'Boyfriend' dizisi final yaptı'Boyfriend' dizisi final yaptı

HABER: Song Hye Gyo ve Park Bogum’un mutlu sonu %8.7 reyting aldı… ‘Boyfriend’in 3 başarısı

KAYNAK: News 1 via Naver

1. [+1,304, -179] Diziyi izleyip anlamış insanların yazdığı haberleri okumak beni mutlu ediyor.. geleneksel bir melodramdı. Soohyun ve Jinhyuk’un aşkı içimde, derinlerdeki bazı duyguları uyandırdı, ilişkileri beni mutlu etti ve içimi ısıttı. Bu diziyi çok özleyeceğim..

2. [+839, -68] İlk bölümden beri sıkı takip ediyorum, ilk tanışmaları bile beni çok etkilemişti. Oyuncular yeni bir ilişkinin heyecanını çok güzel yansıttı, duygusal oyunculukları sayesinde iki başrolle birlikte ben de ağladım. Dizide tanıtılan kitapları okudum, müzikleri dinledim, geçtiğimiz birkaç haftadır dizinin getirdiği duyguların tadını çıkardım. Bu dizinin yapımında yer alan herkese müteşekkirim ve Song Hye Gyo ile Park Bogum’u hep destekleyeceğim. ‘Boyfriend’ fighting~!!

3. [+665, -44] Jinhyuk ve Soohyun arasındaki güçlü aşkı izlemek beni mutlu etti ve heyecanlandırdı. Hayatımın melodramı oldu bu dizi. Park Bogum ilk aşkında taze bir meyve gibiydi, aynı zamanda bir ağaç gibi derinlere kök salmıştı, hep vericiydi, hep aşkıyla onun yanındaydı. Kim Jinhyuk kalbimi acıttı, ama aynı zamanda da kalbimi pır pır ettirdi. Oyunculuğu sayesinde diziye odaklanmak çok daha kolaydı.

4. [+540, -75] Dizinin kışkırtıcı bir şeyi olmadığı için pek endişelenmeden tekrar bölümlerini izleyebildim. Harika bir işti, Song Hye Gyo.

5. [+424, -54] Katılıyorum, iç ısıtan, asil bir aşkın değerini gösteren bir diziydi

6. [+136, -5] Park Bogum’un oyunculuğuyla övgü almış bir star olduğunu biliyorum ama bu diziyle yeniden kapıldım cazibesine. Umarım onu yakında yeni bir dizide izleriz!

7. [+117, -13] Diziyi birinci bölümden on altıncıya kadar izledim, üç defa tekrarları izledim. Her bakışmayı, her sahneyi, dizinin her tarafını çok sevdim~~~ Böyle güzel bir dizinin bitmesi beni çok üzüyor, şimdiden boşlukta hissediyorum~~ Yönetmen Park Shin Woo’nun ilerideki dizilerini izleyeceğim.. Hye Gyo’yu hep severdim ama bu diziyle Park Bogum’un bakışlarına bayıldım~~~ teşekkürler…

8. [+95, -2] Mutlu son beni sevindirdi~ Park Bogum’un gözü yaşlı sahnelerindeki oyunculuğunu unutmayacağım hiç~ en iyisiydi~ ikisi için en iyisini diliyorum~

9. [+86, -7] Ben severek izledim, içimi ısıtan bir melodramdı, aralarındaki çekim de harikaydı

10. [+80, -7] Sonunda biri diziyi doğru analiz etmiş. Geçtiğimiz 2 kış ayı Song Hye Gyo ve Park Bogum sayesinde sıcak geçti.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+60] İyi bir oyunculuk ve senaryosu olan iyi bir dizi istiyorsanız tvN’in Circle dizisini izleyin. Hiç hak ettiği ilgiyi görmeyen bir dizi, ne zaman diz önerisi olsa kimse bu diziden bahsetmiyor, çok üzülüyorum

 

Kaynak: Netizenbuzz

Abone Ol
Bildir
guest
4 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Ggggg~

Sanırım bu dizi bir benim ilgimi çekmedi. Başroller çok uyumsuz. Arada videolarıyla karşılaşıyorum beni hiç etkilemiyorlar hatta aklıma “Song Joong Ki ve Bo Gum arkadaş ama adam yengesini öpüyor resmen” gibi düşünceler geliyor. Türk aklı diyelim😅

Rei

Circle cidden müthiş bir diziydi

INSPIRIT

Circle harika ötesi bir şeydi. K-Dramaların dışındaydı, deneysel ve yaratıcıydı. Kesinlikle tavsiye ederim ben de.

Kübra

Ben bu diziyi yarım bıraktım izlerken çok sıkıldım. Circle gerçekten mükemmel bir diziydi onunla karşılaştırılamaz başrolünde ki çocuğun bütün dizileri izlenmeye değer açıkçası.