Benzer Yazılar

‘Boyfriend’ farklı tepkiler ile final yapmaya hazırlanıyor

'Boyfriend' farklı tepkiler ile final yapmaya hazırlanıyor

HABER: ‘Boyfriend’ iyileşme belirtisi göstermiyor, senarist Yoo Young Ah sınırlarına ulaştı

KAYNAK: The Celeb via Nate

1. [+2,399, -116] Bu dizi ve ‘Sky Castle’ dizi trendlerinin büyük farkını gösteriyor. Artık kadro değil, senaryo önemli. Halkın dizi kalitesindeki standartları yükseldi artık.

2. [+1,677, -62] İnsanlar diziyi değil, Park Bogum ve Song Hye Gyo’yu izliyor. Dizi büyük bir hayal kırıklığı. Kadro farklı olsaydı %5 reytinge bile ulaşamazdı. Pek bir konu yok gibi, son olmayacak bir sona doğru ilerliyor..

3. [+1,455, -211] Hala yayınlanıyor mu bu dizi? Ben çoktan bitti sanıyordum..

4. [+155, -13] Park Bogum ve Song Hye Gyo’ya yazık oluyor ㅜㅜ senaryo biraz güzel olsaydı reytingler uçardı.. sırf kadro yüzünden ilk bölümü o haftanın en yüksek reytinglerini almıştı.. ama senaristin ne kadar önemli olduğunu görmüş olduk.

5. [+132, -46] Dizi daha çabuk bitsin diye bölümleri kısaltmamalarına şükretsinler, gerçekten acayip sıkıcı.. niye Song Hye Gyo’nun oyunculuğu hiç iyileşmiyor?

6. [+128, -24] %7 reyting alıyormuş.. buna şükretmeleri lazım, senaryo berbat. Herkesin söylediği gibi çok sıkıcı.

7. [+125, -24] Hikaye çok sıkıcı

8. [+114, -17] Neden Song Hye Gyo ve Park Bogum gibi top starlar böyle bir dizi çekti ki

9. [+69, -9] İnsanlar diziye sıkıcı deyip duruyor ama dizinin başarısız olmasının sebebi başrollerin hiç yakışmaması. Niye yeni evlenmiş Song Hye Gyo’nun kendinden genç bir erkekle romantik dizi çekmesini istersin ki? Seyirci nasıl odaklansın? Dizi başlamadan bile bu kadroya başarısız denmişti zaten. Sadece senarist değil oyuncular da suçlu.

10. [+66, -6] Bu diziyle birlikte Song Hye Gyo’nun oyunculuğundan ne kadar sıkıldığımı anladım. Hep aynı, ‘That Winter’, ‘Descendants’taki konuşma tarzını yapıyor, kişilik aynı..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+81] Bu dizi ve Alhambra büyük hayal kırıklığıydı. 4 başrol ellerinden geleni yaptı, ama hikaye yüzünden diziler mahvoldu.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Yeni Yazılar