydi ama Twice gibi bir grup için iyiydi. Diğer grupların yanında ortalama.

Billgesue

Twice senkronize dans ediyor. Blackpink çok uyumsuz Jennie zaten dans bile etmiyor doğru düzgün. Ayrıca ödül töreninde Twice yoktu. Eğer JYP yollasaydı onlar kazanacaktı?

Saku

Twice için senkronize haberi çıktı ya tamam, her haberin altına yazarsınız artık AHAHSJDJSHHHSJDLFL

Bena

Orda koskoca Gfriend dururken… Blackpink kim

btsarmyy

peki bu lafı koskoca global grup blackpinke atan sen kimsin?

Yeni Yazılar