Benzer Yazılar

Choi Siwon’un ‘My Fellow Citizens’ reytingleri düşmeye devam ediyor

htm 20190424103711143920

HABER: Choi Siwon, düşüşü bekleniyordu, üzerinden ‘katil köpeğin sahibi’ ünvanını atamadı

KAYNAK: Ilgan Sports via Nate

1. [+4,217, -82] E yani. Bir insan onun köpeği yüzünden can verdi, nasıl bu kadar utanmaz olabildiğini anlamıyorum. Niye ona rol verildi hiç anlamıyorumㅡㅡ

2. [+3,182, -91] Yüzü kuduz köpek gibi!!

3. [+2,924, -64] Utanmaz

4. [+221, -3] Televizyon kanalları izleyicilerin düşüncelerini umursamıyor, Siwon’a rol verilmesi de bunu gösteriyordu. Sanki “Biz ne yaparsak izlemek zorundasınız” diyorlar. Çok kendilerini beğenmişler.

5. [+181, -4] Prodüktörler beyinsiz.. kim birini öldürmüş bir köpeğin sahibini izler ki?

6. [+162, -3] Prodüktörler ona rol verdiği için umutsuz vakalar.

7. [+152, -4] Evet ve hayatı boyunca bu onu takip edecek

8. [+133, -2] Ne bekliyorlardı ki? Niye bu kadar skandallı birini başrol yaptılar ki, oyunculuk yapamıyor, şarkı söyleyemiyor, sadece zengin ailesi sayesinde ünlü oldu. KBS pişman olsun.

9. [+95, -3] Yüzünü görmek istemiyorum, ismini duymak istemiyorum, nefret ediyorum ondan, utanmaz

10. [+94, -2] Ona rol verdikleri için prodüktörler psikopat

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+36] Netizenler hayal dünyasında yaşıyor, reytingler aynı hala

 

Kaynak: Netizenbuzz

10 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
kübra

Şu yorumları yazanların ağzına bitane çarpacaksın. Ülkede gizli kameralardan fuhuş skandallarından geçilmiyor. Köpek diyor hala ya. Beyin yok mu arkadaşım sizde. Dünya savaşı çıksa bunlar bi köşede hala Siwon ve köpeğini konuşacak herhalde. O kadar saçmalar ki…

xoo

Daha kaç skandal çıksın istiyorsunuz Siwon’un suçu olmadığını anlamak için? Adam gezdirmiyordu o an köpeği ve ayrıca Siwon değil köpek ortada görülmemesi gereken. Adam gereken insanlardan özrünü diledi ve netizenler sizden de özür diledi. Eğer aile de onu affetmeseydi şuan ortada olmazdı.

kingbang

Hatta bildiğim kadarıyla köpek onun değil ailesininmiş ve olay anında orada bile değilmiş .Gel de anlat bu nefret makinelerine

xoo

:(😐

estuko

köpeğini uyutturmayan ve hala fotoğraflarını paylaşan siwon. zaten köpeğini uyuttursaydı bu skandal büyümeyecekti. babanızı birinin köpeğini ısırdığını, vefat ettiğini ve sahibinin hala oyunculuk yaptığını düşün. özür her şeyi telafi etmiyor.

misafir

evet dediğinde haklısın ama köpek iradesi ve aklı olan bir insan değil ki o bir hayvan ve neden iradesizce yaptığı bir şey için uyutulsun.. sizde biraz siwon yerine koyun o zaman kendinizi iradesi olmayan bir canlının sahibisiniz ve siz o canlının yanında değilken, o canlı gidip birine zarar verdi sonuçları çok kötü oldu.. ben siwonun hiçte şu anda eskisi gibi mutlu bir hayat yaşadığını düşünmüyorum.. üstelik bence ölen kişinin ailesi affetmeseydi siwon şu anda ortalıklarda olmazdı.. demek ki o aile siwonun gerçekten üzgün olduğuna, samimiyetine inanmış ki affetmiş bir de böyle düşünmek lazım. olaylara tek taraftan bakmak sadece birinin hayatını… Read more »

elf

Manyak mısın uyutturmak ne ya cani misin köpek çiftlik gibi bir yere teslim edildi hala bakılmıyor

nur

Ortada gözükmemesi gereken köpek diyorsunuz da o, doğum günü bile kutlanan köpeğin sahibi Choi Siwon. Köpeği uyutması gerekirken görevini yapmadı. Sizin bir yakınınız bu şekilde ölse yine böyle tepki verebilecek misiniz? Bana dokunmayan yılan bin yaşasın mı diyeceksiniz? Vicdansızlık yapmayın.

hanagasagukoro

Medya oyunu lol

kubra

Bu netizenlerin beyinlerinde sorun var kesinnnnn😠😠

Yeni Yazılar