Benzer Yazılar

Eski Burning Sun çalışanı Seungri’nin saldırıdan haberi olduğunu iddia etti

Eski Burning Sun çalışanı Seungri'nin saldırıdan haberi olduğunu iddia ettiEski Burning Sun çalışanı Seungri'nin saldırıdan haberi olduğunu iddia etti

HABER: Seungri, Burning Sun saldırı skandalından haberi var mıydı?… “Bir güvenlik görevlisinin insanları dövdüğünü duydum”

KAYNAK: Sports Seoul via Naver

Kulübün eski çalışanı röportajda şöyle söyledi, “Benin istifa ettiğim dönemde Seungri bir performans için Filipinler’deydi, Kore’ye döndüğünde bize dönüp ‘Burası medyanın haber yaptığı yer değil mi?’ ve ‘Duyduğuma göre bir güvenlik görevlisi insanları dövüyormuş’ dedi. Bu söylediğini komik bulmuştum. Sonra Seungri ve kulübün denetimini yapan annesi birlikte istifa ettiler.”

1. [+1,764, -22] Mavi Saray’ın Gangnam polisini soruşturması gerekiyor. Bir mağduru yakalayıp ona suçlu gibi davranmaya nasıl cüret ederler? Gangnam polis karakolundaki herkesi kovun. Hepsi çürümüş suçlulardan ibaret.

2. [+1,266, -18] Benim oyum bir ay içinde askere gideceği yönünde

3. [+759, -12] Lütfen biraz mantıklı davranıp konuşmaya başla. Skandal yaşandıktan sonra istifa ettiği için bunlarla hiçbir ilgisi yokmuş gibi davranabileceğini mi düşünüyor?

4. [+381, -11] Elveda, Seungri..

5. [+223, -3] Şaşırmadım, Seungri’nin hep böyle olduğunu düşünmüştüm. Sadece polis bir vatandaşa nasıl böyle davranabildi diye şok içerisindeyim.. lütfen soruşturun ve hepsini yok edin..

6. [+178, -4] Pislik… annesi de biliyordu kesin ㅋㅋㅋㅋㅋ berbat bir olay

7. [+120, -2] Burning Sun’ın gerçek zamanlı aramalarda ilk 20’de olmaması nasıl bir olay ya?

8. [+120, -1] Polisin mağdura dayak atması daha korkunç bence ㅜㅜ polisin sizi çevreleyip kelepçelediğini hayal edin. Mağduru karakolda gören MBC News bile kandan dolayı şok olduklarını açıkladılar.

9. [+117, -1] Bu skandal ört bas edilmemeli. Sorumsuzluğu için Seungri, dayak attığı için polis, ve kadını saçından tutup sürükleyen personeli durdurmayan diğer herkes cezalandırılmalı

10. [+72, -4] Pislik. YG şirketine birilerini alırken karaktere bakmaya başlamalı. Böyle insanların zengin ve başarılı olmasından nefret ediyorum.

Eski Burning Sun çalışanı Seungri'nin saldırıdan haberi olduğunu iddia etti

HABER: “Seungri’nin saldırıdan ve uyuşturucudan haberi vardı” Big Bang Seungri, the Great Seungtsby’nin düşüşü

KAYNAK: Sports Chosun via Nate

1. [+517, -10] Bunlar doğruysa eğer Seungri’nin tüm ailesi oldukça vurdumduymaz. Böyle bir hayat sürerken nasıl yüzlerini televizyonda göstermeye cüret ederler?

2. [+501, -7] Seungri’nin annesi de kulübün denetimini yapıyormuş ve skandal yaşandıktan sonra ikisi de istifa etmiş. İkisi de serseri.

3. [+396, -9] Yani tamamen temiz değilmiş? YG’ye ne kadar uygun

4. [+31, -3] Elveda, Seungri, hyunglarından bir farkın yok. Bu Big Bang’in üçüncü marijuana skandalı. Umutsuz vaka hayranların hala fangörllük yaptığına inanamıyorum, sizi gidi gönüllü ATM’ler.

5. [+24, -0] Taeyang hariç hepsi suçlulardan oluşuyor

KAYNAK: Naver

1. [+2,118, -18] Polise ne kadar rüşvet verdiler de polis bile onların yanında? Lütfen bu olaydaki tüm polisleri soruşturun. Üniformalarını çıkarmaya hazır olsunlar.

2. [+1,386, -26] The Great Seungtsby? Evet diğer üyeler sayesinde çok para kazandı ama hiçbir ‘Muhteşem’liği yok ㅋ kendi ülkesini kurmadı, ona ‘muhteşem’ demeyin

3. [+1,054, -11] Makaleler aramalardan siliniyor, ‘Haberler’ kısmından da siliniyorlar ㅋㅋㅋㅋ YG medyayı susturmak için para öderse her şeyin kaybolacağını mı sanıyor? Her zaman yaptıkları şeyi yapıyorlar

4. [+418, -7] Kusacağım ㅋㅋㅋ

5. [+165, -1] Seungri’nin tüm skandalları ört bas edildi, Japonya’daki otel skandalı, araba kazasına sebep olması, Kim Sejung’a kabaca konuşması.. ama bu sefer zor durumda. İyice soruşturun.

Eski Burning Sun çalışanı Seungri'nin saldırıdan haberi olduğunu iddia etti

HABER: Seungri’nin kulübünün eski çalışanı, “VIP odasında uyuşturucu kullanılıyordu” Polis çeşitli şüpheleri soruşturacak

KAYNAK: Sports Chosun via Naver

1. [+3,705, -19] Bu skandalın yanlış anlaşılma olduğunu düşünmüştük, ama şimdi uyuşturucu, tecavüz, polise rüşvet haline geldi.. hepsiyle birden yakalandılar

2. [+2,641, -25] Uyuşturucu olmadan YG skandalı olmaz

3. [+1,514, -10] ‘Veteran’ filmi tamamen uydurma değilmiş demek

4. [+913, -17] YG’den beklendiği gibi

5. [+632, -27] İşi bitti, ne yapacak Seungri şimdi ㅋㅋㅋㅋㅋ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+351] Şimdi hayranlarının Bigbang hayran sayfalarından aldıkları twitlerle Seungri’nin masumluğunu kanıtlamalarını bekleyelim hadi:))))

 

Kaynak: Netizenbuzz

4 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
lol

“Şimdi hayranlarının Bigbang hayran sayfalarından aldıkları twitlerle Seungri’nin masumluğunu kanıtlamalarını bekleyelim hadi:))))”

nilay

aksini düşünen var mıydı gercekten?

SURMEW-BTS

ilk öncelikle kadını gerçekten taciz eden kişi/kişiler, bu kadına yardım etmeye çalışan adamı dövenler, olayı örtbas etmeye çalışan polisler ve tam zamanlı oalrak orada çalışan ve gerçek anlamda orayı yöneten, çekip çeviren, idare eden kişiler soruşturulup, olay tam olarak aydınlatılıp gerçek suçlular cezalandırılmalı, öncelik bu olmalı, sonra oranın ortak sahibi sayılan Seungri ve varsa başka ortaklar, hissedarlar, ceo pozisyonunda olup gerçekte yönetmeyen sadece elde edilen kara sahip olan kişiler soruşturulmalı. herkes ilk tacizci/tecavüzcü/saldırgan kim, kim yaptı, olay cidden doğru mu diye tartışmak yerine Seungri biliyor muydu bilmiyor muydu bunu tartışıyor, olayın gerçek failleri göz ardı ediliyor, en son Seungri nin… Read more »

Elllu

Seungri hakkında ne haber çıkarsa çıksın inanıyorum bu adam hiç temiz biri değil fanlar da bunu biliyor ama körü körüne koruyorlar inanılmaz. Tek temiz üyeleri taeyang ve ben ona çok üzülüyorum

Yeni Yazılar