Benzer Yazılar

Burning Sun CEO’su Lee Mun Ho Seungri’nin Katalk mesajlarını savundu

Burning Sun CEO'su Lee Mun Ho Seungri'nin Katalk mesajlarını savunduBurning Sun CEO'su Lee Mun Ho Seungri'nin Katalk mesajlarını savundu“Seungri benim arkadaşım. Burning Sun planını ben yaptım ve Seungri’ye benimle çalışmasını teklif ettim, kulüp hisselerinin %10’u benim, %20’si Seungri’nin. 3 yıl öncesindeki Katalk konuşmaları suç ise tüm Koreli erkekler suçlu değil midir? Fuhuş gerçekten yaşanmadı, sadece fuhuşla ilgili şakalaştılar. 2015 yılında ne olduğunu bilmiyorum, şu anda bahsedilen grup konuşmasında ben yoktum.”

HABER: Burning Sun Lee Moon Ho CEO, “Seungri’nin Katalkları suç ise tüm Koreli erkekler suçludur”

KAYNAK: TV Report via Nate

1. [+227, -3] Vay be, yalnız ölmek istemedikleri için tüm Koreli erkekleri de yanlarında götürüyorlar ㅎㅎ buna nasıl cüret edersin, şerefsiz ㅋㅋㅋ Kore hukuğuna ‘b*k gibi’ demiştin, hukuk sana nasıl davranacak görelim

2. [+187, -3] Tüm Koreli erkeklerin kendileri gibi pislik olduğunu mu söylüyorlar? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

3. [+141, -3] Bir suçlu için cüretkar sözler bunlar

4. [+22, -2] İntikam için gizli videolar çeken ya da fahişelerle yatmış erkeklerin Seungri ya da Jung Jun Young’a nefret yorumu yazmaya hakkı yok.

5. [+19, -6] Biraz haklı ama

6. [+15, -3] ㅋㅋㅋ Bu adam tüm Koreli erkekleri kendisiyle birlikte dibe çekmeye çalışıyor

7. [+12, -0] Manyak.. kendisiyle birlikte herkesi aşağı çekiyor ha? Evet, yasadışı video çeken, dağıtan ve bunları izleyen herkes suçludur! Konuyu dağıtmaya çalışma.

8. [+10, -0] Delirmiş… tüm Koreli erkeklere pislik mi diyor??

9. [+6, -2] Haklı ama ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

10. [+6, -0] Sadece pislikler diğer pislikleri tanır. Böyle bir hayat yaşamaya alışkın olduğu için diğer herkesin de onun gibi olduğunu zannediyor!

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+371] Eminim TÜM Koreli erkekler kadınlara ilaç verip tecavüz etmiyor ve arkadaşlarıyla gizli kamera videoları paylaşmıyordur.

 

Kaynak: Netizenbuzz

6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
xo

Konuşmalar şakaymış, hahah. Ödevimi evde unuttum hocam bahanesi mi bu? Herkesi kendin gibi sanma, her erkek öyle pis değil. Bu iğrenç şeyi yapan birsürü insan olsa bile biz size verdiğimiz vakte ve kazandırdığımız paralara acıdık en çok.

Oh!Polly

+sonsuz

Raven

bunun erkekle kadınla cinsiyetle alakası yok, insan olmakla alakası var çoğu erkek bunu yapıyosa bile tüm erkekler diyemezsin. Hala savunuyolar mı cidden ya

Jenchulichaeng

Yabancı yorum kalp ben

SURMEW-BTS

Erkeklerin çoğu sapıktır ama hepsi konuşma gruplarında sapık videolar paylaşmaz ya da şakalaşmaz, en önemlisi karı kız muhabbeti yapsalar bile her erkek gizlice kadınların video ve fotoğrafını çekip bunu konuşma grubunda paylaşıp şakalaşmaz. Bir kadını ilişki sırasında gizlice kayda alıp bunu paylaşmak suçtur ve yanlıştır. Kendi isteğiyle porno çekip yayınlayan kişilerin paylaşıldığı videolar değşl bunlar, içkisine uyuşturucu katılıp tecavüz edilip çekilen kadınların videoları. Bu adam ortalığı bulandırmaya çalışıyor ama yanlış yapmış ve evet tüm Koreli erkekler suçluysa hepsi ceza almalı. Ama bütün Koreli erkekler de bunlar gibi yattığı kadınları konuşma grubunda malzeme etmiyordur.

Jaylk

Nth room skandalından sonra biraz haklı gibi geldi çünkü orda baya yüzbinlerce insan vardı korenin genç nüfusuna göre bi oran yaptığımda her 15 erkekten biri nth room a kayıtlı olması gerekiyordu. Bir de bu gruplardan haberi olup hesabı olmayanları da düşünürsek ülke genelinde cidden büyük bir sorun var ve görüyoruz bu skandal çıkalı neredeyse iki sene olacak ama doğru düzgün kimse ceza almadı.

Yeni Yazılar