Benzer Yazılar

BTS hayranları bir açıklama talep ederken Big Hit sessiz kalmaya devam ediyor

BTS hayranları bir açıklama talep ederken Big Hit sessiz kalmaya devam ediyor

HABER: BTS hayran kulübü ‘Army’ öfkeli? BTS ile çalışan Akimoto Yasushi kim?

KAYNAK: E-Today via Nate

1. [+1,053, -22] Dünden beri bir sürü Army şirketten açıklama bekliyor, ama Big Hit sessiz kalıyor, cevap vermiyor. Bang Shi Hyuk şu anda gücünü kötüye kullanıyor.

2. [+1,039, -16] Şu Akimoto Yasushi kim bilmiyorum ama Big Hit’in bu şekilde para kazanması gerekli mi? Billboard’ın iyi haberlerini birkaç gün önce öğrenip kutlama yapmaya başladık, Big Hit niye kendi imajını bu şekilde mahvediyor? Sadece hayranlar değil, halk çok kolay şekilde onlara sırtını dönebilir.. Sağcı biriyle çalışmak? Cidden mi? Para için her şeyi yapacak hale mi geldiniz?

3. [+944, -14] Lütfen herkesin bu kadar gurur duyduğu üyeleri böyle aptalca bir hatayla utanç kaynağı haline getirmeyin.. BTS’i severim ama bu çok yanlış. Japon Army’ler bile istemiyor bunu.

4. [+80, -1] Bang Shi Hyuk Koreli hayranları umursamıyor, muhtemelen birkaç yüz kişi bunu istiyor sanıyor. Ne yazık ki Koreli hayranlar olmadan BTS’in bugün var olamayacağını bilmiyor…

5. [+77, -0] Migrenim çıktı ya. Army’im, BTS’i seviyorum ama Bang Shi Hyuk Koreli olarak asla yaklaşmamanız gereken bir duruma el atıyor. BTS’i çok seviyorum ama bu kararlarından dönmezlerse onları desteklemeyi bırakırım, hiç pişman olmam.

6. [+69, -1] Niye böyle bir şey yapıyorlar anlamıyorum. BTS hayranından önce Koreliyim ben.

7. [+62, -0] İmajlarını bu kadar emekle düzelttiler, her şey mahvoldu. Japonya ile ilgili durumlarda ne kadar hassas olduğumuzu biliyorlar, yanlış seçim yaptılar. BTS’i seviyorum ama şirket beni büyük hayal kırıklığına uğrattı.

8. [+56, -0] Kore’de ‘hain’ olarak anılırlarsa eğer Japonya’da kaç para kazanacakları kimin umrunda? Kariyerleri boyunca peşlerini bırakmaz bu…

9. [+52, -2] Bir Army’yim, Big Hit’ten açıklama bekliyorum. Kendi grubumu boykot etmek istemiyorum, ama yanlış olan şeye yanlış demek lazım.

10. [+47, -0] Shi Hyuk-ah, seni zorluyorlar mı?

11. [+43, -1] BTS’i seviyorum, onlar için sadece iyi şeyler diliyorum.. ama halkın görüşüne katılıyorum. Şarkı çıkarsa gerçekten ihanete uğrayacağım. BTS’in sonrasında yaptığı her şey ikiyüzlü ve sahte görülmeye başlanacak diye korkuyorum. Sözler değil, hareketler önemli ㅜ

12. [+36, -0] Big Hit açgözlülük yapıyor. Açgözlü olduğun zaman gerçeği görmezsin ve duymazsın.

13. [+36, -0] Bang PD, daha ne kadar sessiz kalacaksın? Açıklama yap ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ iptal ücretini ödeyip işbirliğini hemen iptal et. Bu şarkıyı yaparsan tüm nefreti BTS alacak. Senin kararın yüzünden üyeler bunu niye hak etsin?

14. [+34, -2] Gruba artık Sağcı-TS denecek

15. [+33, -3] Armylerin görüşü bu: Kimse kendi ülkesine karşı bir hayran olmak istemiyor. Big Hit doğru düzgün açıklama yapmalı.

HABER: “Açıklama taleplerine karşı sessiz”… Big Hit kriz yaşıyor, Army’ler öfkeli

KAYNAK: Korea Ilbo via Nate

1. [+1,180, -20] Big Hit bu kadar uğraşarak oluşturduğu imajı mahvetmek istemiyorsa eğer bu meseleyle ilgilensin. Sağcı biriyle çalışmak, ciddi misiniz? ㅡㅡ;;

2. [+1,087, -24] BTS daha yeni havalarda uçmaya başladı, CEO o kadar manyak ki sağcı lolita bir sapık ile çalışmayı mı düşünüyor? Big Hit CJ ile el sıkıştığı anda buna karşı çıkmalıydık. Bir sağcı ile BTS’i gömebileceğini sanıyorsa delirmiştir.

3. [+984, -22] BTS yabancı bir ülkede konserinde bizim bayrağımızı dalgalandırarak Kore’ye onur getiriyor, Bang Shi Hyuk Kore’de grubu uçurumdan atıyor

4. [+77, -7] En azından BTS hayranları gerçekçi davranıyor. Sanatçılarının girdiği her türlü skandalı kör bir şekilde savunan fandomların nefret aldığını gördüm ㅎㅎ Bütün bu olay BTS’in değil şirketin suçu

5. [+65, -4] BTS Big Hit ile kontrat yenilemek istemediği için şirket onların imajını sabote etmeye çalışıyor galiba

BTS hayranları bir açıklama talep ederken Big Hit sessiz kalmaya devam ediyor

KAYNAK: Naver

1. [+576, -12] Bang Shi Hyuk! İstediğin bu muydu? Bir şirketin yöneticisi kendi sanatçısını bitirecek bir şey yapar mı? Army’ler tüm gücünü BTS’i senin gibi bir şeytandan korumak için kullanacak.

2. [+297, -3] Akimoto Yasushi’yi araştırdım ve şok oldum, Bang Shi Hyuk’un onun çizdiği dünyayı sevdiğini söylemesine inanamıyorum.

3. [+89, -0] Bang Shi Hyuk çok pislik ㅋㅋㅋㅋㅋ sağcı bir kadın düşmanıyla çalışmak? Onun fikirlerini bu kadar seviyorsun yani? Manyaklık.. BTS’i seviyorum ve destekliyorum ama Bang Shi Hyuk büyük hayal kırıklığına uğrattı beni. İşbirliği iptal edilse bile bunun düşünülmüş olması bile hayal kırıklığı.

4. [+71, -2] Big Hit, sağcı biriyle işbirliği yapmak gurur duyulacak bir şeymiş gibi medya oyunu yapınca BTS’e zarar vereceğini bilmiyor musun? Şarkı henüz çıkmadı ama işbirliği haberleri yüzünden BTS’e şimdiden ‘sağcı’ imajı yapıştı. Alakalı haberler kısmında çıkıyor. Ya işbirliğini ya da şarkı çıkışını tamamen iptal edin. Hayranları duymamazlıktan gelmeyin. Bu ört bas edebileceğiniz bir şey değil.

5. [+64, -0] Çok sinir bozucu ya, Big Hit bunu iptal etmediği sürece BTS sağcı birinin yazdığı şarkıyı söyleyen grup olarak bilinecek.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+233] Acele et, bir açıklama yapıp şarkıyı iptal et. Bir şarkı için bu kadar şeye değer mi???

 

Kaynak: Netizenbuzz

 

5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Billgesue

Big Hit’den soğudum resmen. Bu konu hakkında hemen açıklama yapmaları ve şarkıyı iptal etmeleri gerekirdi bence. Onlar yüzünden BTS nefret alıyor…

Surmew-BTS

BIGHIT açıklama yapmış, beklememizi söylüyorlar.

Jess

Yani yapmamış 🙂

db

❗BigHit fancafede, Japonca albüm sorunundan haberdar olduklarını ve şu anda bu konuyu tartıştıklarını söylemiş.

Bekleyelim ARMY.. Şirketin sessiz kalması, hiçbir şey yapmadıkları anlamına gelmiyor.

Surmew-BTS

BIGHIT açıklama yapmış ve olayı çözecekler. Bazıları gene cahilce yorumlar yapmış, ilk olarak BTS BIGHIT le antlaşmalarını yenileyecek ve BTS i kuran ve oluşturan onları eğiten, onları bugüne kadar getiren ve destek olan BIGHIT ve özellikle Bang Shi Hyuk. Şirket çocukların kendi müziklerini kendileri yapmasında izin verdi, destek oldu, onlara bu konuda özgürlük sağladı, şarkı yapan üyelere kendi stüdyolarını verdi. Suga okul ücretlerini karşılamak için çalışıyordu ve kaza yaptı çalışırken ve şirket bunu duyunca okul ücretlerini karşıladı, ayrıca Bang Shi Hyuk un daha önceki röportajlarını okuyup, dinleyip, ödül alınca konuşmalarını dinleyip etkilenen, övgüler yağdıranlar şimdi bu olayı fırsat bilip nefret… Read more »

Yeni Yazılar