Benzer Yazılar

EXO ‘Love Shot’ ile geri döndü

EXO 'Love Shot' ile geri döndü
EXO 'Love Shot' ile geri döndü

HABER: EXO, bağımlılık yapıyor ve yüksek kalite… “It’s The Love Shot”

KAYNAK: Osen via Naver

 1. [+902, -10] Ah cidden LOVE SHOT çok iyi, üyelerin klipteki görselleri en iyisi.. EXO’dan beklendiği gibi, sizi seviyorum ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ♥

2. [+548, -2] EXO Love Shot başarılar ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ

3. [+499, -2] EXO’dan beklendiği gibi… her konsepti kaldırıyorlar

4. [+365, -2] Manyak olmuş nananananaan~~ Ah çok sevdim, EXO sizi seviyorum!!

5. [+69, -9] Tempo’dan daha iyi.. şimdi niye Love Shot’ın geri dönüş şarkısı olduğunu anladım, sadece bir kez dinledim ama bağımlılık yaptı, şakası yok cidden ㄷ ㄷ

6. [+49, -0] Klip de şarkı da gerçekten manyakkkkk

7. [+16, -0] Manyak EXO

Kaynak: Kkum 

15 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Öl de ölelim Jessica reis

Emek verilmiş güzel işler kendini hep belli ediyor. Neresinden bakarsanız bakın EXO her zaman çok çalışkan bir grup oldu. Ben farklı tarzlarda mv ve şarkı denemelerini çok seviyorum. Klip de şarkı da tam benim tarzım ve ,Tempo bebeğim beni lütfen affet, bu senenin en iyi şarkılarından biri. EXO, NCT, SNSD ve Jessica’dan desteğinizi esirgemeyin millet❤️

Don't Overreact...

Mükemmel bir şarkı! Özellikle nakarata bayıldım. Kareografide çok güzel, görselleri yorumlamaya gerek warmı?

INFINITEXO

BA-YIL-DIM! Sonunda beee geri döndüler. Keşke SM daha erken döndürseydi. Konsept şarkı sözler herşey mükemmel.. Bayıldım gerçekten. Çok yakışıklılardı her zaman ki gibi. Yalnız Youtube’da bir sorun mu var ya? Baktığımda 7.890.356 olan sayaç şimdi tekrar girdiğimde 7.300.199 oluyor. Beğeniler 1.3M da sabit kalmış ve ben ne zaman videoyu kapatsam benim bepenim silinmiş oluyor. Neden?

BirEXOasiğikiz

12’den itibaren dinliyorum ama hala açtığımda ilk defa dinliyormus hissi veriyor niye böyle acaba. Yada EXO niye mükemmel yada ben yavaştan kafayi mi yiyorum.Neyse gideyim de biraz daha dinleyip kafa bulayım çünkü EXO beyler ateş ediyor aşk vuruşu değil ölüm vuruşu sanki.

Yav he he

Monster’dan beri EXO’nun çıkardığı şarkılar müzik zevkime pek uymuyordu Tempo’da dahil yeni şeyler denemeleri güzelde ısınamamıştım ama sonunda bir mücevher daha çıktı. Şarkı çok güzel nakarata bayıldım kareografisine dikkat ederseniz az az diğer şarkılarından alınıp karıştırılıp yoğrulmuş. Görsellere laf eden bulunmaz diye düşünüyorum özellikle zalımın oğlu Kyungsoo kalp bırakmadın be insanda. Kısacası bence gerçek bir başarılı eser çıkmış beğenmediğim neredeyse hiçbirşey yok. Geriye de zaten SM’in doğru düzgün promosyon yaptırıp hayranları daha da sevindirmesi kalıyor. Onu da alacağız İnşallah.

uuppa

çoğu fan klibin altına jennie ile kai hakkında yorumlar yazmış neden?

:(

nanannanananan kısmı güzel, başlangıçta güzel ama onun dışında üst üste dinlememe rağmen beni pek sarmadı. Bi iddiası yok hadi dinliyimlik değil bence.

suna

Exo-Monster’da ki zirvesini koruyamadı ya. Ko-Ko-Bop’ta çok iyiydi ama onun haricinde ki müzikleri bağlayıcı değil hiç. Durmadan dinleyebileceğim aşık olunacak stilde değiller. Çok fazla elektronik karmaşa var. Bilmiyorum Monster’dan sonra baya bir düşüşteler umarım toparlarlar.

starlight⭐

power için dediğin doğru ama tempo albümü elektronik altyapının az olduğu bir albüm. tempo başları normal pop soundları varken sona doğru vokal odaklı gidiyor ve acapella var şarkıda. zaten albümün bsideları özellikle oh la la da çok farklı. monster bu sarkiya kiyasla daha elektronik hatta. monster erasi zaten exonun zirve oldugu dönem. o yüzden verilen etki daha farklı ve sm exoyu son iki senedir promosyon olarak çekti gibi düşünüyorum. evet exo hep hitler cikaran bir grup ama artik 6. yillarini bitirdiler ve deneysel calisiyorlar. benim takdir ettigim en onemli nokta bu sanirim. muzikleri hep iyi, eger titlelari sevmediysen tam zitti… Read more »

suna

Yorumum bside’lara değil. Grup albüm tanıtımını Tittle müzikleri ile yapıyor. Monster’da elektronikti ama daha akıcı ve hafıza da kendini hatırlaran alt tonlara sahipti. Power ve Tempo nakarat olarak bağlayıcı ama şarkıların başlangıç ve son kısımlarının nakaratla uyumu kötü. Elektronik karmaşadan kastım buydu. Akıcı değiller. Bside’ların konuyla alakası yok. Ki zaten albüm değerlendirmesi değil bu. SM’in promosyon azlığı konusuna katılıyorum ama SM hep böyleydi. Tüm gruplarına aynı şekilde davranıyor ve bu can sıkıcı biliyorum ama alışıyorsunuz bir yerden sonra. Deneysel müzik kısmına katılmıyorum. Deneysel müzik olmazı için o güne kadar çıkmış tarzlardan farklı hiç denenmemiş olması lazım. Son şarkıları gayet normal… Read more »

suchapity

EXO mu düşüşte? shdjsdjsj Günlük kahkaha dozumun büyük bir kısmını aldım resmen. Belirli bir şeyle uzaktan yakından alakası olmayanların fikirleri böyle cahiliyet dolu oluyor ve bu üzücü.

suna

Üzgünüm ama doğru. Gülmek gibi saçma bir hareket yerine gerçekleri kabullenip çalışmaya koyulman senin için daha iyi olur diye düşünüyorum. Ben dahil herkes uzun aradan sonra Exo bomba gibi dönüyor kelimelerini kullandı. Gerçek krallr dönüyor bilmem vs. Ama dönüş çok bomba etkisi yaratmadı. Zirvede grup diyebilecek hiç bir başarı getirmedi son albümleri. Sad but true

Ei

Albüm satışları sürekli yükselen bir gruba düşüşte demek ne kadar doğru olur bilmiyorum. Kemikleşmiş bir hayran kitlesi var ve sürekli artıyor demek bu, sadece eskisi kadar ortalıkta görünmüyorlar ve evet, elektronik altyapı yorumunuza katılıyorum; belki albümü kastetmediniz ama albüm de aynı şekilde boğuyor beni. LDN Music SM ile çalışmaya başladığından beri en sakin şarkının altında bile pop şarkısı gibi bass var. Kendi saçlarımı yoluyorum düşününce. Keşke onlarınkini yolabilsem

==

Düşüşte olduklarını sanmıyorum. Şarkı mükemmeel 💕💕

yummix

Katılıyorum. Monsterdan sonrakiler beni de pek sarmadı fazla karmaşık olduğunu düşünüyorum.

Yeni Yazılar