Bomi para için YouTube hesabı açmamayı tavsiye etti

HABER: A Pink Yoon Bomi, “Para kazanmak için YouTube kanalı açmamalısınız.. kendi kanalım için sıkı çalışacağım”

KAYNAK: X Sports News via Nate

1. [+1,279, -46] Ama sen para için kanal açtın..

2. [+1,174, -41] Para kazanmadan kim o kadar uğraşır ki?

3. [+1,072, -33] O zaman kanal açmanın mantığı ne?? ㅎㅎ Saçma bir açıklama

4. [+57, -3] Bu kızı ne zaman görsem çok yapmacık bir hava alıyorum, çok düzgün davranmak için amma uğraşıyor gibi.. dürüst olalım, hepimiz para kazanmak için yapıyoruz, özel biri gibi davranma

5. [+48, -9] Gerçekçi ol, sen de para için yapıyorsun

6. [+44, -4] Para kazanmayı istemek niye kötü ki?

7. [+39, -1] Sadece para kazanmak için işe başlamamalısınız demek gibi

8. [+36, -0] Ama senin videolarında bir sürü reklam var?

9. [+38, -1] En azından kendi videolarına reklam koyma o zaman ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

10. [+33, -4] Bence kanalınızı meslek olarak açmamalısınız, diğer Youtuberlar gibi çok başarılı olma beklentisi olmadan, sizi tatmin edecek bir hobi olarak düşünmelisiniz diyor. Bir sürü başarılı Youtuber da sadece para kazanmak için kanal açarsanız kazandığınızdan fazla para kaybedersiniz demişti.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+43] Ben 10. yoruma katılıyorum. Youtube’da para kazananları azarlamak için söylemiyor bunu, en başta emek harcamadan çok büyük beklentilerle bu işe girmemelisiniz diye öneri veriyor sadece. Neredeyse tüm Youtuber’ların verdiği bir öneri bu, Bomi’nin söylemesi niye sorun oldu? Bomi kendi hayranları izlesin diye içerik üretmek için çok uğraşıyor, kimse onun abonelerini silah zoruyla kanala abone yapmadı. En anlamsız şeylerden şikayet ediyorlar ya.

 

Kaynak: Netizenbuzz

5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
B.A.B.Y

En azından Bomi şu anda kim olduğunu hatırlamadığım bir idol gibi 10.000 takipçim olunca video atacağım falan demedi.

Mystery

AOA Chan mi. Bu arada sanki Bomi bu işin en iyisi en âhlâklı kişisiymiş gibi konuşmuşsun. Kendi ilolünü kurtarmaya çalışırken Chan mi yi yermişsin. Senin Chan Mi yi küçük düşürmek gibi bir durum un olmamalı bence. Eğer örnek göstermek istiyorsan en azından isimlerini bildiğin kişileri örnek göster.

Saku

Ne alaka şimdi Chanmi’ye laf atmak? Birini yüceltmek için bir başkasını araya katmayın mümkünse.

B.A.B.Y

Mystery baya komiksin sjsj Bomi’ye nerede en ahlaklı, en iyi demişim. Nereden çıkardın bunu bilmiyorum. Ya da idolüm olduğunu nereden çıkardın? Bunu da bilemiyorum. Ama bildiğim bir şey varki siz bir idolün yaptığı karaktersiz bir işi iyi bir şeymiş gibi gösteriyorsunuz. Chanmi zaten 10.000 abone isteyerek, bir sürü, bin abone bile olamamış iyi youtuberların hakkını alarak yeterince kendini küçük düşürdü. Ben yapsam ne değişecek?

Saku

Hak almak derken…??? Alakasını öğrenebilir miyim acaba…?? İyi youtuber olmadığı halde çok abonesi olan, reklamını iyi yapan kişiler EPEY var. Ki aslında iyi youtuber kötü youtuber zevk meselesi. Bana iyi gelen sana gelmez, bana kötü gelen sana gelmez. Şuan Chanmi mi gözüme battı yani ne bu nefret? Hadi canım hadi daha mantıklı şeyler düşünüp öyle yorum yaz