Benzer Yazılar

EXO’nun geri dönüşünden ilk teaser yayınlandı

EXO'nun geri dönüşünden ilk teaser yayınlandı

HABER: “EXO yakında dönüyor” EXO, geri dönüş geri sayımı ‘hayranların beklentisi ↑’

KAYNAK: Naver

1. [+2,477, -3] Sonunda dönüyorlar, EXO dönüşü (;´༎ຶД༎ຶ`)

2. [+1,430, -3] Sonunda EXO dönüşü ㅠㅠㅠㅠㅠ

3. [+1,354, -6] Geliyorlar, çekilin yoldan

4. [+1,116, -2] Sonunda EXO dönüşü ㅠㅠㅠ EXO sizi seviyorum, bu yıl canınız yanmasın, sağlıklı olun ㅠㅠㅠㅠ en çok sizi seviyorum ㅠㅠㅠ

5. [+969, -2] Geliyorlar!!!!!!!!EXO dönüşü!!!!!!!!!

6. [+131, -0] 370 gündür bekliyorum,,, EXO dönüşü için

7. [+119, -0] Dönüyorlar ㅠㅠ Sonunda K-Pop kralları geldi ❣️ gerçek kralların dönüşü

8.[+105, -0] Bu rüya değil, değil mi? EXO dönüyor ㅠㅠㅠ

9. [+40, -0] EXO hayranı değilim ama EXO ve hayranlarına üzüldüm.. Şu teaserdan sonra bile herkes çok mutlu oldu..ㅋㅋ SM, EXO’ya daha çok dönüş yaptır

10. [+20, -0] Sadece bir teaser ama yorumlar.. şimdiden coşmuş ㄷ ㄷ

11. [+16, -0] Kralların dönüşü

 

Kaynak: Kkum

 

30 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Nur

Sonunda geliyorlar favorilerinizi saklayın 👌👌👌👌

Exot9

KRALLARIMIZ DÖNÜYOR AĞAĞAĞAĞAĞAĞAAAĞAĞAĞAĞAĞAĞ

A.r.m.y.

https://youtu.be/uPNeXmkNyD4

Nur

Bu ne yaŞĞDJSUFJSİFMOAJDİANXKSNX

mihi

Skmxpdmxpşddmpdcmpd

A.r.m.y.

Sjjshsh

goblin gelini lol

ya ne olur ballad olsun ne olur sing for you gibi olsun

Cansu

Ya ne balladı dark istiyoruz dark çok istiyorsan universe’ı dinle

Beyzanur

Sakın olun bi gelsinler hele o yetersvsgscgsgecdvhdhdcrf

goblin gelini lol

SIKILDIM ESKİ BALLADLARINDAN SİZ DE MONSTER DİNLEYİN YAV

Merve Nur

Ot9 olacak Artik emin oldum
Yeahhhhh MY KINGS CB 💕😢👑

Surmew-BTS

hadi hayırlısı bakalım 🙂 EXO inşallah iyi bir comeback dönemi geçirir 🙂

yummix

Lay de olacak mı?

TurkeyFromArmy

Cidden bu fan savaşlarından bıktım. Bu haber Exo ile alakalı. Lütfen saygılı olalım. Ben bir Army’yim ama Exo ‘yu seviyorum. Bts ya da Exo farketmez lütfen onlar hakkında iyi bir şekilde yorum yapalım. Uzun bir süredir şarkı çıkarmamışlardı. Exo için en iyisini diliyorum. Yine farklı bir tarzla geri dönücekler gibi 💕💕💕💕💕

INFINITEXO

Şu övülen grupların gönderilerinin altına gelip “EXO kral değil bitisi virkin kiril ilimizlir.” tarzı şeyler yazmaktan vazgeçin. çocuk musunuz siz? Size ne kardeşim? Bize göre krallar nokta. Sana göre de bts kraldır bize ne. Az büyüyün gelip ters yorum yapınca haklarındaki düşüncelerimiz değişmiyor. Hatta sinir bozucu oluyor. Şurada herkes sakince hayranlığını yapsın işte.

EXO tanınmıyor diyen arkdaşa ithafen: Bir çok Türk ve yabancı arkadaşım ikisini de tanıyor ama EXO’yu tercih ediyor.

Son olarak dönmelerine çok sevindim. Sonunda hasret bitti arkadaşlar.

Nctzen

Çürümüştük yemin ediyorum artık ya. En sevdiğim 3 gruptan 2’si çok güzel dönüşler yaptı, başarılı da oldular ama EXO bi türlü geri dönemdi diye üzülüyordum, sonunda hasret bitiyor. Millet ayaklanın 2018 daha bitmedi!!!

Nctzen

Dönemedi yazacağıma dönemdi yazmışım…

jeud

Bunu demek istemem ama BTS baya fark attı.Bu yıl bence EXO’nun oyalanması yanlış oldu.(tam bangtanın iyice yükseldiği dönemde arkada kaldılar)Ve toparlamaları zor olabilir..(albüm,izlenme,dijital vs..) Comebackleri için tebrik ederim.Umarım başarılı olurlar ama,beklemek için yanlış dönemdi…şuan bangtan exo’ya ziyade Kore dahil tüm dünyayı ele geçirirken,sm esas gelir kaynağını arkaya attı.Bangtan ile rakip olacağı dönemler olması beklenilirken grup yok oldu.Bangtanda ciddi ciddi uçtu gitti…Bana göre dönem artık bangtan dönemi,EXO iyice arkada kaldı.Arada o kadar fark var ki,EXO en iyi dönüşünü yapsa bile farkı çok zor kapatır gibime geliyor…EXO haberine bts ne alaka demeyin.Ben Sm’e kızıyorum…yg bp için aynısını uyguladığından beri comebackler azaldı gibime… Read more »

LOL

Burda BTS’ten bahsetmen çok gereksizce. EXO 7 yıllık grup, bir zahmet başka gruplar biraz öne çıksın, ki 7 yıllık grup olmasına rağmen fandom gücü ve satış konusunda hala 1 numara, BTS daha yeni yetişti onlara EXO kaç yıldır her sene 1 milyon albüm satıyordu zaten… EXO hep Çin-Kore odaklı bir gruptu ve Çin ve Kore’de zaten elde edebilecekleri tüm başarıları elde ettiler. SM şu anda NCT’yi yurtdışına, Amerika’ya yöneltiyor ve çok iyi sonuçlar alıyor. EXO için kaç defa yurtdışından teklif geldi ama kabul etmediler, Billboard EXO ile röportaj yapmak istediğini ama SM’in reddettiğini söylemişti. Yani SM EXO’ya fırsat verseydi onlar… Read more »

x

valla iki grup da gayet başarılı ama albüm satışlarında bts exoyu geçti haberin olsun..belki bu cb ile exo tekrardan öne geçebilir ama

lalisa}jisoo}jen}chae

Haklı ama haksız gibisin..djdıkksss
Bts’i karıştırma işte,bura exo haberi neden gelip moralimizi bozuyorsun.(btse yetişemezler falan😒)Grubumuz 7 yıllık olmasına rağmen popülaritesi gitgide artıyor.Albüm satışları zaten hep 1 milyonu geçer,listelerde comeback yapmamamıza rağmen ilk 7’yi dolduruyoruz.Youtube başarısı her şey değil anlayın şunu!Gece gündüz,yemeyip içmeyip stream kasmıyoruz biz.Grubumuz için elinden geleni yapıyoruz.Exo hala Asya’da bir duvar,üsteki arkadaşın dediği gibi Amerika’yı Sm reddetti.Nct için Avrupa exo için asya yönlendirmesi yaptı.Exo aynı şekilde Amerika’ya yoğunlaşmamasına rağmen gayet global bir grup.Yukardaki yorumların artılarına Ve eksilerine bak..zaten ne kadar popüler olduklarını anlarsın.EXO 7 YILLIK BİR GRUP OLMASINA RAĞMEN HALA BİR DUVAR,VE HEP ÖYLE OLACAK!
Tebriklerin için teşekkürler••

vill

zerre umurumuzda değil ödülmüş aptal yutub izlenmeleriymiş yok oymuş buymuş. exo mutlu olsun biz mutlu olalım sağlıklı olsunlar amerikaya falan gitmesinler siz yeterince hatta gereksizce kpopı yaydınız dünyaya rezil bi konuma getirdiniz. exo’nun ve exolin tek derdi mutlu ve kaliteli şarkılarla iyi sağlıklı yıllar geçirmek.

Canan

Buradan sana ve aşağıda kudurmuş olanlara şunu iletiyorum;
JYP:”EXO AÇIKLAMALARA İHTİYAÇ DUYAN BİR GRUP DEĞİL.”
Ah birde şunu ileteyim; ” Başta herkes bigbang veya EXO gibi olacaklarını düşünürler.” Yürü git işine Popülerlikten başka derdi olmayan gerçek müzikten yoksun leş ağızlı.

Ei

Evet SM Exo’yu geri plana attı ama bu “bekleyelim de bi anda patlasın” düşüncesiyle değil NCT ve RedVelvet’in ön plana çıkması için yapılan adımlardı ki bizim Exo teaserı yayınlanacak diye emin olduğumuz bir günde NCT teaserı yayınlanması da bunun kanıtıdır. Exo’nun ilk dönemlerinde Shinee’ye de yaptılar bunu :/ Adamlar kendi içlerinde yarıştırıyorlar gruplarını, ne yapsınlar diğerlerini

dahyun’s cheeks

Üzgünüm ama gerçek kral BB sonra Bangtandır.Aksini söyleyip durmayın.Artık Justin’in bile tanıdığı bir grup.K-pop ne zerre fikri olmayan bts’i tanıyor.Ama EXO için aynısını diyemem.Yetenekliler ama kral falan değiller!

eclipsar

BB konusunda bir şey demiyorum ki diyemem de Bts in korede hit şarkısı bile yok son birkaç senedir aşırı popülerler sadece, Exo ise 7 senedir aşırı popüler ve hit şarkısı var kimle kimi karşılaştırıyorsun? Kendi ülkende başarılı/hit olmadıktan sonra amerika sizi birkaç seneye unutur zaten eskiden de aynısı wonder girlse oldu amerikada çıkış yapacaklar diye korede unutuldular sonra amerikada da unutuldular ki o zamanlar wonder girls şu an bts ten daha popülerdi amerikada yani bu kadar yüceltmeyin hem amerikayı hem kendinizi

TurkeyFromArmy

İki grup da kendi çaplarında başarılı ve tamam Exo grubunun fanısın. Niye fanı olduğun grubu yüceltirken diğer bir başarılı grubu ezmeye çalışıyorsun? Bts in kore de hit şarkıları yok demen mantıklı mı? Güney Kore de 2015 yılından itibaren yavaş yavaş yükseldiler. Birçok ödüller kazandılar kendi ülkelerinde. Exo ve Bts üyeleri birbirleriyle iyi anlaşıyorlarken bu lafları etmen cidden tuhaf. Exo ve Bts için lütfen güzel yorumlar yapmaya çalışalım. Olmaz mı ?

eclipsar

Açıklama için teşekkürler ama malesef hâlâ hit şarkıları yok.

Beyzanur

Justin’in bile mi? Kardeş amacınız grubunuzu “Justine bile tanıtabildik, herkes bizi tanıyor.” Falan demekse aferin o zaman size. Biz kendi kendimize gayet mutluyuz. Ayrıca eminim ki exo-ller olarak kral olduğumuzu Justin’in ağzından veya başka fandomlardan duymamıza ihtiyacımız yok. Vakti zamanında bunun hakkında çok makale çıkmıştı, burda atıp tutmak yerine bakabilirsin.

bblink

Boş yapma.Defol git EXO haberinden.

Yeni Yazılar