Benzer Yazılar

BTS Jungkook gözde Trimage binalarından daire aldı

BTS Jungkook gözde Trimage binalarından daire aldı

HABER: BTS Jungguk Sungsudong’da ‘Trimage’ dairesi satın aldı

KAYNAK: Star Today via Nate

1. [+1,903, -45] Bir ev almak için 2 milyar won nakit para çıkarmak nasıl bir histir acaba?

2. [+1,363, -191] Sıkı çalışmasının sonuçları bu, genç yaşına göre inanılmaz

3. [+1,209, -121] BTS’in kazandığı parayı düşünürsek bu şaşırtmadı bile ㅋㅋㅋ

4. [+95, -16] 22 yaşında 1.9 milyar wonluk bir ev almış.. gerçekten genç, zengin, yakışıklı

5. [+65, -6] Kıskandım ㅋㅋ BTS’in kenarda duran en az 10 milyar wonu vardır

6. [+57, -21] Şu an kazandıkları parayla Trimage’den 10 tane ev alabilirler muhtemelen ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ kazandığı paraya göre ucuz bile almış

7. [+54, -2] 97’li birinin Gangnam’da nakit 1.9 milyar won vererek bir apartman aldığını hayal edin.. kıskandım ㅠㅠ

8. [+54, -8] 1.9 milyar wonu bir anda çıkarıp ödemiş. Çoğu kişi kredi çeker.. bu çok daha fazla birikmiş parası olduğunu gösterir..

9. [+49, -4] Bir anda 2 milyar won çıkarıp verdiğine göre birikmiş parası 20 milyar wonu bulmuştur..

10. [+41, -4] Ama duyduğuma göre Trimage ünlülere %30 indirim yapıyormuş ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ böyle haberler onlara reklam olsun diye. Kıskandım… milyonlar kazanıyorlar, yine de lüks markaları ve gayri menkulleri indirimli alıyorlar ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+70] Ben de demin birikim hesabıma 200 dolar attım işte. Çok kaliteli bir çadır alabilirim!

 

Kaynak: Netizenbuzz

32 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Suslandallama

Yakışır koçuma

.....

Burdaki insanlar ciddi mi pardonda şuan popüler grupların hepsinin evi arabasi arsasi var ama ünlülerin bu haberleri gizli tutma gibi haklarida var. Hayranları bile değilim fakat baskasi yapsa linç yerdi saçmalıgı da ney ? Daha geçenlerde yoona aldı linç yerine vay canına gibi tepkiler aldı siz buna linç mi diyorsunuz biri de IU olayini öne sürmüş arkadaşım lütfen IU olayını bi araştır bak bakalım olay nerden çıkmış olay neymiş niye linçlenmiş. Popüler olmayan gruplar idoller zaten para kazanamıyor adamlar parayı nerde bulucakta ev alıcak üfff boş yapıp durmayın şurda güle güle kullansın işte

Nemo

97’li birinin Gangnam’da nakit 1.9 milyar won vererek bir apartman aldığını hayal edin.. kıskandım ㅠㅠ
93’lüyün ve ağlıyorum şu an 😭
Neyse maşallah Allah nazarlardan saklasın BTS’imi.

SURMEW-BTS

Helal olsun minik Davşanıma, Rabbim daha çok versin inşallah 💜

Ebruuuuuuuğ

Son netizen harika söylemiş kckdlckvlck

serenay

jungkook büyümüş de ev satın alıyor ya hala inanamıyorum ŞZXSNDHESJ

Deniz

Jungkook hak etmiş almış hiç bir lafım yok ama netizenler niye diğer idoller ev alınca onlara ateş püskürüyor anlamış değilim. Aralarındaki fark ne yani?

Hola

Netizenler bts hariç bütün gruplara idollere anti

sudem

exo bts bigbang snsd gibi büyük gruplara kimse laf söylemiyo ayrıca ben hiç linçleyeni görmedim

Queen Twice

IU arsa satın aldı diye kadının ağzına s*çmışlardı

Hola

IU dan sonra Yoona da almıştı ikisinde de demediklerini bırakmadılar. Komik. JK nefret yorumu alsın demiyorum ama neden bu iki kadın nefret yorumları aldı? Aradaki fark ne?

Queen Twice

Çünkü JK onların oppası

Hola

Geçenlerde 2 idil ev almıştı yorumlar o kadar iğrençti ki ev almaları gayet normal ama o iki idol uzun süredir sektörde olmalarına rağmen herkes nefret ediyorum onlardan biz köpek gibi çalışalım onlar onlar aylık maaşıyla milyon dolarlık ev alsınlar herkes onların kuklası olmuş dendi şuan ne fark var anlamadım?R dönüşü dedikleri bu olsa gerek nsjxisndnjsj

nilay

İşte popüler bir grup olduğu için laf etmezler :))) diğer idoller vurun kahpeye olmuş..

Blueboys

O onların fanları army değil bizim fandomumux böyle R dönüşü yoj burda başka yere naş

Hola

Bu yorum yapanlar army değil yalnız netizenler bilmeden boş yapma

Berna

Başka grup yada kişi olsa alacakları nefreti, linçi düşünemiyorum..

.

Katılıyorum

Pelin

Şşşttt sessiz ol her an üzerine çullanabilirler

Blueboys

Ne saçmalıyorsunuz ev almasında ne var geçtiğimiz haftalarda Jin jhope yoongi ve JKun ev aldığı ortaya çıktı ee yani sektörde bir sürü kişi bunu yapıyor kapayın çenenizi

Berna

Ev almasıyla ilgili bir derdim yok mutluda oldum ev almasıyla en mantıklı şeyi yapmış benim bahsettiğim başka gruplar ev, araba alınca gereksiz linç yapılıp BTS gelince bir şey denilmemesine laf söyledim. Ha tabi BTSin nefret yorumu almasını istemem benim şikayetim netizenlere. Umarım derdimi anlatabilmişimdir

ygjm

ya neden linçlensinler ev alıyolar diye kardeşim ne yaşıyonuz…… para bi kenarda mı dursun bu çocuklar hiç geleceğe yatırım yapmasın mı:((((

SURMEW-BTS

Maalesef bütün sanatçılara aynı şey yapılıyor, çok şükür burada güzel yorumlar yapmış netizenler ama maalesef bunla ilgili K media da yer alan 3 haber çok fazla eksi aldı, keşke almasa, keşke hiçbir sanatçıya bu konuda nefret yorumları yapılmasa, haberler eksi almasa….. Çalışıyorlar kazanıyorlar ve geleceklerine yatırım yapıyorlar, helali hoş olsun.

Buse

Yukarıdaki yorumlarda Ev almasına bir şey dememişlerr ki tabiiki alacaklar. Diğer idoller ev veya bina aldığında netizenlerin tepkisini hepiniz biliyorsunuz yapmayın şimdi.. nedense popüler bir gruptaki kişi alınca 180 derece dönüyorlar.

ygjm

Bak bu yorumları belli başlı kişiler yapmıyo, en çok beğeni alanlar üste çıkıyo ama siz belli başlı kişiler popüler gruplara ayrımcılık yapıyomuş gibi yazmışsınız. Üzgünüm ama grubum haksız yere linç yedi bi başkasıda yesin olaylarını asla haklı bulamıyacağım. Kötü kalpli linçci tayfadan hiçbir farkınız kalmaz böyle başkalarınında linçlenmesini isterseniz veya bunu yanlış bulursanız.Lütfen bangtan sevmeseniz bile biraz mantıklı düşünün. Lanet olası ev aldılar çünkü para içinde yüzüyorlar birçok grup gibi…. En mantıklı şey de zaten bi eve yatırım yapmak.

SURMEW-BTS

artı 1 🙂

KPOP

öyle bir sert ve tepkili yazıyorsunuz ki sanki ”diğer idoller nefret aldı Jungkook ta nefret alsın” der gibi yazıyorsunuz…… Jungkook un olumlu yorumlar almasına üzülmüş gibisiniz….. kimse nefret almamalı…. ayrıca bi habere herlade sadece 3-5 kişi yorum yazmamıştır, merak etmeyin Kore de de milyonlarca insan var ve BTS üyelerinin ev alma haberlerinde negatif puan verip, diğer idollere nefret yorumu yazdıkalrı gibi onlara da yazıyorlar, siz hiç tatlı canınızı üzemeyiniz…..

SURMEW-BTS

netizenbuzz star today via nate te yer alan en çok beğeni alan 10 youmu yazmış ve şuan eminim en çok beğenilen yorumlar bunlar değildir ve eminim herkesinde düşüncesi bunlar değildir, neizen dediğimiz kişiler aynı sizin benim gibi haberler okuyup yorum yapan kişiler ve aynı haber pek çok kere açılıyor, farklı yerlerdede açılıyor ve batılı, uluslalarası fanlar acaba koreliler ne diyor buna diye merak ediyor ve netizenbuzz da en çok konuşulani en merak edilecek, en popüler konuları araştırıyor ve altında yer alan Güney Koreli kişilerin yorumlarına bakıp çeviri yapıyor ”bazı kişiler netizenbuzz bilerek bazı idoller ve oyuncularla ilgili olumsuz yorumları çevirip… Read more »

Raven

haklı IU’ya demediklerini bırakmamışlardı

...

Kimse diğer idoller nefret aldı BTS de alsın demiyor nerenizle okuyorsunuz. Ayrımcılık yaptıkları ortada. Sizin idolünüze iyi şeyler söylenmiş tabii diğer idollere söylenenle ilgilenmezsiniz sizin için hava hoş.

ygjm

biraz mantıklı ol allah aşkına diğer idollerden bana ne? kaç tane idol var sen biliyo musun hangisine yetişeyim? sadece bangtan. ayrımcılık olması için yorumları belli başlı kişilerin yapmış olması lazım.

🤗😘🤗😘

Iu unnim linç yemişti haksız yere hemen aynısını bangtana da yapın. Hem onlara yapılan linç haksız sayılmaz çünkü sevmiyorum :d ben bi malım.

Yeni Yazılar