Benzer Yazılar

CLC ‘No.1’ ile geri dönüş yaptı

CLC 'No.1' ile geri dönüş yaptı CLC 'No.1' ile geri dönüş yaptı

HABER: Cube’un temsilcisi kız grubu CLC ‘No One’ ile döndü, bir numarayı hedefliyorlar

KAYNAK: OSEN via Naver

1. [+379, -18] En başından masum konsept yerine böyle bir konsept seçmelilerdi ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Jun Soyeon Hyuna gittiğinden beri Cube’u kurtaran isim ㅋㅋㅋ

2. [+337, -19] Cube’un temsilcisi kız grubu CLC değil, G-IDLE..? CLC bir sürü şarkıya sahip olsa da onları temsil edebilecek bir hit şarkıları yok..

3. [+143, -6] Lütfen bir konsept seçip onunla devam edebilirler mi.. ‘Goblin’ konseptinden masum bir konsepte döndüler.. sonra modern ‘Black Dress’ geldi.. her geri dönüşte fazla büyük değişimler yaşıyorlar. Masum konsept yerine bu konsept daha çok yakışmış, bu konseptle devam edin.

4. [+149, -13] Jun Soyeon’un bestelediği şarkı en iyisi

5. [+65, -7] Şu anki konsept onlara kusursuz uymuş

6. [+32, -3] Cube’un temsilci kız grubu G-IDLE

7. [+30, -1] Aynı şirketteki hoobaeniz tarafından seçilen bir konsept ve şarkıyla dönmek nasıl bir histir acaba

8. [+25, -3] Şarkı sözleri “NO red lip, earrings, high heels” (Kırmızı dudaklara, küpelere, topuklulara hayır) diyor ama klipte hepsi topuklu giyiyor ve makyajlılar ㅋㅋ ikiyüzlülük

9. [+23, -1] Bu CLC’nin son şansı bence. G-IDLE flop olsaydı daha çok şansları olurdu ama başarılı oldular yani CLC’nin yeri yok artık

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+162] Cube çok aptal Hobgoblin iyi bir şarkıydı ve çoğu kişi sevmişti. Kıyafetler, şarkı, her şey güzeldi, ama sonra şirin konseptli geri dönüşler yaptılar ve o sırada G-Idle çıkış yaptı, onların konsepti girl-crush’tı.. bu yüzden CLC’nin konseptini sevenler de G-Idle’a geçtiler çünkü G-Idle’ın bir sonraki şarkısı da çoook güzeldi. Şimdi G-Idle çok daha popüler, benim için sorun değil çünkü daha çok sevdiğim bir grup ama CLC harcandı

 

Kaynak: Netizenbuzz

10 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Zi

Clc daha yetenekli ama harcanıyorlar

MeU , Once and ReVeluv

Kesinlikle

17scarat

Şarkıların hepsinde Yeeun kendi raplerini yazdı. Yani her şeyi Soyeon yapmadı, bilip bilmeden yorum yapmasak yav keşke

Jidduya

Cube CLC’yi denek olarak kullandı bu gerçek. O zamanlar Beast, 4M ve BtoB şirketteydi ve kızları 2014’ün en çok tutan konsepti olan fresh-cute concept ile çıkış yaptırdı. CLC çok ilgi çekmeyince bu sefer Like geri dönüşünce crazy-cute tarzı hem sevimli hem freaky bir tarz denedi ve şarkının alt yapıları da bu şekildi. Bu da işe yaramayınca gruba popülerlik getireceğine inandığı Eunbin ve Elkie’yi ekledi ki Eunbin’in sıralaması o zamanlar çok iyi değildi, zamanlama failed. Üyeler eklenince tamamen cute concepte döndü ki bu sefer hiç tutmadı. Hobgoblin’den ve kızların aldığı ilgiden sonra neden Where Are You gibi retro-ballada döndü bunun hiç… Read more »

Erusem

Bence de en başında bu konseptle çıkış yapmalılardı. Şu mvyi izleyip de hayran kalmamak elde değil zira. Kızlar harika görünüyor, şarkıyı da dünden beri milyon defa dinledim. Black Dress’ten sonra favorim bu oldu. Ah bir de La Vie En Rose bu kızların şarkısı olsaydı keşke. Demo versiyonunu çok sevmiştim.

m

clc çorba gibi bir şey oldu

:)

CLC G-IDLE dan çok çok daha yetenekli

Nil

şarkı biraz daha uzun tutulmalıydı bence veya daha değişik bir şey çünkü şarkı tam oturmamış gibiydi ama konsept tam kızlar için yapılmış gibiydi inanılmaz uymuş tam güçlü kız havası veriyorlar onun dışında tek söyleyeceğim cube’un bu kızların hakkını yediği gerçeği keşke şu sektörde her şey şirketlere göre ilerlemese.

MeU , Once and ReVeluv

Cb yapıcaklar şimdi lutfen herkes destek olsun

.

Cube bu grubun antisi dedirtiyor bana. Acıkcası kızları bir senedir bekliyorum ve bu bir sene içerisinde çok iyi hazıralanabilirdi fakat şarkı bence eksik yani değişik bi şarkı ve yarım kalmış hissi veriyor. Hobgoblin den sonra hemen black dress gelseydi ardından da onlara yakın bi şarkıyla dönselerdi şu an bu kızlar zirveyi oynardı ama bunun yerine farklı bi geri dönüş ve yeni bir kız grubu çıkarttı. Aklı olan bunu yapmazdı veya grubu yükseltmek isteseydi hedefi bu olsaydı bunu yapmazdı. Kızlara bu konsept çok yakışıyor kaldırıyorlar.Bu sene o kadar hit şarkı çıkartıp sattı cube neden clc bu şarkı ile geri döndürdü NEDEN.… Read more »

Yeni Yazılar