Black Pink'in 'Ddu-du Ddu-du' klibi 300 milyon YouTube izlenmesine ulaştı

HABER: Black Pink ‘Ddu-du Ddu-du’ 300 milyon izlenmeye ulaştı.. K-Pop’ta en kısa sürede bu izlenmeye ulaşan klip

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+577, -136] Twice’ın popülaritesi sadece Japonya’ya ulaşıyor, Black Pink’i Batı tarafı da seviyor. iTunes ve Spotify’a bakarsanız Black Pink >>>>>> Twice.

2. [+544, -144] Black Pink şu anda Twice’dan daha büyük bir trend gibi

3. [+487, -127] Black Pink Twice’ın tüm rekorlarını kırıyor, inanılmaz

4. [+40, -29] Bu izlenmelerin çoğu YouTube reklamlarından geldi ama…

5. [+39, -11] Hayranlar çok kaba davranıyor. İdolünüzü övün ve gidin işte, niye Twice’ı kattınız araya? ㅋㅋㅋ Kıskançlıktan yorumlar yapmayın. Diğer tüm gruplar promosyon yapıyorken sizin grubunuz ara verdiği için mağdur kompleksine sahip olduğunuzu hepimiz biliyoruz ㅋㅋㅋ

6. [+37, -12] Black Pink hayranları Batı’da popüler olduklarını iddia edip duruyorlar, YouTube izlenme analitiklerine bakalım bir:
Black Pink: #1 Tayland, #2 Filipinler, #3 Endonezya, #4 Vietnam, #5 Güney Kore
Twice: #1 Japonya, #2 Güney Kore, #3 Filipinler, #4 Tayvan, #5 Endonezya
Red Velvet: #1 Güney Kore, #2 Tayland, #3 Amerika, #4 Endonezya, #5 Japonya
Amerika’da popüler? Avrupa’da? Yalan. Black Pink’in YouTube izlenmelerinin büyük çoğunluğu Güney Doğu Asya’dan geliyor.

7. [+33, -12] Yorumlarda hayranların klas farkını görebiliyorsunuz.. Twice haberlerinde yorumlarda Black Pink’ten bahsedilmiyor.. Black Pink hayranları ise hep Twice’ı ezmeye çalışıyor. SM ve YG fandomları hep bunu yapıyor.

8. [+31, -14] Ne Batı popülaritesi? İzlenmelerinin yarısından fazlası Güney Doğu Asya’dan

9. [+31, -23] Black Pink’in şarkıları hep iyi ama

10. [+27, -8] Buna rağmen Twice her yıl konserler vererek Güney Doğu Asya’daki hayranlarına sadık davranıyor, Black Pink ise Japonya’da ünlü olmaya takmış, yalan söyleyip orada trend olduklarını iddia ediyorlar. Albümleri Japonya’da satmıyor, Tayland’a gönderiliyor.. kyah..

11. [+26, -10] Black Pink hayranları çok adi, Twice’ı rahat bırakın

12. [+21, -7] En üstteki yorumlar Twice’ın hala en trend grup olduğunu gösteriyor ㅋㅋ mağdur kompleksine sahip hayranlar her yerde onlardan bahsediyor  ㅋㅋ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+95] Kızları birbirleriyle yarıştırmak çok çirkin bir şey. Bir grubun başarısı bir diğer grubun başarısızlığı değildir, niye bunu anlamıyorlar? Tebrikler Blackpink, kızları çok şirin buluyorum.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Abone Ol
Bildir
guest
15 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Billgesue

Twice’ı sürekli neden ezmeye çalışıyorsunuz? Kızlar bu kadar iyi anlaşıyorken fanların kavga etmesi saçma. Once’ım ve Blinkler sürekli grubumuzu kötülüyorlar. Genelleme yapmak istemiyorum ama Blinklerin çoğu sadece Blackpink’i görüyor. İkisi de kendi konseptlerinde zirvede işte kesin artık şunu.

Rubyjane

Ya gerçekten anlıyorum seni ama genelde benim gördüğüm kadarıyla evet blackpink’i seven bir kesim twice’ı kötülüyor ama blinkler değil işte seven ve dinleyen blink olmayan kesim yapıyor bence bunu çünkü Tweeter da gördüğüm bir çoğu blink, twice red velvet vs seven kişiler oluyor. Onu geçtim sürekli ben gg stanim diyenler her kız grubunu sevip blackpink e gelince bütün gg stanliği bırakıp hakaret edebiliyor samimiyetsizler şöyleler böyleler diye eleştiri yapıyorlar diye düşünüyorum seni anlıyorum ama bence bu böyle yanlış anlamazsın umarım

Billgesue

Yok yanlış anlamadım. Bana da öyle sözde blinkler geldi demekki. Büyük ihtimalle çürüklerdir yani. Ben iki grubuda seviyorum ve bir grubu sevip diğer grupları kötüleyenlere sinir oluyorum sadece. Söylediklerin doğru.

Jenchulichaeng

Evet, oncelar da sürekli blackpinke saldırıyor

birblink

Cidden oncelar melek falan mı? Blink fandomunu kötülemek için yapılmış birkaç netizen yorumu. Onceların bazıları da hatta hepsi diyebilirim BLACKPİNK kötülüyor. Grupların arası bu kadar iyiyken artık cidden bıktım.

.onclink.

Sanırım blackpink Avrupa’da popüler değil diyen netizen bp’nin Amerika ve İngilterede trendlerde 1,5 gün 1. Olduğunu İtalya,Fransa gibi yerlerde ilk 5’e girdiğini görmemiş😅🙂bu arada yorumu yazanların çoğunun Blink değilde twice’a Olan antiliğini blackpink haberinden çıkardığını fark edersiniz umarım artık çoğu insan sizin aptal tartışmanızı kullanıyor sırf bp ve blinkler nefret alsın diye ‘blink__’ adında hesap açıp twice a kötü yorumlar yapıyorlar ve insanlar blinkler böyle blackpinke ısınamıyorum diye yorumlar yapıyor antide mutlu oluyor 🙃aynısını twice antileri ve bp antileri kullanıp fandoma anti kazandırıyor sizde inanmayın artık neyse tebrikler blackpink♥️

.’.

Katılıyorum

suna

Blackpink sonuna kadar hakettiği yerde. Yorumlarda tek karşılaştıranın Blink olduğunu söylemeleri karalama çabalarından başka bir şey değil. Kimse boş yapmasın yani. Ayrıca Blackpink Amerika da ve Avrupada en çok dinlenen kız grubu. Sportify ve İtunes kapı gibi ortada.

VVIP

Yorumlara bak çıldırıyorum kfkmdkd 😂 Twice fanları kendini niye çok masummuş gibi gösteriyor? BP fanları niye başka grupla kendi grubunu kıyaslıyor? SM fanlarının burada suçu ne? Tebrikler Blinks ve BP 💞 Çiçekli yollarda yürüyün 💞

A.r.m.y.

Koreli netizen yorumlarından aşağı inip bizim yorumları okuyunca bi gurur duydum ne kadar olgun yorumlar💕

goblin gelini lol

ya ama bu yorum çok tatlı

mei

umarım bu sefer farklı bir müzik tarzıyla gelirler. açıkçası girl crush tarzları güzel olsa da sıktı birazdık

Surmew-BTS

BlackPink i tebrik ederim. Ayrıca keşke kpop fanları bir grubun başarı haberinde diğer gruptan bahsetmesi ve küçümsemese, bu çok yanlış ve hali hazırda olan saçma fanwar olaylarının bitmemesine neden oluyor üzücü. Her iki grupta çok popüler ve kendi tarzların da iyiler.

BlackVelvet

Tebrikler kızlarım en iyisini hak ediyorsunuz ^_^

Rubyjane

Şu twice’ı araya katanların çoğunun blink değil sıradan netizenler olduğunun hepimiz farkındayız,,,,, ayrıca bir yorum blackpink in batıda popüler olmadığını iddia edip youtube izlenimlerini koymuş evet blackpink oralarda müthiş ünlü ama Spotify dinlenmenleri vs Amerika daki popülerliklerini kanıtlıyor neyse Twice la blackpink’in karşılaştırmak saçma ikiside farklı kulvarlarda gruplar ve iki tarafta başarılı sadece blackpink şuan daha fazla ünlenmeye başladı ve manyak bir popülerliğe ulaştı hakediyorlar mı kesinlikle ve son olarak şu blinklere hakaret etme hastalığından kurtulun lütfen ya,,,,