Benzer Yazılar

Choi Siwon yeni dizisinin konferansında köpek skandalı için özür diledi

Choi Siwon yeni dizisinin konferansında köpek skandalı için özür diledi

HABER: ‘My Fellow Citizens’ Choi Siwon köpek olayı için özür diledi, “Çok şeyin farkına vardım.. sıkıntıya sebep olduğum için özür dilerim”

KAYNAK: TV Report via Nate

1. [+3,126, -65] Neden şimdi özür diliyor!!!! O kadar uzun süre önce yaşanmışken? Tren çoktan kaçtı, başka bir yol bul.

2. [+2,825, -51] Şimdi mi özür diliyor? ㅋ

3. [+2,446, -45] Fırsatçı ş*refsiz

4. [+157, -1] Sektörden daha da nefret ettim. Niye katil bir köpeğin sahibine rol verdiler? Ondan başkası yok mu gerçekten?

5. [+129, -3] Biri öldü, bir insan öldü

6. [+115, -2] Hayır izlemeyeceğim. Dizi yönetmeni bir aptal.

7. [+102, -3] Utanmaz p*ç

8. [+87, -0] Bir köpekten daha aşağılıksın

9. [+71, -0] Bu kadar zaman sonra özür diliyorsa parası azaldı demektir

10. [+71, -3] Köpeğini uyutmadın ama

11. [+69, -1] Neden şimdi özür diliyorsun? Önceden özür dileme şansın olmadı mı, yoksa dizinin ismi gibi tüm ülkeyi dolandırmaya mı çalışıyorsun? Defol git lütfen, seni görmek istemiyorum.

12. [+63, -0] Yeni dizisi çıktığı için özür diliyor~?

13. [+52, -0] Yurtdışındaki promosyonlarını bitirdi ve şimdi Kore promosyonlarına başlıyor galiba ㅋㅋ bu yüzden özür diliyor!!!!! ㅋㅋㅋ

14. [+49, -0] Köpeğinin öldürdüğü kadının ailesinden özür dileyebilirsin

15. [+42, -0] ㅋㅋㅋ Para kazanma vakti geldi bu yüzden zaman geçmiş olsa bile üzgünmüş gibi davranıyor. Hayır, bu diziyi izleyenler domuz olduklarını kanıtlamış olurlar.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+150] Bütün bu olay artık cadı avı haline geldi. Siwon çoktan bu olayı yaşamış kişilerden özür diledi, vefat eden hanımefendinin ailesinden özür diledi. Bu insanlar kim de “şimdi mi özür diliyor?” diyebiliyorlar? Niye bir özür talep ediyorlar?

 

Kaynak: Netizenbuzz

8 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Mustesna

“[+150] Bütün bu olay artık cadı avı haline geldi. Siwon çoktan bu olayı yaşamış kişilerden özür diledi, vefat eden hanımefendinin ailesinden özür diledi. Bu insanlar kim de “şimdi mi özür diliyor?” diyebiliyorlar? Niye bir özür talep ediyorlar?” yabancı yorum her şeyi açıklamış zaten.. normalde şu sıralar hiç kore dizisi izleme niyetim yoktu ama siwon için izleyeceğim.. benim izlememin ona hiçbir faydası olmayacak ama ben siwonu gerçekten biraz olsun normal ve mutlu görebilmek istiyorum.. bu olaydan sonra siwonun eskisi gibi olmadığını düşünüyorum gerçekten vicdanen rahat olmadığı ve bu olayın onu çok üzdüğü o kadar belli ki.. keşke koreliler de biraz olsun… Read more »

BlueElf

Bazen netoşlara al canım bu beyin diye veresim geliyor adam özür diledi sayısını unuttum kaç kez dilediğinin sonrada olay yaşandığında zaten SuJu cb’si gelecekti ve Siwon promosyonlara katılmadı bu yüzden. ne iğrenç ne hastalıklı anti beyinlersiniz ya ‘adam köpeğini insanlara saldırsın öldürsün diye yetiştirdi sonrada kadının üzerine saldı yakala oğlum’ dedi sanki tövbe yaa gülesim geliyor bir insanın hayatını kaybetmesi çok kötü birşey ve bunun evcil bir hayvanın neden olması da çok kötü üzücü ve talihsiz bir olay benim evcil hayvanım da bunu yapabilirdi olabilecek bi şey sonuçta bu hayvan. Hayvanların davranışlarını kontrol edebilme gibi bir yeteneğimiz yok maalesef burda… Read more »

Siwon Hakları Savunucusu

Bu netizenlerin psikopatlık seviyesi ne peki? Siwon defalarca özür diledi ve siz o adamı katil olarak damgalamadınız mı? Bütün hayatını zehir ettiniz. Siwon olay olduğunda köpeğin yanında bile değildi. Sanki köpeğe git ısır tut hadi demiş gibi davranıyorsunuz. Gerçekten Siwon’u rahat bırakın. O kadar iyi iş yaptı, bağış yaptı, yardım kuruluşlarına çalıştı hepsini görmezden geldiniz. Siwon dönüp dönüp sizden özür diliyor ona bile diyecek lafınız var. Kore milleti hakikaten iğrençmiş ben bunu anlarım. Siwon’un da dizisini izleyeceğim çok da güzel destekleyeceğim çünkü her şeyi hak ediyor.

ELF.biri

1. Şahıs köpek yüzünden değil hastane infeksiyonu yüzünden öldü
2.Olay yaşandığında köpek Siwon un yanında değil ailesinin yanındaydı
3.Zaten özür diledi ilgili kişilere

Yabancı yorumun dediği gibi siz kimsinoz de sizden özür dileyecek ya? Siz ilk önce ülkenizde yasanan taciz olaylarıyla ilgilenin

shining

ozuru olen insani geri getirmeyecek kopeginin saldirgan oldugunu bildigi halde egitmemesi onun aptalligindan ve umursamamasindan. Umarim dizin flop kalir.

ikonik

tam aksine reytingi iyi bile ,gerçekten hayret verici.. birde yine aynı kişi mi bilmiyorum ama hastanede yatarken köpeğine parti bile düzenlemis ya o zamandır gözümden düstü bu olay duyulmasaydı yine köpeği rahatça gezecekti ,hesabında paylasacaktı o kisi ölmüs bile olsa hiç pismanlığını yaşayacağını sanmıyorum ve bu kisi birde unicef gönüllüsüymüs hiç samimi gelmiyor orda burda gezip mağdurları destekliyor gibi gözükmesi yok mu ne sinir bozucu yalandan hesabına iki metin döşüyor o kadar

EXOKING

Zamanın da zaten özür dinlememiş miydi? Neden şimdi bu netolar daha önce özür dinlememiş gibi konuşuyor.

Guts

Bu koreliler neden böyle ya

Yeni Yazılar