Benzer Yazılar

Eski ILUV üyesi Shin Minah mitomani hastası olduğu iddialarını yalanladı

Eski ILUV üyesi Shin Minah mitomani hastası olduğu iddialarını yalanladı

HABER: ILUV Shin Minah intihar teşebbüsünden sonra, “Mitomani hastası değilim, nefret yorumları yapmayı kesin lütfen”

KAYNAK: Chosun via Naver

Mitomani: yalan söyleme hastalığı

1. [+196, -11] İntihara kalkışmış birine niye nefret yorumu yazarsınız? O grubun hayranları mı bunu yapanlar? Böyle bir grubun hayranlarından beklendiği gibi. Kız bu hale gelene kadar ona ne kadar zorbalık yapılmış düşünebilir misiniz?

2. [+123, -31] Ona nefret yorumu yazanlar başkanımızdan daha kötü…

3. [+74, -5] Önce AOA ve şimdi bu grup, kız gruplarında bir sürü zorba olmalı. Birine nasıl bir zorbalık yaparsınız da intihara kalkışır? Hep de Jimin gibi çirkin olanların başının altından çıkıyor.

4. [+44, -0] Neler olduğunu bilmiyorum ama söyledikleri doğruysa çok zor zamanlar geçiriyor olmalı. Kimsenin sana inanmadığını hissetmek çok kötü bir his. Nefret yorumlarına aldırma ve güçlü ol.

5. [+9, -0] Hayatın çok değerli, ona dikkat et~ Çok gençsin ve önünde parlak bir gelecek var. Zor zamanlar geçecek. Nefret yorumlarına değil kendine odaklan! Bu insanlar çok fazla konuşmayacaklar, güzel hayatını bir kenara atmana değmezler. Şu anda sorunların büyük gelebilir ama insanlar senin sandığın kadar diğerlerini düşünmez, bunu hatırla

6. [+8, -3] Sosyal medyadan ayrılman en iyisi olur, en kolay çözüm

7. [+7, -2] Güzel olunca kıskançlığın odağı oluyorsun…

8. [+5, -1] Ama hikayesinin doğru olduğunun kanıtı var mı? Biri zorbalığa uğradığını iddia ettiğinde sözlerini direk doğru olarak mı kabul edeceğiz?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+184] “Ama hikayesinin doğru olduğunun kanıtı var mı? Biri zorbalığa uğradığını iddia ettiğinde sözlerini direk doğru olarak mı kabul edeceğiz?”

Yalan söylüyordur deyip geçmektense potansiyel bir mağdurun sözlerine güvenmeyi tercih ederim… özellikle de mağdur intihara kalkışmak gibi bir şey yapmışken!

 

Kaynak: Netizenbuzz

19 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Akali

genel konuşacağım, kpop idolü olmanın gerçekten zor bir meslek olduğunu düşünüyorum, özellikle mental açıdan. ayrımcılık yapmak istemiyorum ama gördüğümüz kadarıyla kadınsan işin daha da zor oluyor. duygusal olarak hassas ve yorumlardan kolay etkilenen idollere çok üzülüyorum çünkü nefret yorumları asla bitmiyor ne kadar işinizi doğru yapsanız bile bu sefer antiler kıskanıp sahte ss’ler alıyorlar dedikodu yaratıyorlar çok fena değil mi ya..

zaten var mı bilmiyorum ama şirketler her grup için özel psikolog tutmalı bence ya da şirkete 3-4 tane psikolog işe almalı intihara kalkışmış birine nefret yorumu yağdırmak nedir hiç mi ders almadınız

KINGEXO

Dünya genelinde en zor şey kadın olmak. Artık dayanamaz hale gelir intihar etmek istersin ilgi orspsu olursun, erkeklere karşı mesafeli olursun feminist – kezban derler her yaptığın şey de bir art niyet ararlar. Özellikle kpop sektöründe bu durum 2 katı.
Umarım minah bundan sonra mutlu bir hayat yaşar.

Last edited 5 ay önce by KINGEXO
Luka

Zorbalık, taciz ve tecavüz olaylarında mutlaka mağdura inanın, unutmayın bir yalancıya inanmak bir tecavüzcü veya bir zorbaya inanmaktan çok çok daha iyidir

jeyan

şey acaba The Untamed izlemiş olabilir misin 2jin??

Last edited 5 ay önce by jeyan
jeyan

Hatırladımmm, sizinkiyle aynı profil ve isme sahip yorum görünce çok tanıdık gelmişti meğersem gerçekten senmişsin

Lululali - exo ot12

Yabancı hayran yorumu çok doğru.bende ilk önce mağdur tarafa inanırım.yalan çıkarsa en azından yalana inanan biri olurum.bir pislik savunucusu değil.

Efendim

Yalansa en azından zorbalığa uğramamış diye sevinirim ama muhtemelen doğru çünkü intihara kalkışmış en azından sektörde ,şirkette ya da kendi hayatından zor şeyler yaşamış ki intihara kalkışacak kadar bu hayattan bıkmış. İnşallah doğrular açığa çıkar ve adalet yerini bulur.

Depresyonda

Yabancı yoruma katılıyorum bu kadar.

la cha ta

Kız neden yalan söylesin ki diğer üyeleri düşürmez zaten floplardı,ayrıca intihar etmiş.Ben inanıyorum

Cansu Gcms

Neden nefret alan birine sosyal medya hesaplarını kapat diyorsunuz ki yapmayın o zaman nefret yorumu siz kapatın hesaplarını zorbalığa uğraysn insanların değil sizin böyle yerlerden izole edilmeniz gerekiyor

Pırttt

Yabancı yorumun altına düşülen editör notuna katılıyorum.

jeyan

Bu bir kuraldır, yalan veya doğru; her halükarda kurbana inanmalı ve destek olmalıyız.

Last edited 5 ay önce by jeyan
Vincenteu

Bu kızın da üzerine gidin de bu da intihar etsin manyaklar

SNSD'nin old ama gold SONE'ı

Adminim lütfen direk yazma artık direkt o

kal

intihar etmek istese polis oraya gitmeden çoktan atlamıştı kız ilgi çekmek için yapıyor bunları açıkça

KINGEXO

Aynen aşko intihar etmek isteyen birisi hop diye köprüye çıkıp kendini atıyor aynen aynen hiç arkasına bakmadan belki birisi bana yardım eder diye düşünmeden duygusuzca atıyor kendini.
Böyle iğrenç düşünceleriniz var bare dile getirmeyin ya sizin gibilerini gördükçe çıldırıyorum her şeye tek bir pencereden bakıyorsunuz.

yeahhhright

sorsan sulli ve go hara’nin vefatına üzülüyorum dersin, onları öldüren nefret yorumculardan farkın yok

la cha ta

çok iğrenç bir düşünce.İntihar etmek çok zor olmalı,anında atlaması zor olurdu.

MeU , Once , ReVeluv and Blink

Çok iğrençsin başka birşey söylemeyeceğim

Yeni Yazılar