Benzer Yazılar

Fan Bing Bing 120 gün sonra ilk kez görüldü

Fan Bing Bing 120 gün sonra ilk kez görüldü

HABER: Fan Bing Bing ‘ortadan kaybolduğu’ dedikoduları, 120 gün sonunda Beijing havaalanında görüntülendi.. ifadesiz yüzü

KAYNAK: Sports Seoul via Nate

1. [+1,292, -182] Böyle resimler yerine.. ㅋㅋ yüzünün tam ortada olduğu, rahat görüldüğü bir resim verin bize lütfen!! ㅠㅠ Gerçekten o olduğunu nereden bileceğiz? ㅋㅋ Hayatta olup olmadığını bile bilmiyoruz.. ㅠㅠ

2. [+1,176, -157] Dublör değil mi gerçekten?

3. [+1,057, -294] Ülkemizde ne kadar çok aptal var ya ㅋㅋㅋㅋ Resmini koymuşlar işte, ama yüzünü görmüyorsunuz diye o olduğuna inanmak istemiyorsunuz ㅋ kesin şunu artık. Bu kadar büyük bir suç işlediği için zaten utanıyor, televizyona çıkıp ‘hayattayım millet’ diyerek üzerine daha çok ilgi çekeceğini mi sandınız? Sadece Kore’deki aptallar onun için endişeleniyor, Çinlilerden çok nefret alıyor. Fan Bing Bing bu durumda halk arasında kafasını dik tutarak yürümek istemezdi zaten.

4. [+61, -13] Niye Song Hye Gyo’ya vergi kaçırma skandalından dolayı hala tepki gösterirken Fan Bing Bing’i destekliyorsunuz?

5. [+53, -5] Bing Bing mutludur, bir sürü Koreli onun için endişeleniyor

6. [+34, -2] Gerçek Fan Bing Bing işte, muhtemelen sosyal medyaya da döner ㅋㅋㅋㅋㅋ

7. [+29, -1] Niye herkes bu olayı bu kadar abarttı ya…

8. [+26, -1] Vergi kaçıran bir Çinliye bayağı endişelendiniz. Koreli ünlüler vergi kaçırınca ‘ceza çok hafif’ diye mızmızlanan ilk sizsiniz, şimdi bu kadını mı destekliyorsunuz?!

9. [+23, -3] Kadının hayatta olduğu açıkken ölü mü diye sorgulamak psikopatça

10. [+22, -0] Yorumlar bazen Fan Bing Bing’in gerçekten hayatta olup olmadığını merak edip endişelenmek yerine ölmesini istiyor gibi..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+144] “Yorumlar bazen Fan Bing Bing’in gerçekten hayatta olup olmadığını merak edip endişelenmek yerine ölmesini istiyor gibi..”

İnsanlar Çin hakkındaki kötü düşüncelerini sağlamlaştırmak için sebep arıyor sadece

 

Kaynak: Netizenbuzz

1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
xo

Şüpheci bir kişiyimdir ama bilmiyorum, şu dublör olayı filan saçma ve ürkütücü geldi. Zengin, ünlü ve yetenekli kadın, parasını verip cezasını da çektikten sonra gene ekranlara dönmeli. Niye bu kadar abarttınız, Çin’den soğutmayın adamı.

Yeni Yazılar