Benzer Yazılar

Burning Sun sessizce kapandı

Burning Sun sessizce kapandıBurning Sun sessizce kapandıBurning Sun sessizce kapandı

HABER: ‘Burning Sun’ her şeyi yok etti, polisin bile haberi yoktu

KAYNAK: Chosun Ilbo via Nate

1. [+3,387, -26] Vay be, polis ne şanslı! ㅋ Her şey istedikleri gibi gitti! ㅋ

2. [+3,180, -19] Haberleri yoktu? Ya da yokmuş gibi davrandılar? ㅋㅋ

3. [+2,487, -16] Suçluluk duygusu içindeki bir zihnin kendisini suçlayan birisine ihtiyacı yoktur

4. [+166, -0] Kulüp ve polis arasında bir bağlantı olduğu kesinleşti

5. [+136, -0] Bütün bunları yapıp cezasız kalmalarını sağlayacak bağlantıları olduğu kesin

6. [+117, -0] Bütün kanıtları yok ettiler, şimdi polis ‘daha çok soruşturma yapamayız çünkü kanıt yok’ diyecek

7. [+107, -0] İnsanlar Instagram’da Burning Sun’ın son günüyle ilgili gönderiler atıyordu, polis bunu da bilmiyordu herhalde~~~~ ^^

8. [+75, -0] Polis onlara kanıtları yok etmeleri için vakit verdi

9. [+65, -1] Seungri askerliğine güzelce hazırlanıyor

10. [+44, -1] Kanıtları yok ettiler

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+316] Polisin haberi yoktu ha??? Burning Sun her şeyi yok etti!!! Ne biçim bir soruşturma yapıyorlar da böyle bir şeye izin veriyorlar???

 

Kaynak: Netizenbuzz

12 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Yav he he

Bu da kpopın ve Kore’nin karanlık yüzü arkadaşlar HOŞGELDİNİZ… Olan hep masumlara olacak ve suçlular cezasız kalacak. Dünya üzerinde genel olarak olan şeyler bunlar. Elbet bir gün çıkar açısı da dediğim gibi olan mağdurlara oluyor. Böyle bir dünya da Kore’nin intihar oranı en yüksek ülkeler arasında ilk üçte yer alması bence çok normal çünkü parası olana karşı adalet diye bir savaş veremiyorsunuz. Tehtid ve şantajın işlediği bir sektörde ya zaten onlarla birlite batarsın ya kariyerini bitirirsin ya da hayatına son verirsin. Gerçekten çok acı bir durum…

Bullshit

Aynı düşüncedeyim,Seungri gerçek olayların açığa çıkmaması adına paravan olarak kullanıldı.Bu şekilde polis güçlerinin bile küçük düşürüldüğü bir olay,sadece parayla olacak iş değil.Üstelik olay halk tarafından irdelenirken..

•••

Kesinlikle. Ve istediklerini de elde ettiler. Hala Seungri lafı geçip duruyor. Yg’nin gücünün bu kadar etkili olabileceğine inan var mı hala gerçekten? Çok saçma. Olayı doğru düzgün çözsünler ondan sonra isteyen Sehngri’ye odaklansın, soruşturma yapılsın. Bir suçu bulunursa da cezasını alsın. Bunu kendisi de söyledi zaten. Ama öncelik şu an bu olmamalı. Sırf nefretlerinden asıl olayı kendi elleriyle kapattıklarının farkında değil insanlar. Seungri’nin bir suçu olduğunu da düşünmüyorum açıkcası ama soruşturmalar yine de yapılsın. Yoksa rahat bırakmazlar.

Bullshit

Doğru istediklerini aldılar,suçlu mu değil mi diye bile sormadan,suçlu etiketi yapıştırıp hapse girmesini istiyorlarlar.Seungri sürekli özür dilerken,esas suçlular başka bir klübte yine aynı eylemleri yapıyorlardır ve yine herkes görmezden geliyordur muhtemelen.YG dedikleri kadar güçlü olsaydı en başından bu olay hiç açılmadan kapanırdı,Seungrinin adı bile duyulmazdı.Artık soruşturma bile yapılacağını sanmıyorum değilki olay çözülsün.İnsanlar bu olayı Seungriyi her gördüklerinde anacaklar,üstüne yapışıp kalacak.Bu olaydan her türlü zarara gören iki kişi var birincisi mağdur olan kadın ikncisi Seungri..

yummix

Gerçekten inanılmaz ya “polisin bile haberi yoktu”

Holly

Demek ki ortaya atılan her şey gerçekmiş vay be. Hayatı zenginler yaşıyor resmen istedikleri her haltı yedikten sonra medyayı susturup ortadan yok oluyorlar. Polis peşine düşmeyecek 1-2 ay sonra olay unutulacak ‘paranın gücü’ konuşuyor.

selen

kore beni ürkütüyor artık

farketmez

Burada YG den daha büyük bir güç varmış gibi duruyor.Polisin bile haberi yok demek,polis teşkilatını küçültmek demektir.YG böyle birşey yapabilecek kadar güçlü olsaydı,müzik sektöründe ve medyada önlerinde kimse duramazdı.Gerçekten hayret verici ve merak uyandırıcı,olay cidden ismi geçen herkezden daha büyük gibi duruyor.Büyük ihtimalle,Burning Sun’ın gerçek VIP müşterilerinden kaynaklı bir durum.İşin aslı gerçek suçlu,clübün esas sahibi ve büyük yöneticileri,Seungrinin adının boy boy haber yapılmasıyla,rahata kavuştu.Yazık,suçlu kim ya da kimlerse bir an önce cezasını çekmeli

xo

Bu devirde adaletin hasına bile güvenmeyeceksin. Bu ne ya, para para para. Parasını verene ceza yok. Ne saçma bir düzen bu. Neyse bu devirde sorgulamaya bile güvenmeyeceksin. Beyinlerimizi yiyip bitirdiler. Klübün pisliğinden nasibini almış mazlumlara üzülüyorum sadece.

lili

vip müşterilerden biri baya paralı ve güçlü bir isimdi bence olayların üstünü nasıl örttüler şaka gibi

•••

Ben en başından beri gizlenen VIP üyelerin siyasetçi olduğunu düşünüyorum. Bu polisin olayı kapatma sebebini, devamlı Seungri adının öne sürülerek diğer kişilerin yok sayılmasını çok güzel açıklar.

Vi

Bu var ya iğrenç bir şey polisin bile görevini yapmadığı bi ülkede nasıl güvenli yaşıyacaksın.. korkunç

Yeni Yazılar