CL hayranları Yang Hyun Suk'un hesabını yorum yağmuruna tuttu

HABER: “CL’in geri dönüşü nerede?” Yang Hyun Suk’un sosyal medya hesabı Koreli ve yabancı hayranlar tarafından yorum yağmuruna tutuldu

KAYNAK: X Sports News via Nate

1. [+400, -22] Hayranlar ne kadar sinirliler de bu şekilde yorumlar yapıyorlar bir düşünün. CL’in mesajına cevap ver. İnsanları sadece onlara ihtiyacın olduğu zamanlarda kullanmayı bırak.

2. [+337, -28] Cidden ne zaman geri dönüş yapacak CL…?

3. [+303, -20] YG’nin kafasında Big Bang’den başka bir şey yok

4. [+42, -1] CL çoktan Scooter Braun ile olan şarkısını kaydetti, klibi de çekti ama YG onu bekletiyor. Yıllardır Teddy’nin eli değmemiş bir albüm çıkarmayı reddediyorlar. Böyle yapacaksanız kızı bırakın gitsin. Amerika’daki şirketiyle müzik yapması daha iyi olur.

5. [+39, -2] CL üç yıldır yabancı sanatçılarla çalışıyor ama hiçbir şarkısını kullanamıyor çünkü Yang Hyun Suk Teddy şarkısıyla dönüş yapmasını istiyormuş. Bu adam niye Teddy’e bu kadar takık? Teddy ayrılırsa ne yapacak?

6. [+36, -2] Lee Hi albümü ne zaman bu arada..?

7. [+28, -1] Black Pink de gözünü dört açsın çünkü onların geleceği de bu. Kontrat yenileme zamanı geldiğinde onlara iyi bakacak bir şirket aramaya başlamaları en iyisi olur

8. [+25, -15] CL ya da Lee Hi geri dönüşü istiyoruz diyenler geri döndüklerinde onları dinlemeyecek.. promosyon süreci bitince yine mızmızlanacaksınız. Solo sanatçılar başarısız oluyorken geri dönüş yapmanın ne mantığı var?

9. [+23, -8] YG’nin perspektifini de anlamak lazım ama.. çünkü flop olma riski de var ve bu geri dönüşler de öyle üç beş kuruş ile yapılmıyor. CL’den bahsediyoruz, hiçbir harcamadan çekinmemeleri lazım.. ama flop olursa zararı kim karşılayacak??

10. [+16, -0] YG’yi on yıldır takip ediyorum, CL’i bir kenara attıkları çok açık. Jang Hanna’ya bakın ㅋㅋ kız kendisi ayrılana kadar beklettiler onu

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+175] 8. [+25, -15] CL ya da Lee Hi geri dönüşü istiyoruz diyenler geri döndüklerinde onları dinlemeyecek.. promosyon süreci bitince yine mızmızlanacaksınız. Solo sanatçılar başarısız oluyorken geri dönüş yapmanın ne mantığı var?

Yalnız arkadaşım sana söyleyeyim, Lee Hi’nin tüm geri dönüş parçaları başarılıydı ve her biri 1 milyondan fazla indirildi. Lee Hi gelecekte flop olursa eğer bunun tek suçlusu YG’dir.

Kaynak: Netizenbuzz