Benzer Yazılar

E’Dawn fancafesine yazdığı yazıda dürüst olmak istediğini belirtti

E'Dawn fancafesine yazdığı yazıda dürüst olmak istediğini belirtti

HABER: Pentagon E’Dawn Hyuna ile ilişkisini onayladıktan sonra ilk kez hislerini paylaştı “Dürüst olmak istedim”

KAYNAK: Newsen via Nate

“(kısaltılmıştır) Bu mesaj çok ani ve geç olduğu için özür dilerim. Ağustos ayındaki hayran kulübü buluşmasına katılmak ve hepinizle yüz yüze konuşmak istedim, ama katılamadım. Bu çok geç olduğu için özür dilerim, sözlerim size ulaşacak mı bilmiyorum ama haber almak için bekleyen hayranlarla düşündüklerimin bir kısmını paylaşmak istedim. Bu olaydan önce üyelerimle doğru mu, yanlış mı karar verdim diye sık sık konuştum. Karar vermeden önce korkmuştum, emin değildim. Ama büyük bir yalanı yaşamak yerine dürüst olmak daha iyi olur diye düşündüm, bu yüzden herkesle dürüst şekilde yüzleşmeye karar verdim. Hayranlara olan sözümü tutup dürüst bir performans sergilemek istedim, ama bu son promosyon döneminde verdiğim sözü tutamadım. Bu sefer üyelerime katılamayacağım ama hayranları ve üyeleri yeni albümde destekleyeceğim. Bir ay benim için uzundu. Önce çoğu kişinin benden nefret edeceğini ya da kırılacağını düşündüm. O sürede bir sürü farklı şey geçti aklımdan. Samimiyetimi açıklayabilmemin tek yolu bu olduğu için üzgünüm. Bir daha ne zaman buluşabileceğiz bilmiyorum, ama sağlıklı kalın ve umarım gelecekte sadece güzel şeyler yaşarsınız. Ben iyi olacağım. Özür dilerim, teşekkürler, sizi özledim.”

1. [+376, -13] Dürüst olmanız güzel bir şey, ama şirketinizle konuştuktan sonra ilişkinizi onaylamalıydınız. İlişkin diğer üyelerden daha mı önemli? Sonunda en büyük mağdur yine sen oldun.

2. [+335, -38] İşte bu yüzden Park Seo Joon ilişkisini onaylamaktansa ölmeyi tercih eder. Onayladığı anda yorumlardaki diğer s*rtükler gibi bir sürü kişi ‘bizi kullandı’ diye mızmızlanacak.

3. [+179, -35] Ünlülerin ilişkilerini gizli tutması mantıklı, ama bu ikili televizyonda fazla tensel temas kurdu ㅠ madem iki yıldır ilişkilerini gizlemeyi başarmışlar, televizyonda böyle davranmamaları gerektiğini bilmelilerdi. Hayranların gözü önünde kol kola girmeniz onları aptal yerine koymak sayılmaz mı? Ayrıca daha da önemlisi onaylamadan önce şirketinizle konuşmalıydınız ㅡㅡ CEO ve menajerinizin dediklerini dinlemeyip sonuçlarını düşünmeden Instagram’da ilişkinizi onayladınız. Şirketin de promosyonları durdurup etkinlikleri iptal ederek onlara ceza verdiği belli. Cube muhtemelen Hyuna için yaptıklarından sonra ihanete uğramış hissediyordur.

4. [+22, -7] Bunu boylu boyuna düşünmemişsin. Çıkış yapmak için çektiğin onca acıyı düşün. Şimdi ilişkin yüzünden hepsi balon gibi patladı. İlişkini başarıya ulaştıktan sonra onaylayabilirdin.

5. [+16, -0] CEO olsam ve şirketimdeki nugu bir grubun üyesi kendi kendine bir şeyler yapsa ben de öfkelenirdim

6. [+13, -4] Bu çocuk hep vampir tarafından emilmiş gibi görünüyor

7. [+11, -1] Dürüst olmanın amacı neydi ki? Evlenmiyorsunuz ya sonuçta

8. [+10, -0] Netizenler ikiyüzlü. Dispatch bir çifti açığa çıkarttığı zaman netizenler her şeyi gizleyip halka yalan söyledikleri için o çifte bağırıp çağırıyor.. ama çiftler ilişkilerini kendileri açıkladıkları zaman “gizli tutmalıydınız” diyorlar ㅋㅋㅋ nefret etmeye yer arıyorlar.

9. [+8, -0] Bu ikisi evlenip daha sonra ‘Superman Returns’ gibi varyete şovu kariyeri yapsa daha iyi olur… Cube’un onları şu an işsiz bıraktığı açık

10. [+8, -3] Hyuna onda ne buluyor acaba??? Evet herkesin zevki farklı ama ona nasıl bakarsam bakayım bir iyi özellik göremiyorum……..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+441] “8. [+10, -0] Netizenler ikiyüzlü. Dispatch bir çifti açığa çıkarttığı zaman netizenler her şeyi gizleyip halka yalan söyledikleri için o çifte bağırıp çağırıyor.. ama çiftler ilişkilerini kendileri açıkladıkları zaman “gizli tutmalıydınız” diyorlar ㅋㅋㅋ nefret etmeye yer arıyorlar”

Duymayanlar için daha sesli söyle!!!!

 

Kaynak: Netizenbuzz

9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Ksy

2 yıl boyunca gizlemişler şimdi açıkladıkları için dürüst mü oluyorlar yani? Açıklamaları da son geri dönüşte çıkan haberlerden sonra gerçekleşti zaten. Çok dürüst olmak istedikleri için açıkladıklarından değil yani. Bir şeyleri belli etmeselerdi hala daha kimse bilmiyor olurdu… Üzüldüğüm tek şey grup için çabalayan diğer üyeler. Ne zaman grupları hakkında haber çıksa bu çocuğun ilişki haberi konuşulacak.

Billgesue

Bırakın istedikleri gibi yaşasınlar ya. Türkiye’de ünlülerin istediği gibi sevgili yapıyorlar ve hayranları onları destekliyor. Koreliler garip insanlar cidden.

Billgesue

Ünlüler*

VVIP

Kesinlikle onlar kimsenin oyuncağı değil sevmeye ve sevilmeye hakları var sadece zamanlamaları yanlıştı keşke biraz daha gizleseydiler hem E’dawn hemde grubunun iyiliği için 😐

Rubyjane

. [+10, -0] Netizenler ikiyüzlü. Dispatch bir çifti açığa çıkarttığı zaman netizenler her şeyi gizleyip halka yalan söyledikleri için o çifte bağırıp çağırıyor.. ama çiftler ilişkilerini kendileri açıkladıkları zaman “gizli tutmalıydınız” diyorlar ㅋㅋㅋ nefret etmeye yer arıyorlar

Olay bu kadar basit E dawn hakkında ki gönderilerden anladığım kadarıyla Türkiye’yede de baya aptal fangirl varmış :))

'-'

Eğer öylesine bi ilişki olsaydı emin olun kariyerini riske atıp açıklamazdı. Ya onları destekleyin ya da sesinizi kesin.

Surmew-BTS

Bence de ünlüler istedikleri gibi sevgili yapabilir, ilişki yaşayabilir, evlenebilir, sonuçta her insan aşık olur, her insanın duyguları var, ihtiyaçları var ve insan hak ve hürriyetleri gereği hakları onlarında. tek yapılan yanlış Hyuna nın uzun süredir bu sektörde olmasına ve fanları tanımasına rağmen kameralar önünde profesyonelce davranmadı ama o da insan duygularına yenik düştü. Sevdiği adama fanları aşık aşık bakarken ve sevdiği kişide yanındayken dayanamadı ama hem kendi kariyeri hem de E-DAWN ın kariyeri için kameralar ve fanların önünde TRIPLE H üyesi gibi davranıp diğer her iki erkek üyeyede eşit yaklaşmalıydı. ama şirkette mi uyarmıyor, öneride bulunmuyor anlamıyorum, ne olursa… Read more »

A.r.m.y.

İnsan hakları,özel hayata saygı,mesafe,insani duygular…Bilmeyen insanlar varsa bu kelimeleri araştırıp öğrensin.Hayatınızda lazım olacak.

JenBellaShakespare

Keşke bu tutumunuz Chenlede aynı olsaydı iki yüzlü pislikler.

Yeni Yazılar