Benzer Yazılar

Cube, E’Dawn’ın belirsiz bir süre için her türlü promosyona ara vereceğini duyurdu

Cube, E'Dawn'ın belirsiz bir süre için her türlü promosyona ara vereceğini duyurdu Cube, E'Dawn'ın belirsiz bir süre için her türlü promosyona ara vereceğini duyurdu

HABER: ‘Hyuna♥’ Pentagon E’Dawn, herhangi bir sebep vermeden ‘promosyonlara ara verildi’

KAYNAK: Mydaily via Naver

1. [+812, -93] İşte bu yüzden Cube gücünü kötüye kullanmasıyla biliniyor.. çocuğu sevgili yaptı diye atıyorlar. Çok pisliksin Cube.

2. [+377, -82] Bu kesinlikle Hyuna’nın suçu ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ İmajlarına ve kariyerlerine ne yapacağını bile bile ilişkilerini açıklayan kimdi? Umarım sizler de iş yerinizde sevgili yaparken yakalanıp kovulursunuz

3. [+267, -19] Ne üzücü bir sebep

4. [+189, -9] Atıyorlar çocuğu işte, sebebe gerek var mı

5. [+150, -3] Cube Hyuna’ya dokunamayacağı için sinirini bu çocuktan çıkarıyor..

6. [+118, -6] İyi de bu yaşta ilişki yaşaması doğal bir şey, niye çalışamıyor? Ölüm cezası hak edecek bir suç işlemedi. Dürüst olmak artık suç herhalde~hem de sahnede çalışkan birine benziyordu

7. [+98, -6] Sana sırtını dönen hayranlardan daha korkuncu yoktur

8. [+85, -3] Bu gerçekten gerekli mi

9. [+80, -0] Cube ‘bakın yakalanırsanız böyle olur’ diyerek herkese örnek olmaya çalışıyor

Cube, E'Dawn'ın belirsiz bir süre için her türlü promosyona ara vereceğini duyurdu

HABER: Pentagon E’Dawn belirsiz süre ara verecek… niye tüm suç E’Dawn’a atıldı?

KAYNAK: Herald POP via Nate

1. [+535, -18] Cube onlara uyarı verdi, ama bu çift kendi başına ilişkilerini açıklamaya karar verdi, Cube da ceza veriyor. Hyuna’ya dokunmuyorlar çünkü bir daha şirketten onay almadan bir şey yaparsa çevresindekilerin zarar göreceğini gösteriyorlar ona.

2. [+519, -8] Cube en başta yalanlamıştı, ama sonraki gün şirketten izin almadan çift haberi onayladı. Bu yüzden bunlar yaşanıyor.

3. [+441, -8] Cube Hyuna’yla çıktığına pişman olsun diye mi uğraşıyor? Burada Hyuna’ya da bir uyarı var gibi geldi bana.

4. [+84, -0] Hyuna Cube’un prensesi olduğu için istediğini yapabilir, ama erkek arkadaşı hiç tanınmıyor, bu yüzden hemen gruptan atıldı.. Şimdi nasıl para kazanacağını düşünsün ㅋㅋㅋㅋ zamanı varken askere gitse daha iyi

5. [+68, -9] Hyuna gerçekten bir adamın hayatını mahvetti..

6. [+56, -5] Artık Hyuna ile görüşemez. Hyuna’nın niye WG’den atıldığını hepimiz bilmiyor muyuz? Bahse varım şimdi E’Dawn da pişmandır.

7. [+51, -0] Bu Cube’un Hyuna’ya yaptığı bir uyarı. Hyuna Triple H alt grubuyla erkek arkadaşına daha fazla promosyon vermeye çalıştı ve Cube onlara uydu, ama şimdi Hyuna kendini bir şey sanmaya başladı. Cube’a sormadan ilişkilerini onaylayabileceğini düşündü, tabii ki Cube kızdı. Hyuna niye bu kadar sorumsuz davrandı?

8. [+44, -4] Şimdi parasını Hyuna’dan almak zorunda sanırım

Cube, E'Dawn'ın belirsiz bir süre için her türlü promosyona ara vereceğini duyurdu

HABER: [Resmi] Pentagon E’Dawn belirsiz bir süre ara veriyor… Cube duyurdu, “E’Dawn ve Yanan olmadan 8 kişi devam edecekler”

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+1,386, -314] İlişki yaşamaya izin verilmesi gerekmez mi.. niye sırf bu yüzden kariyerine ara veriliyor? O bir ünlü, en mutlu olduğu an sahnede olduğu an ㅜ anne babası oğulları şarkıcı olduğu için onunla gurur duyuyordur, üzülüyorum onun için.. sebebi bilmesem de, Cube yalanladığı halde çift onayladığı ve hayranlar üzüldüğü için mi oldu bu? Hyuna’ya ne olacak..?

2. [+1,337, -15] Cube’u büyüten kişi Hyuna olduğu için onu atamıyorlar, bu yüzden sinirlerini daha az popüler olan E’Dawn’dan çıkarıyorlar

3. [+941, -49] Pentagon daha yeni gençler arasında ünlü olmaya başlamıştı, sonra birden bir sürü sevgili haberi çıktı ㅋㅋ bu işlerinin bittiğini göstermez mi? Erkek idoller hayranlarının fantezilerinden para kazanıyor ama hepsinin sevgilisi var ㅋㅋㅋㅋ

4. [+115, -13] Üzüldüm çocuk için.. Hyuna gayet iyi durumda, fotoğraf çekimleri falan yapıyor. Hyuna bu sefer çok aceleci davrandı. E’Dawn ile tensel temas kurduğu için çok nefret alıyordu, bu yüzden siniri bozuldu ve E’Dawn’ın geleceğini düşünmeden ilişki yaşadıklarını açıkladı.

5. [+98, -1] Zavallı E’Dawn… Cube onu koruduğunda sessiz kalmalıydı, niye her şeyi mahvetti ki

6. [+94, -1] Bahse varım yakında Hyuna da onu terk eder ㅜㅜ

7. [+88, -4] Cube bunu kesinlikle Hyuna’ya ceza olsun diye yapıyor. Zavallı E’Dawn Hyuna’nın aptal hareketi yüzünden bunları çekiyor. Hyuna sevgili olduklarını belli etmek istercesine çocuğu elledi, öyle ki insanlar Hyuna’yı cinsel taciz ile suçladı, Hyuna hayran buluşmalarında E’Dawn hayranlarına pis bakışlar atacak kadar ileri gitti.. şimdi cezasını E’Dawn çekiyor. İlişkilerini onaylayan zaten Hyuna’ydı.

8. [+87, -1] Harika, Hyuna onu besleyebilir o zaman

9. [+84, -13] Aaa~ Hyuna’nın kariyerine ara verilmeli;;; her şeyi onaylamak için gazetecileri arayan oydu

10. [+74, -0] Bu Cube’un intikamı. Hyuna ilişkiyi onaylayarak Cube’un planlarını mahvetti, şimdi bu karardan ötürü E’Dawn’ın ceza çekeceğini gösteriyorlar ona

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+91] Umarım hayranlar şimdi mutludur! İçler acısı durumdasınız!

 

Kaynak: Netizenbuzz

14 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
VVIP

Zaten fanlar ilişki onaylanmadan çok önce öfkeliydi dedikodular yüzünden Hyunada sağolsun tüy dikti çocuğun kariyerine. Hyuna hakkında anlam veremediğim şey tamam sevmiş olabilirsin ama yıllardır sektörde yer alıyorsun neyin ne olduğunu ve ne olacağını biliyorsun buna rağmen ısrarla belli edip, onaylamak ne kadar doğru? Sektörde yeri belli Hyuna’nın kimse kolay kolay sırtını dönmez bir kaç nefret yorumu alır falan ama bu çocuk ve grubu için bundan sonrası çok zor. Global fanlar olarak bizim için sorun olmuyor sevgili olmaları ama unutmayın arkadaşlar bu adamlar kendi ülkelerinde kazanıyor parayı en iyisi haklarında en iyisini dilemek.

Surmew-BTS

Fanlar yüzünden çocuğun kariyeri mahvoldu, idoller fanların malı değil, fanların eşi ya da sevgilisi değil, sırf fanlar idoller hakkında kendi hayal dünyalarında sevgili eş hayali kuruyorlar diye ilişkileri asla olmayacak diye bir kaide yok.

Rubyjane

Bana göre suç Hyuna ya da E’Dawn’ın değil aptal fangirllerin,,, şimdi mutludurlar.

Soo

Suç faanlarda değil Pentagon’un lideri kısa süre önce çıkmış grubuyla ilgileneceğine Hyuna’yla yatıyordu.Grup arkadaşlarının yüzüne nasıl bakabildi onun yüzünden şimdi nefret alıyorlar

17scarat

Pentagon’un lideri Hui yalnız.

AllmostP

Diğer aptal fangirl lerden farkın yok

Rubyjane

İnsanların idol olunca duygularını kapatma tuşu gibi bir şeyi yok yalnız söylemek istedim :))

Kiki

Suç fanlarda ama bunun bu duruma geleceği belliydi. Çünkü Korede oyuncular dışında idol olanların ilişkilerinin normal karşılandığını görmedim hiç. Hyuna ileriyi görmeden biraz aceleci davrandı kendisi tecrübeli bir idol en azından etrafındaki sevgili haberlerinden neler olacağını bilebilirdi. Sonuçta fanların davranışları hiç değişmiyor hep salgıran davranıyorlar nefret yorumları atıyorlar. Sadece üzülüyorum ya E’Dawn başarılı bir kariyer sahibi olacak diye düşünmüştüm. Umarım bunun altından kalkabilir.

17scarat

Hyuna’nın promosyonlarına devam etmesine izin verilmesi ve Dawn’ın bu şekilde her şeyden uzaklaştırılması.. Zaten birlikte oldukları belliydi ama sadece E’Dawn’a laf geleceğini az çok herkes tahmin ediyordu. Hyuna zaten adını yapmış bir kadın ama Pentagon için her şey yeni başlıyordu henüz.. yazık, gerçekten çok üzülüyorum durumlarına. Umarım her şey rayına en yakın zamanda oturur ve Pentagon bunların hepsini atlatabilir.

UNIVERSE

Yanan neden çıkıyor ki?

Begy

Sağlık sorunları sebebiyle

Cansu

Ben YanAn’ı anlamıyorum . Minghao , Jun , Samuel’le aynı program da ama bu 3’ü promosyonlarına katılırken YanAn katılmıyor neden ? Crucial Beauty’de de yoktu

17scarat

Yanan sağlık sorunları sebebiyle katılamıyor. Jun, Minghao ve Samuel’den bahsettiğin programda da hastaneye gitti zaten.

HYUDAWN

Gerçekten anlamıyorum sevgili olsalar nolur onların mutlu olması bizim mutluluğumuz değilse aptal fangirllerden farkımız yok

Yeni Yazılar