Benzer Yazılar

CCTV görüntülerinde Goo Hara’nın şantaj yapan sevgilisine karşı dizlerinin üzerine çöktüğü görülüyor

CCTV görüntülerinde Goo Hara'nın şantaj yapan sevgilisine karşı dizlerinin üzerine çöktüğü görülüyor CCTV görüntülerinde Goo Hara'nın şantaj yapan sevgilisine karşı dizlerinin üzerine çöktüğü görülüyor

HABER: Goo Hara’nın dizlerinin üzerine çöktüğü güvenlik kamerası görüntüleri “Video ile şantaj yaptı”

KAYNAK: Starin via Nate

1. [+510, -12] Adam bir s*ks videosu suçlusu. Bir ünlünün elinden her şeyini alma çabası yüzünden hapse atılacak. Röportajında şöyle şeyler söylemişti, şimdi düşününce tüylerim diken diken oldu, “Ben pozitif bir insanım, sevdiğim biri hakkında detaylara inmem”… medyayı kandırdı.

2. [+353, -9] Goo Hara adamın telefonunda videoyu ilk kez bulduğunda sildiğini sandığını söyledi, bu gizli kamera olduğunu göstermez mi? Adam videoyu silmeden önce başka bir yere yüklemiş.. tüylerim diken diken oldu, şerefsize bak

3. [+311, -11] Bu acınası, cahil p*ç o kadar üzücü ki…

4. [+16, -1] Bu adam bir kez televizyona çıktı zaten, niye yüzünü göstermiyorsunuz? Bazen böyle şeyleri görünce ünlüler sırf zengin diye her şeyin kolayını yaşamadıklarını fark ediyorum

5. [+15, -2] Ünlüler sadece diğer ünlülerle çıkmalı.. en azından video sızdırılması gibi şeyler hakkında endişelenmelerine gerek kalmaz

6. [+9, -1] Zavallı Goo Hara.. ㅠㅠㅠㅠㅠ adam niye videoya çekmiş ki? Pislik.. erkek kuaförlerin imajına uygun davrandı!!!!!

7. [+2, -0] Bir zamanlar sevdiğin birinin hayatını mahvetmeyi nasıl istersin anlamıyorum.. Goo Hara ne yanlış yaptı ki? Merak ediyorum.. sırf ayrıldılar diye videoyla şantaj mı yaptı? Bu kadarcık mı? Doğruysa adam bir psikopat..

8. [+2, -0] Profesyonelmiş adam, hepsi bu. Goo Hara ona mesaj attığı anda adam büyük lokma yakaladığını anladı ve hemen çalışmalara girişti. Goo Hara onun ağına yakalanmış bir balıktı sadece. Adamın toplumdan uzaklaştırılıp hapse atılması lazım. Berbat bir kanser gibi.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+421] Goo Hara için o kadar üzülüyorum ki, bunu hak etmiyor. Sizi sevdiğini düşündüğünüz biri tarafından ihanete uğradığınızı hayal edin. İğrenç bir adam.

 

Kaynak: Netizenbuzz

2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Groovy

Bu habere denk geldim. O kadar üzücü ki. 21.yüzyıldayız diyoruz ama ülkelerde tarafsız adalet diye bir şey yok malesef. Eğer var olsaydı bu şerefsiz, Hara gitmeden hapsi boylaması gerekirdi.

Merve Nur

5.yoruma kesinlikle katiliyorum tmm (Idol olmayan) unlu olmayan kisiler de idolleri ile sevgili olmak ister ama bunun sonuclarini gorebiliyorsunuz ..
Adamin kaybedecegi hicbir sey yok ki boyle igrenc santajlarda bulunabiliyor 😠
O yuzden unluler unlulerle sevgili olmali veya evlenmeli ..
Goo Hara ya da kizginim bu konuda sevgili oldugu kisiyi iyi taniyamamis resmen birde ustune iliski yasamasi cok yanlis bir sey ..Tabi olan olmus yapicak bir sey yok .

Yeni Yazılar