Benzer Yazılar

Black Pink Amerika’da çıkış yapmaya hazırlanıyor

Black Pink Amerika'da çıkış yapmaya hazırlanıyor

HABER: [ÖZEL] Black Pink’in Amerika çıkışı için çalışmalara başlandı.. büyük bir prodüktör onlara çağrı yaptı

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+214, -13] BTS’i gördükten sonra bile hala farkına varmıyorlar mı.. Amerika çıkışı sizin ‘yaptığınız’ bir şey değil, kendi kendine olan bir şey.. Kore’de sıkı çalışmak, Amerika’ya zorla girip İngilizce şarkılar söylemekten çok daha iyidir ㅋㅋㅋ Japonya’dan farklı bir müzik piyasasından bahsediyoruz

2. [+166, -7] CL de Amerika çıkışı yapmıyor muydu.. üç yıldır duyuyoruz ama hala hiçbir şey yok

3. [+120, -5] 2NE1 günlerinden beri bunu söylediklerini hepimiz biliyoruz değil mi?

4. [+20, -1] Onları çağıran şirketin ismini verin ㅋㅋㅋ öyle üstünkörü olmaz

5. [+17, -1] Bence grubun deliği Jisoo. Koreografilerde zorlanıyor gibi görünüyor ve şarkıcılıkta pek yetenekli değil

6. [+13, -1] YG’nin klasik medya oyunlarından biri. Lütfen medya oyunu yapmadan önce BTS’in yaptığı gibi somut bir şeyler gösterin. Hep ‘çalışmalara başlandı’, ‘çağrılar alındı’ diye başlıyorlar.. hep ilgi çekmek için acele ediyorlar!

7. [+13, -0] Önce daha fazla albüm çıkarsanız? Gizemli konseptinizden bıktım

8. [+10, -0] Hyun Suk yine iş başında…

9. [+10, -1] Kore’nin idol hip hop tarzı asla Amerika’da işe yaramaz. Amerikalılar Kore hip hop’ına bakış tarzı bizim Güney Doğu Asya hip hop’ına bakışımızla aynıdır muhtemelen

10. [+9, -0] Amerika çıkışı diye mızmızlanmayı kesin! Psy ve BTS’e olduğu gibi kendiliğinden, doğal gelişsin, şovlar sizi davet etsin.. CL’in çıkışı nerede? Birkaç ünlüyle çalışıp bir şey üzerine ‘çalışmak’ Amerika çıkışı mı sayılıyor? Bu kadar umutsuz vaka gibi davranmayın! Önce onlar sizi arasın!

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+329] CL kaydettiği 200 şarkıdan birini bile çıkaramadı. Kendi şarkısını sızdırdı resmen. “Amerika çıkışı” kelimelerini bile düşünmemeleri gerek.

 

Kaynak: Netizenbuzz

8 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
ameliayesul

“9. [+10, -1] Kore’nin idol hip hop tarzı asla Amerika’da işe yaramaz.” buna aynen katılıyorum amerikalıların kpop reaksiyon videolarını izliyorum kpop fanlarının bayıla bayıla rapini dinlediği “rap god” muamelesi yaptığı kişilere ya da “hip hop” tarzı dediğimiz şarkılara bu ne lan şimdi yüz ifadesiyle bi bakışları var ibretlik

ameliayesul

ayrıca blackpink’in daha kore’de bile albümü yok tepki ölçmek için bile komik haber

la cha ta

hala yapmamaları

PsychoBunnyTears

Jisoo için blackpinkin deliği demeleri beni kızdırdı,zaten grupta en az o seviliyor daha da ezmeye çalışmasalar keşke,jisoo gayet güzel şarkı söylüyor ve dans ediyor.Şarkı söyleyemiyor,dans edemiyor diyenler madem dans edemiyor şarkı söyleyemiyor,geçin onun yerine siz şarkı söyleyin dans edin.

SURMEW BTS

BlackPink çok başarılı ve yetenekli bir grup sadece daha fazla şarkıya ve daha fazla geri dönüşe ihtiyaçları var. Maalesef tüketim toplumunda yaşıyoruz ve insanlar her bir şeyi çabucak ve hızlı tüketiyor, BlackPink i YG kore de daha fazla dönüş yaptırıp iyice yerini sağlamlaştırmalı Amerika da çıkış yaptırmak istiyorlarsa biraz daha beklemeliler. BTS Amerika da çıkış yapmak özellikle uğraşmadı şarkıları ile zamanla sevilip her seferinde daha da yükseldiler, Amerikan müzik piyasasında özellikle çıkış yapmadılar, Kore den Korece albümle iyi satışlar yaparak girdiler, ama Amerika da Amerikan Hustle Life diye realite şov çektiler, çok çok az kişinin katıldığı ücretsiz bir konser verdiler… Read more »

xxxx

Neden bu kadar asılsız
yorumlar yapıyorsunuz.Jısoo’nun da diger üyeler gibi başarılı olduğunu düşünüyorum.Başlarda biraz dans konusunda diger uyelere gore alt seviyedeydi ama şu an gercekten cok iyi dans ediyor.Ayrıca diger uyelere cok iyi destek oluyor onlara yol gosteriyor.Bir uye bile eksik olsaydı BLACKPINK’in şimdiki gibi iyi olacağını sanmıyorum.

Xuraman

Siz insanlarin derdi ne anlamiyorum. Sevmiyorsaniz dinlemek gibi bir mecburriyetiniz yok. Basin gidin. Amerikaya sadece BTS mi cika bilir.? Boyle sacma fikirlerinizi lutfen medyadan uzak tutun.!
Bende BTS hayrani olarak bunu ictenlikle soyluyorum. Bts Amerikaya gitti ve BP onlar gibi olmak istedigi icin gidiyor. Evet! Iyi olanlar her zaman yuksekdedir. Ornek almak zayiflik digildir. Lutfen o bos kafanizin bir kosesine, dikkat edin bir kosesi diyorum yazin.!

Yazdiklarim kiminse hosuna gitmiyorsa …
Zaten bu durumu anlamayan insanlar yazdiklarimida anlayamicaklar.

Almina

BP yi sevmedikleri için bunları söylediklerini zannetmiyorum daha çok YG ye söylenmişler CL ne zamandır amerikada ama ses seda yok bir ara 2NE1 de amerika gitmişti ama bir şey çıkmadı o yüzden BTS gibi BP ninde önce korede şarkılar çıkarıp popülerliği yakalamasını daha doğru buluyolar anladığım kadarıyla YG nin ne kadar yavaş olduğunu biliyoruz amerika çıkışıyla uğraşırken BP nin elinden asya kayar gider. Önce asyada yükseltmeli grubu BTS gecen seneye kadar yılda en az iki dönüş yaptı ardı ardına patlattı şarkılarını albümlerini vlive lar programlar yaptı başarı popülerlikte böyle geldi amerikanında dikkatini çekti somut çağrılar yaptılar BTS de doğru zamanda… Read more »

Yeni Yazılar