Benzer Yazılar

Black Pink ‘The Late Show with Stephen Colbert’e de konuk olacak

Black Pink 'The Late Show with Stephen Colbert'e de konuk olacak

HABER: [Resmi] “İlk Koreli sanatçı” Black Pink Amerika’nın en yüksek reytingli şovu ‘The Late Show’a çıkacak

KAYNAK: Sports Chosun via Nate

1. [+108, -7] Tam YG tarzı bir medya oyunu

2. [+100, -7] YG medya oyunu tarzını modernleştirmeli

3. [+88, -15] ㅋㅋㅋㅋ BTS bile alçakgönüllülük yaparak Grammys’e gitmeleri hakkında az haber çıkarttı, BTS’e yaklaşmayan bir grubun böyle abartılı medya oyunları yaptığını görmek komik ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ ne zaman bir şeyler başarsalar BTS’i katıyorlar, “Klip BTS’ten daha hızlı 100 milyon izlenmeye ulaştı” demek gibi (BTS’in ise 500 milyon izlenmeyi geçmiş 10’dan fazla klibi var) YG’nin BTS’e olan bu tutumu acınası

4. [+17, -2] BTS Grammys’te ödül sunacak ilk Koreli grup ㅡㅡ

5. [+12, -5] ‘Playing with Fire’ hariç tüm şarkıları kötü

6. [+10, -5] Nesi var ki bu grubun…? İdolleri pek tanımam ama bu grubun BTS gibi rekorlar kırdığını okumadım haberlerde, Amerika’da popülerler mi?

7. [+7, -8] BTS’ten sonra en popüler ikinci Kore grubu Black Pink

KAYNAK: Naver

1. [+132, -18] Black Pink fighting~~ başarılar!!!!

2. [+70, -11] Endişelenmeyin, başarılı olun ❤️❤️

3. [+63, -8] Yang CEO-nim ^^ onlara bir albüm çıkart~~~~ lütfen

4. [+56, -9] Black Pink’imiz fighting, sizi destekleyeceğim

5. [+48, -8] Sabırsızlanıyorum, Black Pink’in Amerika çıkışını tebrik ederim ❤️❤️

6. [+18, -7] Bence Black Pink Batı’da başarılı olacak çünkü performansları da, vokalleri de iyi, tebrikler

7. [+14, -4] Amerika programları düşündüğümden daha hızlı geliyor, şaşırdım! Başarılar Black Pink!

8. [+13 -3] Fighting Black Pink’imiz ♡

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+135] Good Morning America şovunun kötü demografiklerinden ötürü endişelendiklerini söyleyen sahte insanlar nerede?! “Bir gece şovuna çıkmaları gerekiyordu” diyorlardı ve işte çıkıyorlar şimdi, BP için yalandan endişelenen insanlar bu sefer ne söyleyecek?

 

Kaynak: Netizenbuzz

54 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Lay

Tamamda bu Blackpink haberi değil mi?Neden yorumlarda sürekli BTS adı geçiyor?Sevmiyorsan habere girme kardeşim,bu kadar zor olmamalı.

Blueboys

Keşke aynısını YG de yapsa hep o şapkalı yüzünden kimse birbirini sevmiyor az değil o adam

Lay

Ne alaka ben sadece grupla ilgilenmiyorsan ya da sevmiyorsan haberine tıklama dedim.Aynı şey BTS içinde geçerli.Grubu sevmiyorsan haberine tıklama, ne sen nefret yorumu gör.Ne de ben nefret yorumunu okuduğumda üzülmeyeyim anlamında demiştim

parkrubyjane

Naverdaki netizenlere ısınmaya başladım sanırım. Ayrıca
[+135] Good Morning America şovunun kötü demografiklerinden ötürü endişelendiklerini söyleyen sahte insanlar nerede?! “Bir gece şovuna çıkmaları gerekiyordu” diyorlardı ve işte çıkıyorlar şimdi, BP için yalandan endişelenen insanlar bu sefer ne söyleyecek?

Şu yorum o kadar haklı ki. Kızlar için batıda popüler dedik medya oyunu dediler batıda konser versinlerde görelim tarzı şeyler söylediler. Şimdi dediklerini yapınca da başka bir bahane buluyor. Biz blinkler YG’nin haberlerine Bts’i karıştırmasından memnun değiliz zaten. Ama adam öyle. Biz hayranları bırakın kızlar napsın. Biz de onu böyle kabul ettik alıştık artık. Tek dileğim kızların başarılı bir kariyerinin olması 🙂

Yazzoo

Benim anlamadığım bildiğim kadarıyla DDD youtubede en çok izlenen kpop klibi oldu 650m ben tıklamalara streamlara pek bakan bir insan değilim ama bir tane haberinin yapıldığını görmedim onuda geçtim BlackPink DJ Snake ile iş birliği yapacak bununla ilgili haberler yapılmadı ama nasıl oluyorsa BP medya oyunu yapıyor diyorlar bu mu medya oyunu yani çok komik başka gruplar bu kızların yaptığını yapsa bir sürü haberi olurdu.

Statü

Haberlerin ”Türkçe” çevirisi olmayınca yurdum insanı sanıyor ki şu bahsini ettiğiniz haberler hiçbir yere servis edilmemiş. Kendinizi buralarla sınırlandırmayıp, gidip Korece’den İngilizceye çevirilen uluslararası forumlara bakarsanız Kore medyasında bu haberlerin bütünüyle ve fazlasıyla yer aldığını görürsünüz. Saygılarımı sunuyorum.

........

Bp dj snake iş birligi daha kabul edilmedi çünkü. Medya oyunu yapılmadığını burdan nasıl anladın çünkü burası sadece ceviri sayfası korede yapılan haberlerden bahsediliyor. Mesela yg bp için sürekli japonya da iyi olduklarını satışlarını şunu bunu söylerdi haberler yaptırırdı konser fotograflarıydı falan sonra en çok satan listesi çıktı listede yoklar jennie den bahsetmek bile istemiyorum zaten mesela bu medya oyunudur anlamadıysan anlatmak adına.

Btsarmyy

kabul edildi. Dj snake kendisi bile söyledi.

NEDEN SONUÇ SEBEP İLİŞKİSİ VAR.

burada şöyle bir hata Koreli netizenler yorumlara başka grupları karıştırıyor millete haliyle cevap yazıyor ama kışkırtıxı yorumlar gelincede kim yaparsa yapsın insan cevap vermek , karşıt yorum yazmak zorunda kalıyor. Haberlerde Türk Netizenlerinde aynı şeyi yapması bu sebeple (bizde internette takılıp yorum yazdığımız için Türk Netizen oluyoruz). Tamam Koreliler bi hata yapıp BTS e yorumları katmış ama buradaki BLINK lerde BTS /BLACK PINK karşılaştıtmalı yorumlar yaparken lütfen BTS e ve ARMY ye saygısızlık yapmasın o zaman burayada gelip Türk ARMY ler BTS i savunmak durumunda kalmaz. sizde haberlerinizde BTS le ilgili yorumlar görmezsiniz. Lafınızı Koreli Netizenlere söyleyin, BTS i aşağılamayın… Read more »

N

Blackpinki dinliyorum ve dans videolarını izliyorum sürekli ve full konser videosuna denk geldim 1 saat ve şarkıları iki kere söylüyolar yani hepsini değil ama ne bileyim değişik geldi gerçekten.Dedim neden 10 şarkı ile çıkmasın deniliyor. kizlar şarkı söylüyor cover ki Lisa soylemiyor bile lisanin vokalide rapide iyi hem yapıp hem dans edemez miydi ? Zaten çok bişey yapmıyorlar onu yoracağını sanmam jennie solosunu söylüyorsa madem dünya turu yapacaktın ya da hepsinin solo sahnesi olacaktı hepsinin kendi şarkısı olması gerekmez miydi ? Konserin ortasında araba reklamı yapmak ? Önceden coverını yaptıkları şarkıları söylemek ? Bu kadar az şarkı en azından hepsinin… Read more »

Btsarmyy

Emek veriyorlar ve dünya turlarında çok yüksek kitleye sahiplerdi. Martta full albüm geliyor ardından sırasıyla üyelerin soloları yg açıklama yaptı şimdi sadece amerika showuna gidiyorlar

N

Kitle zaten büyük ben zaten izliyorum ve konsere gitmek isterim ama aldıkları parayı hakederler mi bilmiyorum 150 dolar ve cidden kendilerini gösterebildikleri bir etkinlik değil keşke full albüm çıkınca cıksalardı 1 saat bile olsa dolu dolu olurdu ve hala emek verdiklerini düşünmüyorum

xxgd

The Late Late show sanmıştım başta sevinmiştim bu programı sevmiyorum ben keşke başka programa çıksalardı

17Caratz

Yabancı hayran yorumu <3 Evet ben antilik yapan bir beyinsizim diyemedikleri için oradan buradan bir şeyler sallıyorlar kızlara birde çekememezlik var BP yerine şu grup olsaydı vs. diyorlar var tam komedi ya 😀 Kızlarım yolunuz açık olsun <3

kanserarmylere

Sayın Army’ler bilmeniz gereken çok önemli bir şey var.
Grubunuz K-Pop’un önünü açmadı(TVQO,SUJU,BİGBANG)
Sadece Bts bir şeyler başarıcak diye bir gerçek yok. Diğer gruplar da bir şeyler başarabilir.

Rinirin

BTS’in adını kullanarak olacaksa bu başarı gömülsünler sektöre daha iyi. Ayrıca söylediğin gruplar “Kore’de” yoğun üne kavuşmuş gruplar. BTS, şu anki grupların temsilcisi halinde. Hangi fandomdaysan artık. Anlasan iyi olur bence.

....

Boş yapıyorsun yapma. Bighit çok mu düzgün sanki? Zamanında BIGBANG üzerinden prim kasıyordu

Bullshit

boşver böyle fanlara cevap bile vermen zaman kaybı.En fazla 2015 den beri K-pop ile ilgilendikleri için bazı şeyleri bilmiyorlar.Bulundukları konuma nasıl geldiklerini bir an için sorgulamayamazlar.Sadece yetenekle ve azimle geldiklerini düşünüyorlar geri kalan bütün gruplar yeteneksiz,azimsiz,yetersizmiş gibi.Sadece gül ve geç 🙂

Rinirin

Diğer gruplara hiçbir zaman laf edilmedi. Dilinize pelesenk olmuş gidiyor. Hiç kimseye yeteneksizmiş vs. gibi davranılmadı. Saçma sapan konuşmayın. Ayrıca 2008’den beri Kpop dinliyorum. Popüler fikirleri benimsemek moda oldu herhalde.

Rinirin

Kanıtla bunu n’olursun? Adını hiç YG’nin BTS’in adını kullandığı gibi kullanmışlar mı ha?

SURMEW-BTS

İnsanlara kanser diyemezsiniz. Keşke adınızı düzgün, terbiyeli koysaydınız. O zaman yazdıklarınıza bir değer verirdik. Kanser hastalarına bakan bir hemşire olduğum için yazdığınız söz ayrı incitti.

Nana

Her zaman Army’ye laf ediyorsunuz ama dönüp bir kendinize bakın derim bize sizin kadar nefret dolu olmak yakışmaz BTS her zaman insanlara güzel mesajlar veren bir grup. Grubumuzun onca yılda emek harcayarak yaptığı şeyler öyle önemsiz şeyler değil öyleyse siz bir yapın önce öyle gelin karşımıza

blackpinkinyourarea

yok bilmem bts şöyle yok bilmem böyle vs. Hatırlatayım Armyler burası Blackpink haberinin başlığı. Bu haber sizin Bts’i övmeniz için yapılmadı. Biz Bts’in neler yaptığı ile ilgilenmiyoruz burada blackpinkten bahsediliyor siz kudurup karşıaştırma yapıyorsunuz O zaman sizde şimdi blackpink haberinin altında bts grubundan bahsederek prim yapıyorsunuz. Biz sizin grubunuzun neler yaptığını söylediğiniz mesajları merak etmiyoruz. Az kudurun.

kpop

Yorumları baştan sona okursanız millet neden gelp yorum yazıyor anlarsınız, Koreliler yorumlarda BTS ten bahsedip yorum yazmış ama burada da BTS i aşağılayan BTS kim ki denen yorumlar var, haliyle Türk ARMY de gelip BTS i savunacak tabiki.

Btsarmyy

Neden hep Bts adı geçiyor Armylerin hepsi kudurmuş resmen. Arkadaşlar bende Army’im ama Blackpink gerçekten çok popüler bir kız grubu. ”Bts’in yanından bile geçemez” ”Bts de gramyste olacak” Karşılaştırmaları siz yapıyorsunuz sonra blackpink üzerine gidiyorsunuz. Gitsinler ne olacak yani. İlk giden BTS olamadığı için mi bu kadar kuduruyorsunuz. Her iki grupta çok başarılı. Ayrıca Blackpink o kadar hafife alınacak bir kız grubu da değil. Müzik video izlenimleri ile rekabete girecek olursanız Blinklerin Blackpink sadece çıkış yapalı 2 sene olmasına rağmen en çok ”ddu du ddu du” ile izlenim alan kpop grubu olduğu ile tokat gibi karşı karşıya kalırsınız. Bts 2013… Read more »

KPOP

Affedersiniz ama yorumunuzu tüm ARMY bir olmuş BLACK PINK e laf atıyor gibi yazmış ve genellemişsiniz. Hem de bi ARMY olmanıza rağmen, BLACK PINK i seven dinleyen çok ARMY var ve destek verip, tebrik ediyorlarda. Lütfen yorumlarınıza dikkat ediniz. Ayrıca zamanında youtube başarılarını küçümseyen kişiler de gelmiş youtube izlenimlerini övüyor ve başarı göstergesi sayıyor….. Neyse BLACK PINK in yolu açık olsun inşallah, inşallah Amerika da başarılı olurlar. BILLBOARD da listeye girip ertesi hafta çabuk düşüyorlar daha çok gidecek yolları var. Daha çok şarkı çıkarmalılar tam albümleri olmalı vs vs

Stunnn

%200 katıldıgım bir yorum
 [+12, -5] ‘Playing with Fire’ hariç tüm şarkıları kötü

YG’nin BTS üzerinden yaptığı primi reklamı kimse yapmadı. Adam yattı kalktı BTS ile ilgili bir şeyler yaptı hatta yetmedi kendisi konuştu. Armyler az bile diyor yemin ederim. Bighit hiç tınlamıyor zaten… Şaka gibi biri.

Buse

Yalnız o haberlerin YG tarafından yazılmadığı gazeteciler tarafından asılsızca ortaya atıldığı ortaya çıktı. Ama nedense türkçeye çevrilmedi! Tabi zamanında bighit in BIGBANG üzerinden yaptığı medya oyunları unutuldu. 😂

Buse

YG nin yapmadığı ortaya çıktı diyordum ne anlıyorsun bundan? Gazeteciler tarafından asılsızca yazıldı hatta YG dava açtı ama bu haberler nedense çevrilmedi şimdi Googleye bakarsan bulursun. YG bts üzerinden prim falan kasmıyor ben de sana zamanında bighitin BIGBANG üzerinden kastığı primi atayım mı? Bak canım zaten idollerin %90 ı BIGBANG rol modelimiz diyor ve biz hiçbir zaman onları kötülemedik. Ama kusura bakma army fandomu berbat ve eleştiri hakkediyor. VIP en sessiz en olgun fandom olarak bilinir çok nadir fanwara girer bizimle çıldırtan sizdiniz:)

parkrubyjane

Az bile mi diyor? Hem blink hem army olarak söylüyorum bu konu gereğinden fazla uzadı. YG’nin haberlerinde Bts’in adını geçirmesini blinkler olarak bizde sevmiyoruz. Bunu kızlar yapmadığı halde nefret alan yine onlar oluyor. Çoğu çürüklerin o kadar iğrenç yorumları var ki Blackpink hakkında. Cidden az bile yapıyor derken bir daha düşün derim. Çünkü tüm nefret kızlara gidiyor

Btsarmyy

yalnız armyler blackpinke saldırıyor kızlar prim yapmadı Yg yaptı ona saldırın!

Rinirin

BP’nin Amerika’da başarılı olmadığı grafiklerden belli. İzlenmeleri, albüm satışlarının çoğu Güney Doğu Asya bölgelerinden. Buna rağmen Amerika’dalar ise ceolarının BTS adını kullanması ve oradakilerle iletişime geçmesi sayesinde. Lütfen savunmayı bırakın. Kızların bir suçu olmayabilir ama Kore’de bile ünü düşük bir grup. Bilseniz yeter.

Buse

Jhjgjgjgh kızlar Avrupa abd trendlerinden düşmediler daha geçen Avrupa biletleri sold out oldu yoğun istek üzerine yenileri eklendi. Ha billboard başarıları zatebçn ortada. Ki abd li CEO lar ve sanatçılar BP için özel istek atıyor hatta bazıları koreye geliyor BP için. Jhkhkgj ha YG BP in adını vererek bu programlara çıkardı festivalede o yüzden çıkacaklar, dua lipa dj snake düetide bts ismi verilerek oldu, universal music bts için ta özel olarak CEO su kalkıp koreye geldi ama BP ye istek yolladı bak bunları YG bts in adını vererek parayla başardı. Jhjgjhj. Yalnız bir karar verin bir para verdi diyorsunuz bir… Read more »

....

Öf çok yıkık ve cringe bir tipsin belli o yüzden anlayacağın dilden konuşacağım. BTS tam olarak kim ki onların adı ile kızlar bu seviyeye gelecek? Ulan YG birini kullanmak istese bu BIGBANG olur. Sizin çocuklar agu bugu derken BIGBANG devrim yaratıyordu vazgeçin artık şu egodan ve büyüyün. Kendi grubunuz bir şey yaptığında bu onların başarısı kimse destek olmadı zor şartlarda buraya geldiler bilmem ne diye ağlıyorsunuz evet çok zor şartlarda geldiler valla teknoloji ve internet çağında çok zor oldu aynen çok büyük bir devrim yarattılar. İşiniz gücünüz Amerika başarısını öne sürmek çünkü tek elle tutulur yanınız bu ha birde gerizekalı… Read more »

,

Bp kim acaba hangi devrimi yaptı ?? Nasıl küçümsemeler bunlar. Sen kimsin de küçümsüyorsun seviyesizlik.. yeminle sinirlendim ya iki grubu da takip ediyorum bu kadar küçümseme görmedim. Arkadaşlar özellikle küçümseyen bts kim ki diyen bu kadar özgüven nereden geliyor. Ya bırakın bu iki grubu rahat bırakın fanwar çıkarmayın artık yaaaa yeter… her ikiside kendi alanında başarılı.. lütfen artık lanet lanet yorumlar yazmayın ya sıktınız.. ne zaman bp haberine girsem blinkler orada bts ye girsem blinkler … bu kadar abartmayın ve birbirinizi küçümsemeyin.. her iki grupta nefret kazanıyor hepinizin sayesinde… tebrik edin geçin başarılar diyin geçin…

SURMEW-BTS

Diğer gruplar taş devrinde çıkış yaptı bi BTS internet çağında çıktı, sanki diğer gruplar çıkış yaptığında, internet, youtube, facebook, twitter, instagram vs yoktu sanki diğer gruplar vlive, weibo vs kullanmıyor. Her sene bir sürü grup çıkış yapıyor, BTS le aynı sene de bir sürü grup çıkış yaptı ama BTS yükseldi hem de kendinden önce onları tanıtacak sunbae bir grupları yoktu, GLAM vardı ama onlarda büyük bir skandala karıştı. Ayrıca netizenler bir grubun haberinde başka gruplardan bahsediyor ve kötü yorumlar yapıyorlar diye bizim de aynısını yapmamız onlara uyumamız gerekmez, Türkler de Güney Korelilerin kötü yorumlarını okuya okuya onlara benzedi iyice.

....

Senin fandomunun bu kızlarla ilgili hiç bir şeyi çekemediği,kıskandığı en başta şurada belli bir sizin grubunuzun haberine gelen yorum sayısına bak birde BP haberine 😀 Zaten twitterda da ne hikmetse kendi gruplarından daha çok BP ile ilgili konuşuyorlar hatta sizin bi kabile reisiniz vardı uçan kuş muydu neydi o gibi 😀 Yani sorun sizsiniz kardeşim kendiniz grubunuza kraaal,tapıyorum derken problem yok başkası kendi grubu için söyleyince ömö önlör yötönöksöz diyorsunuz ve baya cringe bu 😀

SURMEW-BTS

Ayrıca kim ki dediğiniz grup bu sene sadece 2018 de yani 5 milyonu aşan albüm sattı, Love Your Self Her, Tear ve Answer albümleri tek başlarına Hanteo da 1 milyon satışı aştı. İtunes ta rekorlar kırdı, Amerika fiziksel albüm satışları da çok iyi.albümleri Kanada, İngiltere, Almanya ve diğer Avrupa ülkelerinde de de resmi listelerinde yüksek sıralarda, Japonya dan Japonca dışında Korece albümleri de sertifika alıyor, Amerika da albüm ve şarkıları sertifika alıyor, UNICEF le ENDVIOLENCE PROJESİNE dahil olup LOVE MYSELF kampanyasını başlatıp dünya üzerinde fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kalan çocuklara yardım ettiler, BİRLEŞMİŞ MİLLETLER de SINIRSIZ NESİLLER PROJESİ için… Read more »

....

Sizin problemleriniz var komple fandom olarak. Senin aptal fandomun çıkıp kız gruplarını,BIGBANG&SUJU&TVXQ efsanesini yok sayıp yererken gıkınız çıkmıyor ama nerede sizinle alakası olmayan bir şey var kendinizi araya katıp grubunuzu övüyorsunuz. Ve evet şuan ki internet çağında bir grubun popüler olması çok çok kolay hiçte zor değil 2000li yıllar başında çıkış yapmış gruplar sizin grubunuzun sahip olduğu kolaylığa sahip değildi gayette emekle kazandılar oldukları yeri şimdi oturup ayyy izlenme kasalım,ayyy albüm alalım,ayyy listelere sokalım kafasında olan fanlar yoktu kısaca siz yokken bu sektör çok daha güzeldi. Saygı duymayı öğrenmediğiniz sürece kimse size saygı duymayacak. Grubun kim ki dememin başlıca sebebi… Read more »

SURMEW-BTS

Üslubunuz çok bozuk söylediğiniz sözlere dikkat ediniz. BTS in ya da 2010 sonrası çıkan grupların emeklerini görmüyorsunuz. Ayrıca fandomumuz çürükleri elinden geldiğince uyarıyor siz ilk olarak kendinize dönüp bakınız. İnsanlara hakaret etmeden, aşağılamadan yorum yapmayı öğreniniz.

.

Diğer grupların ayrı ayrı Twitter ayrı ayrı instagram hesapları vardır Bi de bunların üstüne grupça Twitter ve instagram hesapları vardır ama nedense BİR (1) Twitter ve 1 youtube kanalı olan Bts sosyal medya ünlüsü olur kjkjkjk kusura bakmayın da bin beş yüz hesabı olmasına rağmen idollerinixin ulaşamadığı başarıya bts 1 tw hesabı ile ulaşıyorsa sorun sizin idollerinizde ve sizde. Yeri gelince bebim idolüm insta da en fazla takipçisi olan bilmem ne laflarını ediyorsunuz ama

Buse

Yalnız Twitter da aktif olan biz değiliz sizsiniz ha hatırlatırım billboard kriterlerine 2014 yılında sosyal medya eklendi sonra billboard bts in hayranları dikkatimizi çekti sosyal medyada heryerdeydiler dedi jhjgjghfjg. Benim grubum 2006 da çıktı ama 2013 te çıkış yapan sizden fazla sosyal medya kullanıyorlar de mi hhkhkgkgh. 2. Jenerasyon varken sosyal medya yaygın değildi bile ne saçmalıyorsun acaba? Ha birde sizin fandom huyunuz diğer grupları yermek için yalanlar uydurmak ben bunu çok iyi biliyorum çekme merakını sen

Mr. Robot

2018de 9 Amerika ülkesinin 8inde en çok izlenen kpop mvsi Dddd. +500k satışla USde sertifika alan Dddd. Blackpink’e teklif yapan UMG CEO’ları. Kore’de ünü düşük dediğin grupsa çıkışıyla bile PAK yapmış ve 2018in en uzun süre top10de kalmış gg şarkısına sahip. Kafanızdan element uydurmayın, Aylardır marka istatistiklerinde bir numaradalar, jennie solo listede her ay 1. Oldu.

Hadi onu geçtim Kore’nin en büyük 3 banka markasından birinin yüzü oldular. Diğer iki markaların yüzleri ise Bts ve Wanna One. Anlatabildim mi?

Queen Twice

YG’ye bu özgüven nereden geliyor anlamadım. BTS dışında Amerika’da gerçekten başarılı olan bir grup yok. İzlenme fln demeyin kardeşim. Amerika’dan en yüksek izlenme alan kpop kız grubu 200 m civarında Twice. Kız gruplarının başarısı Asya’da. Birinin YG’ye paranın Asya’dan geldiğini söylemesi lazım

Mr. Robot

Pardon? 200m çünkü 1 senede +6 klip çıkardığınız için olabilir mi? Tek tek istatistiklere bakarsan DDDD amerika’da izlenimlerde kız erkek tüm gruplar arasında bir numarada.

Blueboys

Yg sadece artık BTSi bişeye karıştırmayı bıraksa armyler böyle sinirli olmaz ama herşeye BTSi karıştırıyor ayrıca Amerika debutları niye şimdi 15inde Singapur konserleri var çok acele iş o festivalde debut yapabilirlerdi daha iyi olurdu sanki benim fikrim tabi ama BTS grammye gidiyor diye o 2 3 günlüğüne show sıkıştırmış gibi yg benim fikrim ama ayrıca BP fanları BPi tanrıça ilan etti ama BTS var yani anlayın insanları kışkırtıyorlar

Leyla

Hastamisin sen?Yg burda bts le alakali hic biseyden konusmamis.Insta postuna sadece katilacaklari var.Gut yg nin postuna bak.Bts i her bp haberine getiren nate de olan netizenler yg deyil.Ayrica 500 milyona falan ulasan ilk grup demekde ne gibi busey var?Bts hayranlari da yapiyo.Bura ilk cikan bts oldu falan diye.Ayrica bp amerika debutu yapmiyoki amerika show debutu yapiyo yani ilk kere amerikda programa cikacak diye once korede albumleri cikacak yg zaten yarin aciklama yapiyo.Yani bp 8 gun falan amerikda olacak zaten 3 tane programa ve 2 tane new york fashion weekde olacaklar.Debut yok yani haberleri iyi okuyun.Sonra kizlar zaten sinqapura gidecek.

:)

Çünkü nisanda coachella var oraya gitmeden önce bunu ayarlamak istiyor sanırsam mart aylarında çok fazla proğramları yok o aralarda şarkı gelecek diyorlar ya bakalım

!

Sen diyorsun bp fanları kızları tanrıça ilan etti diye bu seni niye geriyor

VIP

BP fanları isterse grubu tanrı ilan eder seni niye bu kadar ırgaladı ki bu? Sizde kral kral diyorsunuz yoktan varolduk bize kimse yol açmadı biz kendimiz açtık falan diyorsunuz ama BIGBANG,SUJU,TVXQ gibi efsane grupları unutuyorsunuz. Saygı önemli bir şey içtenlikle saygı duyarsan saygı duyulur biri olursun.

17Caratz

Kardeş tamam YG bazı konularda yanlış yapıyor -ki bu ezelden beri böyle- fakat kusura bakma da sizin fandomunuzda da çok fazla çürük var kızlar hapşırsa tembel ve yeteneksiz bunlar baksanıza BTS daha iyi hapşırıyor derler yani o yüzden Armyler bir şey demez deme

Btsarmyy

bunu yapan Yg ise blackpink’e niye saldırıyorsun. Kızlar da çok şey başardı tebrik edebilirsin ben de army’im ama tebrik etmesini biliyorum. Bts grammys’e gidiyor çevremdeki neredeyse bütün blinkler tebrik ettiler ve hiç karşılaştırma falan yapmadılar. Siz niye şimdi tıpkı onlar gibi yapıp tebrik etmek varken güzel bir gruba saldırıyorsunuz?

smstan

Bts grubu kim? Aşalamak amacı ile yazmıyorum ama tanıdığım bir grup değil. Niye blackpinkin haber başlığı altına kendi grubunuzu övüyorsunuz burası sizin övmeniz ve grubunuzla alakalı şeyleri söylemeniz için oluşturulan bir haber değil. Kudurmayın

KPOP

cümlenizin sonunda ”kudurmayın” ı koymöasaydınız keşke o zaman size hak veriridim, Koreliler ve buradaki ilk 2. yorum BTS i katarak yanlış yapmış ama sonraki gelenler yazdıkların hakaret ve aşağılama yaparsa fanwar çıkar ve millette gelip cevap yazar doğal olarak. ARMY ye kanser diyen terbiyesiz hele, yazdığı şey çok yanlış.

Yeni Yazılar