Benzer Yazılar

Burning Sun, Seungri’nin bir hafta önce istifa ettiğini söyledi

Burning Sun, Seungri'nin bir hafta önce istifa ettiğini söylediBurning Sun, Seungri'nin bir hafta önce istifa ettiğini söyledi

HABER: [ÖZEL] Burning Sun temsilcisi, “Seungri kulbüün sahibi değil”

KAYNAK: Sports Kyunghyang via Naver

1. [+10,450, -67] Tüm işletmeleriyle şahsi olarak ilgilendiğini kendi ağzıyla söyledi. Skandal Kasım ayında yaşandı, skandal zamanında hala kulübün sahibiydi. Geçen hafta istifa etmesi artık bu olayla ilgisi olmadığı anlamına gelmiyor..???

2. [+7,067, -184] Sinsi bir şekilde kaçmaya çalışmasına bakın ㅋㅋ ona olan tüm saygımı kaybettim. Bir daha televizyona çıkma ya da şarkı çıkarma.

3. [+4,374, -49] Niye bir hafta önce istifa etti ki?? Kulübüyle gururlanıyor gibiydi. Peki sebebi ne~

4. [+4,212, -175] Seungri ve kulübü sorunlu ama en büyük sorun polisin dayak atması

5. [+3,404, -1,766] Niye hep Seungri’ye odaklanılıyor? Skandalın merkezi polis, suçlu ve mağdur değil mi?

6. [+690, -7] Skandal iki ay önce yaşandı, Seungri ise skandal patlamaya başlayınca iki hafta önce istifa etti ㅋㅋ Bizi aptal mı sanıyor? Mart ayında ‘I Live Alone’ şovunda kulübü kendim yönetiyorum, bu yüzden kulüplere ismini veren diğer ünlülerden çok farklıyım demişti. Video hala Youtube’da. Seungri-ya, nasıl zamanla daha da acınası oluyorsun?

7. [+626, -14] ㅋㅋㅋㅋㅋ Gerçekten bu olaydan kaçmak için amma uğraşıyor;; öğrendikçe ona olan saygım daha da azalıyor

8. [+543, -4] Şimdi istifa etmesi kimin umrunda, skandal yaşandığında CEO’ymuş.. istifa etmesi skandal yaşanmadı demek değil ki.. saçmalık

9. [+326, -4] ㅋㅋㅋㅋ Seungri kendisi kulübü yönettiğini söylemişti, kulübün sahibi değilse bu kadar zamandır gönüllü mü çalışıyordu? Niye kendisine ait olmayan bir kulübün reklamını yaptı? Skandal gün yüzüne çıkmadan bir hafta önce istifa etmiş. Eski televizyon şovlarında kulübüyle çok gururlanıyor ama birden “artık sahibi o değil” mi oldu?

KAYNAK: Nate

1. [+1,822, -16] ‘I Live Alone’da bu benim kulübüm, yakında açılıyor falan dememiş miydi?

2. [+1,799, -11] O zaman niye ‘I Live Alone’ şovunda kendi kulübümü açıyorum, ışıklandırmalarla bile ilgileniyorum, her şeyde dahilim demişti? Şimdi benim kulübüm değil, benim ilgim yok diyor?

3. [+1,525, -14] Bu olaydan kaçmaya mı çalışıyor?

4. [+137, -1] “Geçen hafta istifa etti” ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ komedi

5. [+91, -1] Hikayeyi değiştiriyorlar… ㅋㅋㅋ Seungri bunların yaşandığını biliyor muydu bilmiyor muydu buna cevap verin, niye uzatıyorsunuz?

6. [+84, -0] Bahaneye bak ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ kendim ilgileniyorum demişti ㅋ

7. [+81, -0] ‘I Live Alone’da kendi ağzıyla kulüple kendisi ilgilendiğini söylemişti, unuttu mu??

8. [+78, -0] Vay be ㅋㅋ bu olaydan kaçmak için elinden geleni yapıyor ㅋㅋ

Burning Sun, Seungri'nin bir hafta önce istifa ettiğini söyledi

HABER: Seungri Burning Sun skandalıyla ilgili sessiz kaldı “Geçen hafta istifa etti”

KAYNAK: Seoul News via Naver

1. [+250, -2] Skandal iki ay önce yaşandı ㅋㅋ Seungri bir hafta önce istifa etti ㅋㅋㅋ kuyruğumu kesince sorumluluk bende olmaz diye mi düşünüyor? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

2. [+151, -0] En kötüsü.. sorumluluk almayacağım diyor yani.. inanılmaz hayal kırıklığına uğradım, bunu beklemiyordum

3. [+97, -2] Bu kadar beş para etmez biri yani

4. [+53, -1] Nasıl bir insansın sen…

5. [+17, -0] Televizyonda görünme.. bir daha seni görmek istemiyorum. Sürekli kulübünün reklamını yapıyordun, şimdi bir hafta önce istifa ettim diyorsun.. büyük hayal kırıklığına uğradım.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+400] Aaa ne kadar da elverişli bir durum (!)

(Ç/N: Orijinali ‘how convenient’ yani ‘ne kadar Seungri’nin işine yarayacak bir durum’ tarzı bir anlamı var)

 

Kaynak: Netizenbuzz

18 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Merry

Red lip? No
Earring? No
High Heels? No
Seungri? No

Unknown

Gkdkfkdkfkf bu çok d0ru

Raven

Aaa nedense skandal olduktan sonra bu haberi öğrendik

LOL

olay yaşanırken klübün başında olayın üstünden neredeyse iki ay geçmiş hala klübün başında olayın basına yansıyacağını duyduktan istifa edip ben klübün ceosu değilim diyor insanları salak yerine koymak değilde ne şimdi bu?bi akıllı sensin zaten

LOL

*duyduktan sonra

LOL

ha bi de ceo değilmiş hissedarmış neyse ne insanların gözüne soka soka klübün reklamını yaptı seungri’nin klübü diye biliniyordu bu konulardan haberinin olmaması kulağa komik geliyor buna inanmakta safça

buse

https://www.korezin.com/2019/01/30/burning-sun-entertainment-klup-tartismalariyla-ilgili-aciklama-yapti/
oku da akıllan beyinsiz gereksiz

Biriişte

Seungri gözümde bitti artık ekranda gördüğünüz kadar bilirsiniz herkesi aşırı bağlanmayın işte sonra üzülen siz oluyorsunuz

buse

hayatımda sizn kadar salak insanlar görmedim CEO lar kendi ağızlarıyla seungri klube çok uğramıyor dedi onun olayla bir ilgisi yok dedi adam zaten sadece hissedardı

Biriişte

Olaydan önce klübün reklamını yapıyordu ama? İnsanlara bu yeri tanıtıyorsa sadece hissedar bile olsa iyi araştırma yapması gerekmez miydi? Körü körüne fanlık yapan ve salak olan sensin lütfen idolün bile olsa yanlış olana yanlış de ve birdaha kendi düşüncesini belirtmiş birine küfür etme hadi by

buse

https://www.korezin.com/2019/01/30/burning-sun-entertainment-klup-tartismalariyla-ilgili-aciklama-yapti/
okuda akıllan

Nini

Herkesin doğru söylediğini, ki özellikle olayın merkezinde olan CEOların, düşünüyorsan vay haline xpsmxpmspd

Nini

Eğer kulüple ilgilenen kişi o değilse neden kulübün her şeyini kendi yaptığını söylüyor? Neden habire kulübünün reklamını yapıyor? İşlerine gelmeyince de CEO değil yok bilmem ne. O zaman demeyecek bunların hiçbirini de. Zaten bir suçu olmasa YG açıklama yapardı. YG bile açıklama yapamıyor sadece milleti susturmaya çalışıyor, haberleri sildiriyor. Zaten Seungri’ye de bir zarar gelmez YG her şeyin üstünü örter yine. Şerefsizlikler bitmez onda.

Biriişte

Nini ağzına sağlık 😀 <3

suna

Sefasını çektiysen klubün cefasını da çekiceksin Seungricim. Kusura bakma. Hala akıllanmamak senin hatan. Kore halkı kincidir. Elini verdiğin an seni yutarlar. O kolu kaç defa daha kurtarabilir ki YG? Gerçekten bende çok haklı buluyorum halkı. Her şey açığa çıkmalı. Herkes yargılanmalı.

Bbibbi

Sadece çok yazık. Ortada mağdur ve tecavüze – tacize uğramış bir kadın varken onun değil de Suengri’nin haber olması. VIPleri anlayabiliyorum bunu yakıştırmak istemeyebilirler veya inkar edebilirler çünkü kafamızda yarattığımızdan, yücelttiğimizden çok daha farklı insanlar olabiliyorlar. Bunları bir anda kabul etmek imkansız çünkü çok büyük bir hayal kırıklığı. Suengri’nin bu olayla bir ilgisi yok demek biraz bağnazlık oluyor arkadaşlar. Kendisi programlarda söylemiş bile. O program olmasaydı öyle bir şey demeseydi bu ‘istifa’ olayına herkes inanırdı zaten. Ayrıca arkadaşları, işletmenin asıl CEOları bile Suengri’nin CEO olmadığını söyledi diyorsunuz da YG’nin bu insanları susturmadığını nereden biliyoruz? Sonuçta Seungri ünlü biri ve diğerlerinden… Read more »

Winein

Seungri bu olayı bilip sessiz kaldıysa büyük şerefsizdir ama bu haberlerde bence özellikle Seungri öne atılıp halkın kafası karıştırılıyor. Aslında Seungri burada bahsedilmesi gereken 4. Kişiyken ilk kişi konumuna getirilip diğer kişilerin saklanması sağlanıyor. Koreli gerizekalılar da bu yemi yutuyor. Bu konuda medyayı yönlendiren YG ve Seungri değil, bu olaya karışan polis teşkilatı ve o an VVIP odada bulunan yüksek mevkili kişiler. Kore halkı hep bu konularda uyuyor… Büyük bir siyasi skandal çıkacağı zaman atılıyor ortaya bir yem ünlü, millet ona odaklanırken diğer olay kapanıp gidiyor. Ve Kore halkı hiç akıllanmıyor bu konuda.

Xxxx

Vip olarak söylüyorum ki eğer Seungri’nin suçu varsa bu olayda cezasını çeksin. Fakat benim sinir olduğum şey sanki kızı tecavüz eden Seungri’ymiş gibi linçlenmesi. Seungri bu olayda bahsedilmesi gereken dördüncü kişi falandır. Netizenlerin amacı tecavüze uğrayan kızı korumak ya da farkındalık yaratmak değil. Seungri’ye hissettikleri tüm nefreti kusmak. CEO olayına gelirsek Seungri oranın hissedarı veya başka bir şeyi ünlü olduğu için reklamını yapıyordu. Bu yüzden ne kadar bu kulüpten sorumlu bilemem. Şu an Seungri’yi yargılamak için ondan bir açıklama bekliyorum. Ayrıca bir an önce askere gitsin artık. Belki biraz olgunlaşır ve tanıdığı herkesle ortaklık etmeyi, iş yapmayı bırakır. Bunları bir… Read more »

Yeni Yazılar