Benzer Yazılar

Choi Minhwan ve Yulhee ‘2018 KBS Entertainment Awards’ törenine birlikte katıldı

Choi Minhwan ve Yulhee '2018 KBS Entertainment Awards' törenine birlikte katıldı

HABER: Choi Minhwan ve Yulhee çifti ‘aşkın yanak öpücüğü’

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+647, -17] Bir şovda sadece üç kez görüldüler, nasıl şimdiden eğlence şovu ödüllerine katılabiliyorlar…

2. [+556, -18] Bu törene davet edilecek ne yaptılar ki..

3. [+500, -21] Choi Minhwan çok çocuksu ㅋㅋㅋ Daha askere gitmedi, anne babasının yardımıyla ilk çocuğuna bakıyor, şimdiden ikinciyi istiyor ㅋㅋㅋㅋㅋ

4. [+47, -3] Yulhee’nin bir kız grubunu mahvettikten sonra böyle davrandığını düşünmek çok komik ㅋㅋㅋ

5. [+41, -4] Yulhee-ya, sen sektörden ayrılıp kariyerini geride bırakmamış mıydın? Bir yıl sonra geri döndün, eğlence şovlarına çıkmayı geçtim bir de ödül törenlerine mi çıkıyorsun? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Laboum üyelerinin seni hiç anmamasına şaşmamalı, çok bencilsin.

6. [+33, -0] Yulhee yavaş yavaş tekrar dönüyor. Üyeler bile haberleri okuyana kadar Yulhee’nin ayrıldığını bilmediklerini söylemişlerdi, ihanet diye buna denir.

7. [+32, -2] She really should’ve turned these opportunities down, at least for the sake of the other Laboum members. She’s so shameless.

8. [+28, -0] Yulhee ve Sunye artık sektörde kalmak istemediklerini iddia etmişlerdi, nasıl bu kadar benzer olabilirler..

9. [+25, -3] Yulhee diğer üyelere karşı hiç mi kötü hissetmiyor..? Belki de umursayamayacak kadar genç ve saftır ㅠ

10. [+22, -5] Yüzü Jung Chaeyeon + Suzy karışımı, ne yazık ki böyle harcıyor yüzünü.. iyi bir evlilik de yapmadı. Eşi yaşına göre hiç olgun değil ve daha askerliğini bile yapmamış. İkinci çocuk istiyor ama daha ilk bebeğine bakamıyor…

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+50] Yorumlara katılıyorum: Eğer ünlü olmaktan hoşlanmadığını ve aile hayatına odaklanmak istediğini söyleyip sektörden ayrılıyorsan o zaman sektöre geri dönme, en azından bu kadar çabuk dönme. Aynı şey Wonder Girls’ün misyoner üyesi Sunye için de geçerli. Yalancılara katlanamıyorum.

Kaynak: Netizenbuzz

Yeni Yazılar