DC Inside sitesindeki Big Bang hayranları Seungri'nin gruptan atılması için imza kampanyası başlattı

HABER: “Burning Sun Seungri Big Bang üyesi olmayı hak etmiyor” Big Bang hayranları Seungri’yi gruptan atmak için kampanya başlattı

KAYNAK: Kuki News via Nate

1. [+1,726, -43] Diğer üyeler hak ediyor mu?? ㅋㅋ Grup devam etsin ama Taeyang ve Daesung gruptan ayrılsın ㅋ

2. [+1,385, -20] Bu gidişle Big Bang’de sadece Taeyang kalacak

3. [+1,198, -21] Big Bang dağılsın, Seungri cezaevine gönderilsin!!

4. [+71, -5] Bence onu gruptan atmak yeterli olmayacak, Big Bang dağılmanın eşiğinde

5. [+70, -7] Taeyang gruptan ayrılsa daha kolay olur ㅋ

6. [+63, -4] Taeyang dışında hiçbiri üye olmayı hak etmiyor.. aslında Taeyang Big Bang üyesi olmayı hak etmiyor ㅋㅋㅋㅋㅋ

7. [+60, -6] İmza kampanyasında GD, TOP, Daesung’u da yazılmalı

8. [+49, -7] Big Bang dağılsın, Taeyang’ın gitmesine izin verin

DC Inside sitesindeki Big Bang hayranları Seungri'nin gruptan atılması için imza kampanyası başlattı

KAYNAK: Naver

1. [+488, -14] Seungri atılacağına Taeyang gruptan çıkarılmalı. Bu grupta aklı başında kalabilmesine şaşırdım.

2. [+278, -17] Hayranlar niye şimdi umursuyor anlamadım. GD ve TOP’nin marijuana skandallarında sessizlerdi… ㅋㅋㅋ Big Bang’in tek çözümü grubun dağılması.. lütfen suçluların halkın önüne çıkmasına izin vermeyin

3. [+223, -19] Grup Seungri’yi atacağına dağılsa daha iyi. YG tek bir üye hariç tüm üyeleri sorunlu bir grubu nasıl bir araya getirdi bilmiyorum

4. [+182, -13] ㅋㅋㅋㅋ Komedi, dünyanın en komik şeyi. Taeyang dışında dört tane suçlu var, sadece Seungri’yi mi atmak istiyorsunuz gruptan???? Big Bang’e sadece dağılmak yetmez, bu sektörden yok olmalılar. Eminim Big Bang hayranları grubun gençlik üzerindeki etkisini iyi biliyordur

5. [+60, -18] Hareketleriyle diğerlerini etkileyeceğine kendi isteğiyle ayrılmalı

6. [+36, -1] Niye sadece Seungri’yi sorun ettiler, Taeyang dışında hepsi aynı değil mi? Tek çözüm dağılmak

7. [+31, -7] İnsanların “Ama Seungri grubun suç işleyen tek ya da ilk üyesi değil” demesi çok komik

8. [+15, -2] Big Bang Taeyang hariç sorun çıkaran üyelerle dolu, Seungri de en beteri. 600 milyon wonluk bir doğumgünü partisi için Palawan’ı kiralayıp fahişeleri kiralamasına nasıl izin verildi? Yang Hyun Suk nasıl bir grup serseriyi toplayabildi?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+288] Şu anki durumda Seungri’yi sadece aptal oppa savunucuları destekliyor (Ç/N: “En korkutucu insanlar size sırtını dönen hayranlardır” yorumuna cevap vermiş)

 

Kaynak: Netizenbuzz

Abone Ol
Bildir
guest
17 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Oh!Polly

YOK ARTIK AMA YA DELİRMİŞLER

Yav he he

Alakasız olacak ama Daesung ne yaptı da millet sadece Taeyang kalsın diyor. Yani hadi GD ve T.O.P uyuşturucu skandalı falan ama Seungri de belli ama ben Daesung ile ilgili bir skandal hatırlamıyorum.

Everybody's gon'die

Yanlıs hatırlamıyorsam 2011 yılında Daesung bir kaza yaptı arabayla. Fakat ondan once bir motorsiklet sürücüsü alkollu motor sürerken kaza yaptı ve hayatıni kaybetti. Kaza zaten o motor yüzünden yapıldı. Fakat insanlar Daesunga katil dedi. Yolda giderken bir taksici ölüyü farketti ve fren yaptı Daesung onun arkasindaydı ani fren yapamadı ve kaza böyle gerçekleşti. Herkes o kişinin daha önceden öldüğünü bildiği halde Daesunga katil dediler.

Fearless

Trafik kazasından bahsediyorlardır kesin 🙄

Jiyong

Trafik kazası daesung un suçlu olduğunu düşünüyorlar.

Yav he he

Anladım ama bence onda da saçmalamışlar. Trafik kazaları adı üstünde kaza kör kütük sarhoş olup araba kullansa ve direk kendi motorsiklete çarpsa hadi neyse de Daesung da öyle sorumsuz bir insan imajı yok. Bir üyenin yanlışını tüm üyelere pay etmemeleri gerekiyor.

KINGBANG

Araba kullanan her insanın başina gelebilecek bir kazaydı zaten. Daesunga alkol testi yapıldı ve hiç alkol kullanmamıştı. Fakat motor sahibi hem alkol almıstı hem de Daesungun kazasından önce hayatını kaybettiği tespit edildi. Fakat hala katil diyenler var .

Fearless

Trafik kazasını bahsediyorlardır kesin 🙄

VIP

Yorumlara bak çıldırıciğiiimmm. Daesung size ne yaptı vicdansızlar?! O kaza olayında hiç bir şekilde zaman kaybedilmeden gerçekler çok net bir şekilde ortaya çıktı ama sizler hala nefret ile Daesung’a katil diyorsanız dilerim ki o nefrette boğulun. GD ve TOP konusuna gelirsek ikisinin de başkasına zararı yok neden gruptan atılsınlar ki? Uyuşturucu kullandılar mı? Evet. Ama kendilerine zarar bu. Aklı başında olan kimse X kişisi kullanıyorsa iyi bir şeydir diyerek uyuşturucu kullanmaz. Seungri’yi gelirsek.. Onu es geçiyorum artık çünkü başka bir platformda bu olaylarda artık gözü,kulağı kapatmayı yanlış bulduğumu Kemalim yapmaz havasından çıkmalarını,mağdur insanlar olduğunu kendilerini onların yerine koymaları gerektiğini,suçlu olmadığına… Read more »

KINGBANG

Fandomca sabrımız sınanıyor.

Artemisiaa

Gd ve TOP nin baktıklarının zararı sadece kendilerine dokunuyordu, seungri’nin olayı çook daha farklı. İkisini birbirine karıştırmamak lazım bene. Neyse seungri rüşvet falan olmadan ADİL bir şekilde yargılansınnn ve suçluysa hapsi boylasın.

Idil Aksoy

şimdi böyle aptal aptal imza toplama falan yapıyolar ama 2 sene sonra Bigbang geri dönüş yapınca abi sonunda düzgün şarkılar dinleyeceğiz sonunda krallar geri döndü diye çığlık atacaklar. Diyelim Seungri gerçekten suçlu tamam cezasını çeker ama Siwon a neden laf etmiyolar. Sıkıysa ona da laf etsinle. İki laf edip hemen unuttular. Siwon katil yaa. Seungri ne yaptı size ne istiyosunuz çocuktan

KPOP

başka idolden bhsedip, o idolü yüceltmek ya da aşağılamak, yapılabilecek en yanlış davranışlardan biri. Siwon ne alaka şimdi, aryıca Siwon a da dediklerini bırakmadılar. bilerek fanwar çıkarmak için neden bu tazr yorumlar yapıyorsunuz neden baika idolü katıyorsunuz, kendi idolünüzü aklamak ya da daha iyi göstermek için başka idolleri kullanmaktan vazgeçiniz, kaldıki Siwon ve ailesi bi köpeğe sahipti ve o köpeğin ısırma porblemleri vardı, köepeğe iyi bakmayarak ailesi ile birlikte ortak bi hata yaptılar ve o kadının ölmesini hiç istemezlerdi, bilemezlerdi, evet kötü bi durum , benim kendi annem olsa ben de Siwon ve ailesindne nefret ederdim ama kendi elleriyle bi… Read more »

KINGBANG

Resmi olmayan fancafede 300 binden fazla , QQ Çin de 11 milyondan fazla , you tubede 10 milyon küsür hayran var ve bu imzayı destekleyen sadece 45 kişiymis 🙂 Aynen Seungri kesin atılır gruptan

KINGBANG

Takma yani şurada bi 10 15 güne herşey kesinlesecek herkes konuştuģuyla kalacak 🙂

Aswium

1. [+1,726, -43] Diğer üyeler hak ediyor mu?? ㅋㅋ Grup devam etsin ama Taeyang ve Daesung gruptan ayrılsın ㅋ

evet hem sesleri de mükemmel Daesungun sesini ilk duyduğumda şok geçirmiştim mükemmeldi çünkü

Everybody's gon'die

Hukuk dünyasında , suçu ispatlanana kadar herkes masumdur . Bunların dünyasında , masumluğu ispatlanana kadar herkes suçludur. Ya bir durun tamam şuan Seungrinin suçlu olma olasılığı masum olma olasılığından daha fazla ama dikkat ederseniz olasılık. Hiçbirşey henüz kesinleşmedi. Bi bekleyin suçlu ya da suçsuz herşey ortaya çıksın. Öyle olaylar oluyo ki olma ihtimali %99 , olmama ihtimali %1 iken. Olmama ihtimali gerçekleşiyor. Şimdi buraya gelip “hala savunan VIP’lere acıyorum” tarzı yorum yapanlara önceden birşey demek istiyorum.Siz VIP’leri burada savunanlardan ibaret mi sanıyorsunuz. Milyonlarca VIP susup olayın kesinleşmesini bekliyor. Fakat siz susup nefretinizi Sungrinin tamamen suçlu olduğu zamana saklayamıyorsunuz. Çoğusu umarım… Read more »