Benzer Yazılar

Black Pink’in Kuzey Amerika turunun biletleri tükenmedi

Black Pink'in Kuzey Amerika turunun biletleri tükenmediBlack Pink'in Kuzey Amerika turunun biletleri tükenmediBlack Pink'in Kuzey Amerika turunun biletleri tükenmedi

HABER: [ÖZEL] Black Pink’in Kuzey Amerika turu iddiaların aksine tükenmedi.. zor bir Amerika çıkışı

KAYNAK: Sports World via Nate

1. [+2,867, -43] Daha Kore’deki popülaritelerini sağlamlaştırmadılar, Kuzey Amerika turu nereden çıktı? Büyük bir şirkette oldukları için dijital listelerde 1 numara oluyorlar.

2. [+2,707, -52] ㅋㅋㅋ YG sadece medya oyunuyla BTS gibi olabileceklerini mi düşündü?

3. [+2,361, -42] Hayranları da komik ㅋㅋ Black Pink Amerika’ya daha yeni ayak bastı ama ne zaman yeni haber çıksa grup dünya starı olmuş gibi davranıyorlar, diğer kız gruplarını ezip nefret yorumları yazıyorlar ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ halbuki Black Pink daha Kore’de daesang kazanmadı ama zirvedeki tek grup gibi davranıyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

4. [+184, -5] YG 10 yıldan fazla zamanı medya oyunuyla halkı kandırarak geçirdi, artık kimse yemiyor. Kuzey Amerika turunun kazanç için değil, hisseleri korumak için yapıldığını biliyorduk. Yang Hyun Suk bu zamana kadar şanslıydı, şimdi balonu patlamak üzere.

5. [+150, -4] Ama daha düzgün bir albümleri yok, konserde söyleyecek şarkı listesi yok

6. [+145, -2] Herkes bunun medya oyunu olduğunu anlamıştı ve gerçekleri araştırdılar. YG hala farkında değil. Dava açmakla tehdit ediyorlar, ama asla hataları için özür dilemiyorlar.

7. [+139, -3] Black Pink Kore’deki konserine bedava bilet bile dağıttı ama yine de salon boştu, ama medya oyunu yapıp biletlerin tükendiğini söylediler.

8. [+135, -2] YG hep sayıları abartıyordu ㅎㅎ herkes biliyor. Buna inanan ve grup Amerika süperstarıymış gibi konuşanlar sadece hayranları

9. [+129, -2] 9 şarkıyla nasıl konser verilir ki ㅋㅋㅋ

10. [+117, -4] Amerika’da 60 bin bilet satmalarını beklemek abartıydı. Yang Hyun Suk BTS gibi olmak istediği için biraz fazla abarttı, ama tek yaptığı Black Pink’i utandırmak oldu. Bu kadar büyük bir konser düzenlemeden önce gruba Amerika’da daha çok promosyon yaptırsaydı keşke.

11. [+114, -1] 9 şarkıyla tur yapıyorlar, gerçek mi bu ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

12. [+105, -2] Bedava biletlere rağmen Kore konserini dolduramadılar, Amerika’da tükendiğine kim inanır..

13. [+99, -2] YG hep bu şekilde halka yalan söylüyordu ama artık sosyal medya çok gelişti, hepimiz yabancı hayranlarla konuşabiliyoruz, bu yalanlar işe yaramıyor. Big Bang’de ilk seferinde böyle popüler olmuştu. Satmamalarına rağmen dünya turlarının biletlerinin sattığı hakkında medya oyunu yapıldı, paparazzi onları her yere takip ediyor, Japonya’da 1 numaralar ve TVXQ’yu geçtiler dendi… her gün medyayı yalanlarla doldurdular, insanlar da inandı ve Big Bang’e en iyi idol grubu dedi, onlara tanrı gibi davrandı. O zamanlar işe yaramış olabilir ama artık yaramaz ㅎ

14. [+90, -1] Sonunda gerçekleri söyleyen bir haber ㅋ YG sadece hisse sahiplerinin gözünü boyamak için düzenledi bu turu ve deli gibi medya oyunu yaptılar ㅋㅋㅋ boş konseriniz için tebrikler ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+260] En çok Black Pink’e üzülüyorum, grup ilk çıkış yaptığında onlar için çok heyecanlıydım, konsere gitmeyi düşünebilirdim ama ful albümleri olmadan tur yapıyor olmalarını kabul edemiyorum.. biliyorum konseri uzatmak için coverlar ve özel performanslar sergiliyorlar ama senin konserine geleceksem senin şarkılarını dinlemek isterim, başka sanatçıların şarkılarının coverlarını değil. Yang Hyun Suk en az bir yıl daha bekleyip Black Pink’i burada popüler etmeliydi, o zaman çok daha fazla bilet satabilirlerdi.

 

Kaynak: Netizenbuzz

40 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Pof

YG eğer blackpink in BTS seviyesine ulaşmasını istiyorsa , BTS seviyesinde çalıştırmalı onları . Öyle senede 2 şarkı cikarayim sonra never da BP BTS i geçti haberi yaptırayımla olmuyor bu işler .

Jenchulichaeng

Çok büyük bir BP fanı olarak söylüyorum, kızlar daha Amerika çıkışına hazır değildi. Yang Hyuk Suk onları Bts’le yarıştırıyor ama daha full albüm bile çıkarttırmıyor. Ellerine geçen tek şey kızları utandırmak oldu cidden, herkes biletleri satamadılar diye dalga geçiyor, cidden üzülüyorum… :”( Yang Hyuk Suk ne zaman mantıklı kararlar vermeye başlayacak gerçekten?

Selin

Doğruya doğru kim 9 şarkı için bu kadar verip bir konsere gider? Bilet fiyatları da normale göre pahalı bu arada. Bts’in bile daha ucuz bazı konserleri. Onu geçtim bu kızlar sürekli dergi çekimlerinde, reklamlarda vs. Şarkıcı gibi değiller hiç sanki oyuncu gibiler. Şarkıcılık dışında her şeyi yapıyorlar neredeyse. YG cidden değişik. 30 binlik 20 binlik salon tutmak bir yana bu kızların daha böyle bir tura çıkması saçma. Hadi Kore’de Japonya da konser yaptınız Amerika ne yahu. İstediğiniz kadar faniniz olsun popülariteniz olsun daha kaç yilliksiniz, kaç şarkımız var ne kadar tecrübelisiniz tabi suç YGnin.. ki blackpink daha Kore’de bile sağlam… Read more »

ikisalınsahnedebassınparayıkerizler

coverlarla konser vaktini doldurmalarını izlemek için para verecek kerizlerin olması beni daha çok şaşırtıyor konserin fiyat aralıkları da şöyle; 462 TL-1.109 1.109 TL-1.756 1.756 TL-2.403 2.403 TL-3.050 3.050 TL+ başka birinin konseri olsa en azından doyarsın konser sahibinin müziğine blackpink kendi 9 şarkısını söylüyor üstüne coverları yapıyor üstüne bazı şarkıları ikinciye söylüyor eee yuhhh be kardeşim kızlar altından falan mı yapılmışda en arkadan kızları şöyle bi görmek için 80 dolar veriyosun en önleri de 500 dolar vallaha da yg sizi keriz yerine koyuyor

Queen Twice

Yalancının mumu yatsıya kadar

No shock

Aaa hayır ya bekleyin,Naver biletler tükendi, Amerikalılar çılgınca eğlendi diye haber yapsın, fanlar onu görüp BP is in your area falan desin. Medya oyunları devam etsin. Her gün birinin kıyafeti falan haberlerde olsun gerçekten çok iyilermiş gibi reklamlar devam etsin. Olur mu hiç öyle biletler tükenmedi falan. Kendi konserinde bile dans etmeyen Jennieydi. Ve 9 şarkı ile konser. 9×4=36 dk sadece kendi müzikleri gerisi ne hep cover mı? Ayrıca konsere gidenlerin çoğu sadece k-pop fanı olanlar. Ne var yani Türkiye ye gelseler sadece BP fani mı gider sizce!

Shutup

Birinin konserine gitmek için illa köyü bir fan olmana , blink olmana gerek yok. O grubu seven , müziklerini dinleyen insanlarda gider . Örneğin Exo nun fanı değilim ama gelirlerse konserlerine gitmeyi düşünüyorum çünkü müziklerini seviyorum .

No shock

Evet doğru hem blink hem müziğini seven gider ama şöyleki biz Nu’est geldiğinde nasıl gittik, sence o zaman herkes Nu’est mi dinliyordu. Sadece koreliler diye gittik, sadece k-pop için gittik aynı EXID adı sanı bilinmezken Türkiye de kanala çıktığında gidildiği gibi.

Öl de ölelim Jessica reis

Hiç şaşırmadım. YG sürekli asparagas yapıyor ama bunun da bir ayarı var. İyice abarttı. Bırakın tam albümü, adam akıllı mini albümleri bile yok. Sırf cover izlemek için ben para vermem açıkçası. Kızların bunda bir suçu yok ama bu tamamen şirket kaynaklı. Her gün haberleri çıkıyor. YG bu haberlere para yağdırmak yerine Seungri’nin ipini sıksaydı keşke. Hiç olmadı İKON ile ilgilenseydi biraz da. Sevmiyorum bu şirketi. Sürekli Black Pink ile ilgileniyorlar ondan sonra da fanları şımarıyor. Başta çok güzel bir fandomdı ama iyice kibirli olmaya başladılar. Sıkıldım.

Billgesue

Yabancı hayran yorumu çok doğru.

Blueboys

Eden bir gün bulur demişler bu oyunlarla, yalanlarla nereye kadar gidiceğini düşündünüz ki elbet bir yerde patlak vericekti.. Ayrıca ben dışarıdan biri olarak BP hakkında şunu söylemek istiyorum bana göre onlara her şey altın tepsi ile sunuluyor şarkılarını kendileri yapmıyorlar para için endişeleri yok yaptıkları tek şey mv çekimi dans etmek (jennie o modda bile değil) bence hayatları gayet iyi ilerliyor ama bir sanatçı kendi müziğini yapıp bunu hayranlarına yansıtamazsa ne anlamı kalır.. Yg de umarım bayar masum sanatçı ve gruplar da düzgün bir yer bulur

1234

Ne edip bulmuş bir anlatsana? Bu konserler tura sonradan eklendı tükenmemesi çok normal
Bütün kpop camiası kolelık yaptı surundu bir bp prenses modundaydı oyle mı ?hic calismadilar,hicbir sey yapmadilar ne kadar acimasiz Zalimsiniz bu Kizlar cikip orda burda hayatlarini cektigi zorluklari anlatmiyor diye,zorluk ceknediler mi sabiyosunz

nosoul

Ya abi neden bir grubu savunursun ki? Bu çok acizce.Onların senin savunmana ihtiyacı yok.Neden fanlık kavramını bu kadar abartıyorsunuz ki?Sev ve şarkılarını dinle ama bence bu kadar da olmamalı.
Ve bence üstteki yorum da haklı.Büyük bir şirketten çıkış yaptılar ve 2NE1 dan sonra çıkış yaptıklarından herkesin ilgileri çektiler BENCE.

parkrubyjane

Dışarıdan biri olarak Bp’yi ne kadar tanıyorsun ki böyle bir yorum yapabiliyorsun? Tek yaptıkları şeyin mv çekimi ve dans etmek olduğunu ki bunu jennienin yapmadığını söylemen zaten yazdığın yorumun ne kadar saçma olduğunu gösteriyor. Peki hayatlarının iyi gittiğini nerden biliyorsun? Şirketindeki abisi saydıkları kişi yüzünden comebackleri hakkında hiçbir bilgi alamıyoruz. Onlar bu durumdan çok mu hoşnut sanıyorsunuz anlamıyorum ki. Full albümlerinin olmamasını onlar istiyor sanki ya da 11 şarkıyla dünya turuna çıkmayı. Çok mu bayılıyor sanki başka ünlülerin müziklerini coverlamayı. Şarkılarda hepsinin emeği olduğunu ama bunun hiçbir zaman belirtilmediğini kaç defa söylemeniz gerekiyor peki? Hala herşeyin altın tepsiyle sunulduğunu düşünüyor… Read more »

Almina

illa kendi şarkılarını yapacaklar diye bir kural yok başkasının şarkısını da kendi şarkısı gibi karşı tafa geçirmek önemli olan yorumuyla dansıyla sahnesiyle… ne hissettiklerini düşündüklerini söyleyecekleri konumda değiller ne yazık ki onlarında nu durumdan çok memnun olduklarını sanmam

suna

Sanki diğer gruplar kendileri yapıyor her şeyi. Sadece Blackpink’e altın tepside geliyor şarkılar. Kendi şarkısını yapan kaç kız grubu var? Hepsi aynı. Blackpink en azından ışığı ve yeteneği var. Sendede boş bir çene. Yazık

Nissu

Yabancı yoruma katılıyorum. Us ayağına yeni albumle çıkıcaklar bildigim kadarıyla ama asyalilar cover dinlemek için para verdiler.. saçma bi düzen ve abartılmış bi popülerlik.

lili

coverlarla konser vaktini doldurmalarını izlemek için para vereceklerin olması beni daha çok şaşırtıyor konserin fiyat aralıkları da şöyle; 462 TL-1.109 1.109 TL-1.756 1.756 TL-2.403 2.403 TL-3.050 3.050 TL+ başka birinin konseri olsa en azından doyarsın konser sahibinin müziğine blackpink kendi 9 şarkısını söylüyor üstüne coverları yapıyor üstüne bazı şarkıları ikinciye söylüyor eee yuhhh be kardeşim kızlar altından falan mı yapılmışda en arkadan kızları şöyle bi görmek için 80 dolar veriyosun en önleri de 500 dolar vallaha da yg sizi keriz yerine koyuyor

Effie

Doları trye çevirip karşılaştırmak,,,mükemmel zeka

Tuğba

Şimdi onlar için 100 dolar 100 tl gibi türk lirasıyla hesap etmeye gerek yok.500 dolar bu kızlara fazla ama ona bir şey diyemem.Yani mantık olarak konser turu neylerine o kadar şarkıyla.

blablabla

Eğri oturup düz kalkalım, kızlar tur düzenleyecek seviyede değiller. Tamam, yetenekliler ama çok erken abi ya. Yeteneklerine hiçbir lafım yok ama tur için kendilerini bir hayli yetiştirmeleri gerek. İnsanlar oraya BP’in kendi şarkılarıyla sahneye çıkışını izlemeye gidiyor, başkalarının coverlarını herkes yapar. Önemli olan kendi şarkıları. 9 şarkı ile tur yapmak ve bunu medya oyunuyla halka sunmak kızlara anti kazandırmaktan başka bir işe yaramıyor maalesef.

redred

bir keresinde YG’nin sitesine girmiştim ve Hong Kong konseri biletleri açıktı sonra bir baktım meğer konser o günmüş Amerika turunda da mı öyle oldu bilmiyorum ama bayağı konser günü bile bilet alabiliyorsun😂

Ezgi

Bir blink olarak sanırım kısmende olsa haklılar kızlar için gerçekten çok erken. Elde ettikleri başarılarını sağlama almaları gerekirdi ama şirket onları sürükledi. BTS ile kıyasladılar kızlar haketmedikleri halde daha çok nefret almaya başladılar. Ama umarım tüm bunlara rağmen çok daha iyi yerlere gelirler

^°^

YG’nin BP üzerinde uyguladığı yanlış politikanın sonucu bunlar. BP yeteneksiz veyahut da başarısız bir grup değil ama fiziksel satışları az ve albüm yerine single çıkarıyorlar sürekli e bu da haliyle konserlerine yansıdı. Zaten Square One-Two ve AIIYL single idi Square Up’ın da single albümden pek bir farkı yoktu, içinde dört şarkı vardı sadece. Gruba olan ilgiyle şarkı sayısı ters düşünce şapkalı zaten bu fanlar her türlü parayı verir mantığıyla aralara cover filan koydu konser fan meeting gibi oldu bir de sold out diye medya oyunu yaptı. Fanlar da seviniyor kızlar Amerika’ya açıldı konser biletleri tükendi diye ama farklı fandomlardan bir… Read more »

lol

konser yapmaları için çok erkendi yg neyine güveniyor bu kadar daha kore’de ki yerleri sağlam değil 1 tane daesangları yok 10 şarkıyla dünya turu yapıyorlar şaka gibi insanların aklıyla dalga geçmek gibi

Halsey

Bir grubun her bölgede fanı olacak diye bir şey yok. Blackpink in konser listesinde olmayan ülkelerde tonla fanı var . Keşke konser ülkeleri daha mantıklı seçilseymiş. . Örneğin Türkiye ye gelseler burada dolardi bence stat . Blackpink in başarısızlığı değil bence bu . YG nin gereksiz özgüveni . Daha 2 yıllık bir grubun 11 ( 9 değil 11 ) şarkiyla Amerika turuna çıkartilmasi büyük özgüven . Yg keşke kızları şu anda konser turlarıyla yoracagina comebacklerle yorsada ileriki yıllarda 1 saatte konser biletleri tukenen bir gruba çevirmek için uğraşsa . Keşke blackpink ve red velvet i de Jyp yönetseydi. Jyp bir… Read more »

ceniyeribeni

JYP onları öldürürdü. cidden, sıkı programlara RV belki bir sürede olsa dayanırdı (şu anki programlarının pek bir farkı yok ama birkaç ay tatile ihtiyaçları oluyor) ama BP kesinlikle dayanamazdı o tempoya. özellikle, lisa ve rose kilo olarak baya zayıflar zaten. spora falan dikkat edemezlerdi ve daha sıkı bir diyet uygularlardı sonra sahnede falan bayılırlardı herhalde. JYP de pek iyi değil. SM desen organizasyon konusunda berbat zaten, sevgililer gününe denk gelen konserlerinde jingle bells falan söylettirirdi onlara. küçük ama organizasyonlarda, idol yetiştirmede falan iyi olan bir şirket vardır muhtemelen

Pelin

Bence insanların bundan söz etmesi 1000 biletten(örnek veriyorum) hepsini satması ya da doldurmaması değil yg o kadar çok şov yaptı ki insanlar artık kızların başarılarını ya da yetenekleri görmeyip de ygnin yaptıklarına odaklandı ki bu en büyük neden bence eğer dosdoğru 1000 değilde 500 bilet sattı dese kimse tepki göstermez. Bu durum bir blinl olarak beni üzüyor insanlar sırf bu ygnin abartmalarından dolayı bile anti olabiliyor lütfen kızları gerçekten tanımaya çalışın

suna

YG’nin yalan dolanları kızların boynuna dolanuyor deli oluyorum. Lütfen biraz daha olgun davranıp nefret alması gereken ismin YG olması gerektiğine karar verin. Burada Blackpink’e olan nefretiniz kusmak için güzel bahane yeri bulmuşsunuz. Helal olsun

Kayla

Olan kızlara olacak, neredeyse yüzde 40’ı 50’si boş olan alanlarda konser vermeyi kimse istemez hem de hepsi sattı denilip durulduğu halde.

VIP

BP için cidden üzülüyorum hiç bir hata yapmadıkları halde sürekli nefret yorumları alıyorlar. Umarım hem YG çatısı altında olmaktan hemde bu leş sektörden bir an önce kurtulursunuz kızlar <3

parkrubyjane

Tatlım hayallerini yıkmak istemem ama blinklerin sesini keseceğini hiç sanmıyorum (;

Benr

Billboard?? 😂hahahha hahha grammy showcase olmasın o evet şirketin düzenlediği 😂 kardeşim ciddiye alınıp cevap verıilecek kalıbrede değilsin de bi düzeltme yapmak istedim🙈koskoca coachella festivalini gomdu bide zamanı gelınce bak nasıl bır festıvalmış 😂düzgün bak ama

BirInsan

7. [+139, -3] Black Pink Kore’deki konserine bedava bilet bile dağıttı ama yine de salon boştu, ama medya oyunu yapıp biletlerin tükendiğini söylediler.

Pekala kesin salon boş kalmıştır var ya bedava dağıttılarsa eğer.Inandım şuan.

4

Ne alak idollerin isteyi ile mi oluyo comebackler ayrıca jisoo ve jennie running man programına katıldığında yg ye yılda 2 kez comeback yapmak istiyoruz demişlerdi yani kızlar istemiyo felan demeyin şirkete bağlı comebacleri ve şirketin şuanki durumu ortada kızların cb leri ertelendi diye haberleri çıktı bazı yerlerde şirketteki tüm grupların cbleri hakkında bir açıklama yapılmadı hala doğru düzgün yg tarafından ve 9 şarkı ile konser yapıyo olabilirler ama sadece bir ülkeye bakarak konserleri boş denmesi saçma amerikada boş olabilir ama bu diğer ülkelerde verdikleri konserler için geçerli değil ve netizenlerin kızlar ilk çıkış yaptıklarında voahh blackpink diyip bir iki ay… Read more »

Effie

Siz ne boş insanlarsınız ya konserlerimiz amerikada sold out oldu…bunu kabul etmek neden bu kadar zor? Sold out olduğu için 2 tane yeni konser eklendi. Kızların sevilmesi gidilmesi sizi neden bozuyor? Blackpink mayısın son haftasında comeback yapıyorrrrr

Jenchulichaeng

Bir şey diyeceğim gerçekten anlamıyorum yabancı ülkedeki fanlar konserler sold out oldu diyor ama diğer yarı konserlerin yarısı boş diyor satmıyor diyor gerçekten sattı mı satmadı mı? Sattıysa nereden biliyorsun?

Blink2180

Blackpink mart sonunda cb yapıcak sonrasında Coachella var konserler var. Eğer konser videolarını izlerseniz doluluğu görürsünüz. Malum antiler bizden çok takip ediyor kızları. Kızları küçümsüyorsunuz ama o göklere çıkardığınız idollerden hangisi gitmiş Coachella’ya? Adamlar bizzat gelip çağırdılar. Siz hala oturduğunuz yerden boş boş konuşun. İdolleriniz billboardda olunca nasıl övüyordunuz ne çabuk unuttunuz ama kızları orda görünce billboard çöp demeye başladınız cidden ilginçsiniz iki yüzlüsünüz. Artık videoları izler izler kudurursunuz. Cb geldiğinde görücem ben sizi.

D.O

Coachella nın ipini koparan youtuberlerin ve içmeyi, eğlenceyi seven, festival olsun da neresi olursa olsun fark etmez diyen güruhun toplandığı yer olduğunu biliyor musunuz? Hani şu Şeyma subaşının gidip durduğu festivallerden. Kızlara Bi şey dediğim yok ama festival de aman aman övülecek bir şey değil. Ha Koreli kızların katılması elbette başarı ama dinleyici kitlesini göz önüne alırsak İzmirde yaptığımız festivaller gibi yani

Bi de kızlar billboarda katılmadılar ki. Amerikadaki şirketlerinin billboard öncesi yaptığı partiye katıldılar. Şirket partisi ile billboardı karıştırdınız sanırım.

Yav he he

Fanwar çıkartmak istemem de festival ayrı şey kendi konserleri ayrı şey. Sen 9-10 şarkı için o kadar parayı gözden çıkarır mısın ben çıkarmam. İnsanlarda zaten keşke full albüm çıkarsaydılar da öyle yapsalardı diyor. Durduk yere festivali niye karıştırdın ki konserlerinin yarısı boş bu da bir gerçek. Nedeni de kızların değil o pislik şapkalının suçu. Kalkıp başka şeyleri araya sokmayın.

Yeni Yazılar