Benzer Yazılar

BTS ‘2019 Seul Müzik Ödülleri’nde daesang aldı

BTS '2019 Seul Müzik Ödülleri'nde daesang aldıBTS '2019 Seul Müzik Ödülleri'nde daesang aldı

HABER: [Seul Müzik Ödülleri] BTS, daesang + 3 ödül, beklendiği gibi “Daha iyi bir albüm sözü veriyoruz”

KAYNAK: X Sports News via Naver

1. [+1,010, -25] Canlı vokalleri iyiydi

2. [+714, -11] Çok çalışıp çok şey başardıkları için Tannilerimizle gurur duyuyorum. Yurtdışında turdayken bile Kore’deki bir yıl sonu törenini unutmadıklarını görmek güzel! Sonsuza dek BTS

3. [+726, -27] Twice hayranıyım, BTS’i gerçekten daesang için tebrik ederim. BTS almasaydı mantıksız olurdu zaten o yüzden tebrikler. Saygısız Twice hayranları BTS ve Army’lere kırıcı şeyler söylerse onların adına özür dilerim!! BTS tebrikler!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

4. [+685, -10] Japonya konserinden dolayı çok yorgunlardı.. sesleri çok gerilmiş olmalı. Yine de çok çalıştıklarını görmek duygulandırdı beni.. ㅜㅜ canlı performanslarınız mücevher gibi.. encore için teşekkürler~!! Albüm için bekleyeceğim!!

5. [+513, -11] Daesang için tebrikler BTS ㅜㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅜ hak ediyorsunuz, çok alçakgönüllüsünüz. Böyle mutlu olmaya devam edelim.

6. [+173, -4] Bu kadar yüksek bir pozisyona geldikten sonra tüm onurlara ve övgülere karşı duyarsız olurlar sanarsınız, ama alçakgönüllü olmak için sıkı çalışıyorlar. Nazik kalpleri ve yetenekleriyle tarih yazmaya devam edeceklerini biliyorum. Ama yazmazlarsa da sorun yok! Strese girmesinler. Sadece mutlu olsunlar, sonuçta bu sadece bir meslek. Sevgili yapın, sağlığınıza dikkat edin! Sizi hep destekleyeceğim. 29 yaşındaki bu nuna hayran ilk defa bir idol için oy verdi.

7. [+154, -2] Manyakçaydı ㅋㅋㅋ canlı söylediler, encore’da da canlı söylediler. İzleyen yabancılar Korelilerin iki kalbi var zanneder.. Park Ji Sung.. BTS…

8. [+147, -6] Park Jimin gözlükleriyle çok yakışıklıydı, büyüledi beni.. Kim Namjoon lider olarak hep çok güzel konuşmalar yapıyor ㅠ tebrikler, sizin için hep müteşekkirim. İnanılmaz müziğiniz, sözleriniz ve performanslarınız için teşekkürler.

9. [+129, -5] Canlı performans en iyilerden biriydi. BTS Kore müzik performansları standartlarını değiştirmiş olmalı, önceden hep dudak oynatılıyordu. Bugün bir sürü şarkıcı canlı söyledi.

10. [+98, -2] Aferin Army’ler. Umarım üyeler albümü yaparken acele etmez, dinlenmelerini inliyorum.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+20] Bu ikonik grup 👏👏

BTS '2019 Seul Müzik Ödülleri'nde daesang aldı

Kaynak: Netizenbuzz

8 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Stunnn

Sizin gibisi bu dünyaya bir daha gelmez. Sizler gerçek birer efsanesiniz söyleyeceklerim bu kadar

lol

Txt geliyor bb

db

Adı gibi komik arkadaş 😆

BAY

BTS gibisi gelmez dedi TXT keşke gelebilse TXT olarak.
bighit fam forever . txt çoooook çalışırsa amin .

SURMEW-BTS

Tebrikler canlarım benim, siz bu ödülü herşeyinizle hakkettiniz, inşallah dinlenebilirsiniz ve emeğinizin karşılığını her zaman alırsınız. 💜 netizen yorumlarında başka fandomdan olup BTS i tebrik edenleri görmekte ayrıca çok güzel ve duygulandırıcı. Ben de diğer tüm sanatçıları tebrik ederim, inşallah herkes her zaman sağlıklı, mutlu ve huzurlu olur ve emeklerinin karşılığını alır.

Queen Twice

Fazlasıyla hakettiler. BTS ve Army’i tebrik ederim❤

dark

Bu çocuklara çok acıyorum ya gerçekten konser tören konser stüdyo yazık tatil nedir bilmiyorlar sahneden indiklerinde ayakları tutmamış merdivene uzanıp kalmışlar orda görenler eminim çok üzülmüştür

sg

gri yoongi’den gözlerimi alamadım 😍

Yeni Yazılar