Benzer Yazılar

Dispatch, Jung Jun Young’ın diğer ünlü arkadaşlarıyla gizli kamera videoları paylaştığı Katalk konuşmalarını ortaya çıkardı

Dispatch, Jung Jun Young'ın diğer ünlü arkadaşlarıyla gizli kamera videoları paylaştığı Katalk konuşmalarını ortaya çıkardı

HABER: [ÖZEL] “Gizli kamera alışkanlık olmuş” Jung Jun Young, gizli telefonunun bumerangı

KAYNAK: Dispatch via Nate

Dispatch’in açıklamasına göre Jung Jun Young, ‘Seungri fam’ ile bir Katalk grup konuşmasında yer alıyormuş. Grupta Jung Jun Young, Seungri, şarkıcı C, K, H, Y ve G varmış. Bu konuşmada K, G’nin cinsel ilişki videosunu paylaşmış. G denilen kişi Seungri’nin uzun yıllık bir iş ortağı, ‘Aori Ramen’ ve ‘Burning Sun’da da iş ortağıymış. G aynı zamanda eskiden bir kız grubu üyesi olan, şimdi şarkıcı olan bir ünlünün abisi.

K: -video yollar-
Seungri: Bu kim?
Seungri: Aah G hyungmuş.
K: [1, 2 resim yollar]
G: ㅋㅋ

Grup konuşmasında Seungri’nin fuhuş ayarladığı görülüyor, 2015’te yabancı bir futbol kulübü sahibinin kızı arkadaşlarıyla Kore’yi ziyaret etmiş, Seungri de ‘kolay veren’ kızlar istemiş.

Jung Jun Young bir sürü farklı Katalk grubunda gizli kamera videoları paylaşmış, mağdurlarından biri da kadın bir stajyer.

K kişisi bu sohbetlerde sık sık resim ve fotoğraf paylaşan biri. Seungri ve K, ikisi de 10 ay süresince 10 farklı gizli kamera fotoğrafları ve videoları paylaşmış, tek gecelik ilişkilerinin ‘kanıtı’ olarak.

A: X, Y (kız grubu üyesi) ile tek gecelik ilişki yaşadı.
B: Hey X, Y lezzetli mi?
C: Dün Z ile yattım.
D: Ah! Z tam bir *r*spu.

Jung Junyoung: Bu seferki dönüş şarkısının adı ne?
A: Şarkının adı? OOOOOO.
Jung Junyoung: Vajinalar için bir şarkı.

Dispatch’in görüştüğü anonim kişi 3 yıl öncesinden bir sohbeti hatırladı, Jung Jun Young 3 yıl önce gizli kamera skandalına karışmıştı. Jung Jun Young şöyle demiş, “Basın toplantısına gidip üzgünmüşüm/pişmanmışım gibi davranacağım”. Anonim kişi şöyle söyledi, “Yaptıklarının niye yanlış olduğunu anlamıyor, bu videolar onun için sadece oyuncak. Partnerine söylemeden video-resim çekmek onun için alışkanlık olmuş.”

—-

1. [+908, -8] İğrenç herif, lütfen ona elektronik kelepçe takın

2. [+860, -12] Pislik. Böyle bir hayat yaşamaya devam edecekti madem, ‘1N2D’ şovuna dönmemeliydi.

3. [+800, -13] Bu onun için bir alışkanlık değil artık, bir suç ve bir hastalık

4. [+67, -2] “Üzgünmüşüm gibi davranacağım”… çıldırmış. İğrenç. Baş harfler yetti, hepsinin ismini açklayın. ‘Superstar K’ şovunda bu adamın sesini çok severdim, inanamıyorum.

5. [+60, -1] Bir kıza *r*spu demişler baksanıza ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ kendi yaptıklarının ne olduğunu düşünüyorlar? Niye temizmiş gibi konuşuyorlar? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ İkisi de *r*spu ve pislik ㅋㅋ Hayranlarının bile tüyleri diken diken olmuştur. Hayranları hakkında neler diyordu kim bilir? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

6. [+51, -3] Bir kez pisliksen hep pisliksin.. ilk skandalıyla onu sektörden sürmeliydik. Yerdeki çöp kaldırıldıktan sonra yeniden kullanılmaz.

7. [+50, -0] Okuduğuma göre Soshi Yuri’nin abisi bu gruptaymış, G kişisi oymuş ㅋㅋㅋ

8. [+47, -0] Ah, bu resimde Choi Jong Hoon’u görüyorum ^^

9. [+45, -0] Kız grubu üyesinin oppası Kwon hep Seungri ile yakındı.. kız kardeşi olanlar en beteri oluyor hep

10. [+44, -0] Duyduğuma göre Jung Jun Young mağdurlarla anlaşmaya varabilmek için borç para istiyormuş ㅋㅋㅋ

11. [+40, -0] Kız grubu üyesinin abisi kim?
– S N S D

12. [+40, -1] İğrenç konuşmalar ㅋㅋㅋ bu pislikler başkalarına rspu demeye nasıl cüret ediyorlar?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+460] Ben Endonezyalıyım, buradaki kızlar cinsel tacize kesinlikle karşılar ama bu ‘oppalarını’ destekliyorlar, bu Kakaotalk konuşmaları ortadayken “Her şeyi biliyormuş gibi davranmayın” diyorlar

Kaynak: Netizenbuzz

15 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SURMEW-BTS

çok iğrenç…. inşallah hakkettikleri cezaları alırlar, kadınları kendi cinsel dürtülerini tatmin eden sex objeleri olarak görüyorlar ve kesinlikle saygıları yok…. yazışmalar cidden çok iğrenç….

:')

peki bunu normal gören kadınlara, kızlara ne demeli? bence bunu normal birşeymis gören bütün insanlar CINSIYETI FARKETMEDEN HEPSI PSIKOLAGA FALAN GITMELI

Effie

Kadınlar ve kızlar diye bir cinsiyet yoktur kadın vardır.

thekomorebi

Kore’nin her sokağından melek fışkırdığına inanan, kensi ırkını ve milliyetini aşağılayan kör “Korecan oppacılar” umarım bu haberi okuyorlardır.
Sektörde tüm gruplar kadın, erkek farketmeksizin araştırılmalı ve en ince ayrıntısına kadar incelenmeli. Ne kadar pislik varsa hapise atılmalı. Bu ve bu gibi durumlarda kimseye acıma olmamalı. Umarım gereği yapılır. Umarım!

F

Ayy midem kalktı ya off isterseniz ölümüne fan olan biri olun ama bunları gördükten sonra LÜTFEN sessiz kalmayın kadınlar bir seks objesi değil.Ben bunun içinde çok daha fazla idolün ve devlet adamları ya da çocuklarının olduğunu düşünüyorum hepsi açıklanır ve cezalarını çekerler umarım

Esra

Sanırım dünya nın neresinde olursanız olun herkes inanmak istediğine inanıyor. Oppam yapmaz ne ya cidden ! Hayır bu nasıl bir büyülenmedir ki onları tanrılaştırıp kusur kabul etmiyorsunuz ! Onlara laf ettirmezsen kendiniz komik duruma düşüyorsunuz şu sosyal medyada ona buna sataşanları kaaale bile almıyorum 😝

Onceblinkrvlv

Cezasını çeksin hepsi

Persona non grata

Hala savunma yapan insanlar en az bu insanlar kadar mide bulandırıcı aynı durumun kendi başlarına geldiğini düşünüp empati yapacakları yerde hala eleştiren kişileri suçluyorlar bu durumun savunulacak bir tarafı yok neresinden tutarsanız tutun elinize pislik bulaşıyor bu olayla yakından uzaktan alakası olan herkes cezasını çeker umarım 🙄🙄

Çiki tendo

Of midem bulandı artık ya. Atın şu pislikleri içeri . Adlarını da açıklayın bilelim. Daha bilmediğimiz ne pislik var şu sektörde of.

AR-MY🌹

Hala bunları savunan oppam masum hakaret edenler bu kızların yerinde sizde ailenizden biride olabilirdi onları savunurken hiç mi utanmıyorsunuz?

Raven

kusucam nasıl kendinize ‘insan’ diyebilirisiniz ya iğrenç

Kitt

Kpop sektöründe kim bilir kaç tane daha bunun gibi bizim bilmediğimiz, kameralar önünde gülen, safa yatan sapıklar vardır. Gerçekten hepiniz iğrenç insanlarsınız! Oyun falan sanıyorlar sanırım bu gerizekalılar bu durumu. Neyse fazla söze gerek yok. Hepinizin Allah belasını verir umarım.

Hola

Şaka gibi. Kadınları sadece seks objesi olarak gören insanlar en ağır cezayı hak ediyor. Hepsinin annesi var, kız kardeşleri var nasıl böyle iğrenç düşünceye sahip olabilirler!

bir ablanız

yabancı yorum, türkiye’de de durum aynı hepsi değil ama fanların çoğu öyle üzülüyorum gerçekten — KAMU SPOTU — serseri gibi davranan televizyonda bunu bir konseptmiş gibi kullanan üstüne bunu samimiyet olarak pazarlayanlara kanmayın tavırlarında densizlik,patavatsızlık,serserilik olan kişilere hep soru işaretiyle yaklaşın bunların hiçbiri samimiyet değil böyle kişilerin mutlaka altından bir kötülük çıkıyor, gerçek hayatınızda da bunu dikkate alın ama ünlülere yaptığınız “hayranlık” sizi daha farklı konumlara düşürüyor sadece televizyondan gördüğünüz kimsenin samimiyetinden emin olamazsınız körü körüne savunup bu kişileri örnek almayın çünkü o kadar inanıyorsunuz ki yaptıkları iğrençlikler gün gibi ortaya çıkarken siz hala ahmak gibi savunuyorsunuz bu kişilere hayranlık… Read more »

xo

İsimleri açıklayıp, suçlulara cezasını verin. Sonra da bu iğrenç konuyu kapayın. Seungri cezasını çektikten sonra kendini düzeltsin, pek zannetmesem de. Seungri’nin adı çıkmış 9a. Cidden midem kaldırmıyor artık bu pislikleri. Cezalarını verin de rahatlayalım.

Yeni Yazılar