CL Twitter'da ona sataşan bir Jennie hayranına cevap verdi CL Twitter'da ona sataşan bir Jennie hayranına cevap verdi CL Twitter'da ona sataşan bir Jennie hayranına cevap verdi

CL: “Bir kaplanı öldürmek için tavşan gönderemezsin”

Jennie hayranı: “Jennie genç, güzel ve yetenekli, sen ise vardiyan sırasında bedava McDonalds Wifi’sini kullanmak zorundasın”

CL: “EVETTT”

HABER: CL “Bir kaplanı öldürmek için tavşan gönderemezsin” belirsiz gönderi > Jennie hayranıyla kavga?

KAYNAK: TV Report via Naver

1. [+1,077, -12] CL’in YG’den ayrılma vakti geldi

2. [+804, -22] Gazeteci açıklama yazmadan önce gerçekleri kontrol etmemiş. Dün Sandara Park’ın doğumgünüydü, CL de bir sürü doğumgünü twiti attı, biri de buydu. “Send a rabbit”in okunuşu Sandara Park’a benziyor. Sadece Sandara’nın doğumgününü kutlarken kelime oyunu yapıyordu, kendi hayranları bunu anladı, ama Black Pink’in yabancı hayranları anlamadı ve altına nefret yorumları yazdılar.

3. [+471, -116] Ben de Jennie hayranıyım ama o hayranın CL’e bunu söylemesi yanlıştı. Fakat CL’in twiti Jennie içinse, o zaman..

4. [+301, -6] Twitter’da ünlülere nefret yorumu yazan hayranların kafaları bozuk

5. [+179, -8] Sandara Park’ın takma ismi hep tavşandı ve doğumgünü 12 Kasımdı, CL tüm gün tavşanlarla ilgili twit attı. Jennie ile bir ilgisi yok. Ortada bir skandal yok, kendi kendinize uydurmayın ㅋㅋㅋ

6. [+72, -7] Yok artık.. CL’in Jennie hakkında böyle bir şey söyleyeceğini sanıyorsanız gerçekten CL’i tanımıyorsunuz demektir ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

7. [+65, -13] Müzik açısından CL kolay kolay kazanır

8. [+50, -4] YG’nin CL’i bırakması lazım, niye bu kadar yetenekli birini harcıyorlar?

9. [+28, -4] Jennie’ye değil YG’ye bir mesaj muhtemelen

10. [+27, -3] Dürüst olalım, CL de Mix Nine gibi muamele gördü. YG’nin onu zorla yolladığı her etkinlikte performans sergilemek zorunda CL, kim bilir ne kadar üzgündür. Sırf tepkileri kontrol etmek için onu Amerika’ya attılar.

11. [+21, -3] Keşke CL’e albüm verseler.. yetenekli, niye herkese müzik yapma fırsatı vermiyorlar? CL de sahneye çıkmak istiyor ama çıkamıyor..

12. [+28, -11] Hem CL’i hem Jennie’yi destekliyorum, ama CL sinirimi bozmaya başladı. YG ya onunla ilgilenmeye başlasın ya da uzlaşsınlar! CL’in üzüntüsünü anlıyorum ama YG’nin olaya bakışı açısını da anlıyorum. YG hayır işi yapmıyor, para getirecek şeylere yatırım yapmaları lazım. CL’in solosu Kore’de başarılı olur mu? ㅠㅠ Ne olursa olsun CL’in yanlış anlaşılmaya sebep olacağını bilerek böyle bir twit atması çocukcaydı. 2NE1’ın başarısında YG’nin çok rolü var, keşke sorunları kendi içlerinde halletseler.

13. [+14, -4] Bu bir yanlış anlaşılma, twitinde Sandara’nın doğumgününü kutluyordu. CL’i ve Jennie’yi destekliyorum.

14. [+13, -4] Black Pink’in hiç yaşlanmayacağını sanıyorsunuz değil mi? Yaşlarının büyümesini ve yeni grupların fandomundan aynı muameleyi görmelerini bekleyin.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+65] CL’e bunu yazan hayran gibi davranan hayranlar çok utanç verici. Sevdiğiniz şarkıcıların bu yaptığınızla gurur duyacağını mı sanıyorsunuz??

 

Kaynak: Netizenbuzz

Abone Ol
Bildir
guest
20 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Serena

Blink fandomundan gerçekten gina geldi.Tüm fandomlara bulaşmak nedir ya?Kendilerini dev aynasında görmeyi biraksinlar.Hem Cl gibi birine laf soylemek ne haddinize!Biktirdiniz artık grubun ismini kirletmeyi kesin

yeter ya

BLINK kadar aptal bi fandom gormedim. O gun sandara parkin dogum gunuydu.ve butun gun tavsanla ilgili tweet atti . Arkadaslar her seyi ustunuze alinmayin gidin jennieninvideosunu stream yapin sarkisini dinleyin burdan ona buna satasmayin.sanki bitek dunya blackpinke karsi kimse onlari cekemiyo cl nefret ediyo vs gibi soylemler SIKTI ARTIK. Cl zaten kralice boyle laf sokmalara ihtiyaci yok zaten onun sorunu ygyle ne yapacak jennieyi allahim ya .herseye maydanoz gibi atliyorsunuz jenniedende blackpinkdende sogudum artik ne haliniz varsa gorun insan musveddeleri .

Öl de ölelim Jessica reis

Blink başta çok iyi bir fandomdu. Benim gördüğüm bütün yorumlar saygılıydı. Hatta SNSD ile ilgili şeylere bile iyi yorum yaparlardı. Ama son zamanlarda cidden çürük olarak tabir ettiğimiz insanlar türemeye başladı. Bu tarz geri zekalıların sadece Blink, Once ve Army gibi fandomlardan değil bütün fandomlardan uzak durmasını istiyorum. Çünkü herkese zarar veriyorlar. Desteklediklerini sanıyorlar ama ben bu insanlar yüzünden neredeyse Twice antisi oldum. Çünkü kendine fan diyen bu yaratıklar saldırmak, zarar vermek ve boş konuşmak için yaşıyor. Söylemeden geçemeyeceğim CL hayatımda gördüğüm en güçlü idollerden biri. Sahnede olmayı onun kadar hak eden birini zor bulursunuz.

Don't Overreact...

Blinkler bundqn dolayı çok itici…

BeTeSe

Bazi Blink’leri anlamak güc:-\

Göksu özdemir

Blackjack olan herkes Dara’nın lakabının Rabbit yani tavşan olduğunu bilir 12 Kasımda Dara’nın dogum gunuydu CL herkes gibi dogum gununu kutladı. Her şeye bilip bilmeden yorum yapıyorsunuz arkadaş. Bir araştırın öğrenin cahil cahil yorum yazmayın yaa!

Leo_valdez

Kardeşim okuman yok mu ? Niye haberin tamamını okumadan saldırıyorsun ?

Bp

Hakikaten blink fandomu herkese sataşiyor ve giderek nefret etmeye basladım fandomun belirli bir kesiminden.Allahtan bp kızları sevimli.Bu kadar iyi kızların nasıl böyle fandomları var ya belirli bir kesim oraya buraya sataşarak,kavga ederek günlerini geçiriyor yazık vallah sayenizde bp dinleyemiyecegız.

Kraliçe2NE1

Sana gore en dogrusu neden bu yorum ve kim salak anlamis olduk tesekkurler tavsan aldjskdjskdjsodjskdjskjddk

Ree.a

Jennie’ye bayılıyorum, çok sevdiğim kadın idollerden biri ama fanlarının anlaması gereken bir şey var. Eğer YG ve idolleri bir bina ise, Bigbang temeli ve 2NE1’da temelidir. Blackpink ve diğer gruplarda kullanılan beton ve tuğlalar. Her biri çok önemli ama temel ve demirler olmadan yapılan bina sadece tek katlı olur, değil mi?

Duo

12. Yorum çok haklı. Sosyal medyadan laf atmayi birakip cocukca hareketleri birakip kisaca CL yang hyun suk ile konuşmali ve albumunu cikartmali. Kraliçe diyoruz ama attigi tweet çok komik tavşan diyerek jennieyi ezme çabasi birde tam solosu yayinlandiktan sonra bunu demesi.

LOL

Bunu okumayı atlamışsın;

2. [+804, -22] Gazeteci açıklama yazmadan önce gerçekleri kontrol etmemiş. Dün Sandara Park’ın doğumgünüydü, CL de bir sürü doğumgünü twiti attı, biri de buydu. “Send a rabbit”in okunuşu Sandara Park’a benziyor. Sadece Sandara’nın doğumgününü kutlarken kelime oyunu yapıyordu, kendi hayranları bunu anladı, ama Black Pink’in yabancı hayranları anlamadı ve altına nefret yorumları yazdılar.

Duo

Kaplani oldurmek icin tavşan gonderme yazmıstı. Jennienin solosu yayinlandiktan sonra. Daranin dogum gunu diyerek bu ortulmez. Ygye diss atiyordu ama jennieyi katmamaliydi benim fikrimce.

Kraliçe2NE1

Yani ilk 11 yorumu okudun anlamadin 12.yoruma gelince cakralarin birden aciliverdi ve sappadanak anladin soyledigi seyi algida secicilik diye buna derler bi konu hakkinda yorum yapmadan once konu hakkindaki bilgi duzeyini olc daha ne kadar rezillik yapacaksiniz yeter artik

Duo

Her yorumu okudum bana gore en dogrusu bu yorumdu bunu anlamayacak kadar salak misin?

Kraliçe2NE1

Sana gore en dogrusu neden bu yorum ve kim salak anlamis olduk tesekkurler tavsan aldjskdjskdjsodjskdjskjddk

Duo

Salak oldugunu anlaman hoşuma :dd

Duo

Salak oldugunu anlaman hoşuma gitti :dd

♛

Lafı ne kadar eveleyip geveleyip Dara’ya getirmeye çalışsanız da Cl’in bunu Jennie’ye karşı yazdığı apaçık ortada. “Lafı Jennie’ye değil Yg’ye karşı yazdı diyenler de var. Çoçuk mu kandırıyorsunuz siz? Bu çürük Jennie hayranının Cl’e karşı yazdığı ne kadar saçmaysa, Cl’in de Jennie’ye karşı çocuk gibi laf sokması da bir hayli saçma. Meselen neyse git şirketle hallet. Şuan gayet başarılı bir idole gelipte laf sokmaya çalışma. Cl zaten sektörde kendini kanıtlamış birisiydi. Bu laf sokma çabalarıysa onu komik gösterdi. Böyle çoçukça bir hareket beklemezdim. Kendine çeki düzen verip olgun davranmalı.

X

Blinklerin de ne yapıp ne edip CL’in yaptığı her şeyi Jennie’ye çekmeye çalışması…