Benzer Yazılar

FNC, Choi Jonghoon ve Lee Jonghyun’un JJY skandalıyla ilgisi olduğunu yalanladı

FNC, Choi Jonghoon ve Lee Jonghyun'un JJY skandalıyla ilgisi olduğunu yalanladı

HABER: FNC temsilcileri, “Choi Jonghoon polis soruşturmalarında ifade verdi.. Lee Jonghyun Jung Jun Young ile yakın arkadaş ama skandalla bir ilgisi yok”

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+2,488, -13] Sonunda hikayelerini birbirlerine uydurdular galiba ㅋㅋㅋ bu kadar zaman medyadan kaçtıktan sonra ㅋㅋㅋ

2. [+2,226, -8] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Tüm bağları kesmelerine bakın ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

3. [+1,962, -10] Bekleyip görmek lazım ㅋㅋㅋ onlar da Seungri gibi olabilir ㅋㅋㅋ

4. [+207, -0] Yayınlanan Katalk konuşmaları çok fazla şeyi gösterdi bile.. ‘Şarkıcı Choi’ hayattaki bir kadının videosunu istedi ㅋㅋ bu onu suç ortağı yapmaya yetmez mi?

5. [+200, -0] Yayınlanan konuşmalara bakarsak Choi’nin skandal ile ilgisi yok gibi görünmüyor

6. [+116, -0] Jung Jun Young her şeyi anlatmaya karar verirse komedi olur

7. [+114, -0] ㅋㅋㅋ Jung Jun Young’ın onları ispiyonlamayacağını mı düşünüyorlar?? Tek başına ölecek biri değil o.. sadakat?? ㅋㅋ Nereye kadar gidiyor görelim~

8. [+110, -1] Choi Jonghoon kesinlikle sohbetlere katılmış gibiydi ㅋㅋ bekleyin ve görün

9. [+104, -2] Şu Choi Jonghoon’un geçmişine bakarsanız Seungri’den daha kötü gibi. Popüler olmayan bir nugu olduğu için şanslı, skandalları ört bas edildi. Yüzüne bakın, serseri gibi.

10. [+64, -0] ㅋㅋㅋㅋㅋ peki baygın kadının videosunu beğenmeyen kimdi~~~~~~~~ ^^

FNC, Choi Jonghoon ve Lee Jonghyun'un JJY skandalıyla ilgisi olduğunu yalanladı

KAYNAK: Naver

1. [+2,478, -15] En komiği şu, bu skandal şu anda sektörün en büyük skandalı ama Naver’in ana sayfasında birkaç tane dizi haberi var sadece. Gerçek mi bu?

2. [+2,035, -12] Choi Jonghoon #metoo sırasında yakalanan idollerden biriydi. Pisliklerin mıknatıs gibi diğer pislikleri çekip arkadaş olması inanılmaz.

3. [+1,671, -2] Grup konuşmasında olmadıklarını inkar edemiyorlar. Avukatlarınız sizin cezasız kalabileceğinizi mi söyledi? Bu ikisinin bu kadar utanmaz olmasına şaşmamalı, halbuki birlikte gizli kamera görüntülerini izleyip kıkırdayan iğrenç p*çler onlar..

4. [+839, -7] Halkı aptal sanıyorsunuz ha?

5. [+326, -8] Yeni bir yasa çıksın.. yakalananlar hadım edilsin

6. [+272, -0] Bu skandalda sorduğumuz şey Seungri’nin grup konuşmasındaki fuhuş skandalıyla ilginiz olup olmadığı değil, gizli kamera görüntüleri paylaşılan ve komikmiş gibi kıkırdayan grup konuşmasında var mıydınız, bunu soruyoruz. Fuhuş skandalıyla ilgimiz yok demeyi kesin, zaten kimse onu sormuyor.

7. [+160, -1] Hep yanlış sorulara cevap veriyorlar. Seungri’ye uyuşturucu tedariği ve fuhuş hakkında soru sorulduğunda ‘uyuşturucu kullanmıyorum’ dedi. Bu ikisine yasadışı videoların çekilmesi ve yayılmasında katılımcı mıydınız diye sorulunca fuhuş skandalıyla ilgileri olmadığını söylediler.

8. [+155, -0] Biz fuhuş skandalını sormuyoruz, grup sohbetinde var mıydınız onu soruyoruz ^^ konuyu değiştirmeye çalışmayın. Sizden ifade alınması bile cevabı bildiğimizi gösteriyor ^^

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+172] Jung Jun Young suçlarını itiraf etti ve özür diledi. Suçları için üzgün değil, yakalandığı için üzgün sadece. Pislik p*ç sarhoş kadınların tecavüz edilmesine gülerken hiç de üzgün görünmüyordu

 

Kaynak: Netizenbuzz

9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
KINGEXO

[+326, -8] Yeni bir yasa çıksın.. yakalananlar hadım edilsin

Tecavüz eden herkese bu ceza uygulanmalı! Idam çözüm değil o pisliği yapan kişi yok olup gidecek magdurlar acı çekecek. Hadım edilip en ağır cezayı verin. Kodese göndermeden önce hastaneye yatıp tedavi olmaları şart! Bu iğrenç varlıklara ömür boyu acıdan kıvrılacak cezalar verin.

Çürüksavar Dostu 🙅

Bizim ülkeye de acilen böyle bir güncelleme lazım, bu adlarını bile anmak istemediğim şerefsizlerden bizim ülkemizde de çok var. İdam çözüm değil, çok daha ağır cezalar almaları lazım.

Niniboy

Şiddet meyillisi bir insan değilim ama bu insan demeye dilimin varmadı bu varlıklar şuan karşımda olsaydı çoktan bu dünyadan yok olup gitmişlerdi.
Kabul görülemez olayların başında tecavüz geliyor ‘sarhostum, çocuktum, pişmanım, aptallık ettim, uyuşturucu almıştım, bir anlık bir şeydi’ bunlar bahane değil! Bu olayları bilip sessiz kalanlar ise tecavüz eden kişi ile aynı sınıftadır. Müebbet hapis, hadım vs ne haltsa bir an önce verin. Daha fazla insan içinde durmamaları lazım.

Betül

Aklıma Zico ve jong hyun un bir fancam da jennie için güzel diyip güldükleri geldi. Bizim için masum ve sevimli olan bu şeyin, şimdi akıllarından kim bilir ne pislikler geçirdi diye bakıyorum. Gerçekten iğrenç yaratıklar

suna

Yorumları okumadan yorum yaptım ama benimle aynı şeyi düşündüğünü görünce şok geçirdim. Demek ki herkes aynı şeyi hissediyor. Çirkin zihniyetler

suna

Aklıma şey geldi Jonghyun ve Zico ödül töreninde Jennie’ye bakıp yeppo yeppo diye iç geçiriyorlardı. Bu bile zihniyetlerini açıklıyor zaten. Bence diğer isimlerde var bu çetede

SURMEW-BTS

İnşallah dünyadaki bütün sapıklara , tecavüzcülere hadım uygulanır, bunun başka yolu yok maalesef. Hak yerini bulur inşallah.

Çürüksavar Dostu 🙅

Umarım YG’de suçsuz olan bütün herkes PSY’ın şirketine geçer, şapkalının bu olaylarda tamamen suçsuz olduğuna inanmıyorum. O Seungri’yle iş ortaklığı yaptı, en başından düşünürseniz yıllardır devam eden bir şeyse şapkalının kesin haberi vardır. Eskiden Seungri konusunda tek endişelendiğim nokta o VIP odalarında kadınlara tecavüz edenlerden birisinin de o olmasıydı, artık Burning Sun hakkındaki olaylarda hiçbir şeyi bilmeyen birisi olduğunu sanmıyorum. İşin en derinine inen bir soruşturma yapılmalı, hem de Seungri’ye yakın herkesi içeren. Yoksa suçsuz olsalar bile ona yakın olduğundan suçlanacak çok kişi var. Başta YG sanatçıları olmak üzere herkes çok taşlanacak, nefret alacak. Burning Sun, bu olaylar sadece kusmak… Read more »

Deniz

Fakat bu ayri bi konu Seungri’nin bu konusmada olmadığı kanıtlandı. Naverde paylaşıldı. Fakat bir tane daha fuhuş grubu var onda olup olmadığı kesin değil.Bu olayla Seungrinin olayı baģımsız yani

Yeni Yazılar