FNC, Lee Jonghyun'un kadın idolleri tacız ettiği dedikodularını yalanladıFNC, Lee Jonghyun'un kadın idolleri tacız ettiği dedikodularını yalanladıFNC, Lee Jonghyun'un kadın idolleri tacız ettiği dedikodularını yalanladı

HABER: FNC temsilcileri, “Lee Jonghyun’un kadın ünlüleri ve yetişkin olmayanları taciz ettiği dedikodularına karşı yasal işlem başlatacağız”

KAYNAK: Sports Chosun via Naver

1. [+2,805, -11] Katlanamıyorum bu adama, defol git ㅠㅠ

2. [+1,570, -2] FNC inanılmaz..

3. [+1,276, -14] FNC’nin yasal işlem başlatacağım demesi dedikoduların doğruluğunu gösteriyor. Son zamanlarda hep böyle oldu çünkü, değil mi?

4. [+693, -6] Lütfen yok ol.. seni iğrenç şerefsiz

5. [+284, -8] Bir daha televizyona çıkamayacak zaten

6. [+125, -0] Niye FNC bu adamı savunuyor..? Onu savunarak kazanacakları hiçbir şey yok

7. [+114, -1] Yasal işlem başlatmakla tehdit edenler suç işleyenlerdir çünkü korkarlar ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

8. [+96, -1] Lee Jonghyun’un elinde Han Sung Ho’nun videosu mu var, şantaj mı yapıyor? FNC niye hala savunuyor onu?

FNC, Lee Jonghyun'un kadın idolleri tacız ettiği dedikodularını yalanladıFNC, Lee Jonghyun'un kadın idolleri tacız ettiği dedikodularını yalanladı

KAYNAK: Naver

1. [+2,197, -15] FNC onu şirkette tutacak mı yani? CNBLUE hayranlarının çoğu kadın değil mi?

2. [+1,278, -8] Her zaman önce dava açmakla tehdit ediyorlar ㅋㅋㅋㅋ tamam, açın ^^

3. [+726, -2] Yasalara uymayan suçlular dava açmakla tehdit etmeye bayılır

4. [+131, -0] Duyduğuma göre SNSD Yoona’yı elliyormuş videodaki adam;; YouTube’da videoları var.. poposunu elliyordu, psikopat. Seungri ve Jung Jun Young, bütün o grup ile cezaevine atılmalı, YG ile bağlantısı olan polisler de.

5. [+69, -2] FNC iğrenç

6. [+44, -1] Size temin ederim, FNC YG’den daha fena… ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ medyaya verdikleri açıklamalar iki defa yalan çıktı, şimdi dava açmakla tehdit ediyorlar

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+131] “Lee Jonghyun’un elinde Han Sung Ho’nun videosu mu var, şantaj mı yapıyor? FNC niye hala savunuyor onu?”

Ben de böyle düşünüyorum sfds

 

Kaynak: Netizenbuzz

12 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SURMEW-BTS

FNC de hisselerimi ne vardı bu sapığın ama FNC cidden iğrenç, şirketteki ve sektördeki tüm bayan idoller, stajerler ve çalışanlar için üzgünüm, Rabbim tüm kadınları bu sapıklardan korusun inşallah.

Jenchulichaeng

İnanamıyorum artık ya. Gerçekten midem bulanıyor. Tam daha kötüsü olamaz derken başka şeyler çıkıyor. Allah hepsinin belasını versin.

Tuğba

Resmini görmeye tahammül edemiyorum

Nurr

Yüzsüzlük böyle birşeymiş. Arkadaş youtube ta videolardan geçilmiyor neyini yalanlıyorsun 🤬

mono

Bu nasıl bir saçmalık ya

db

Pislik insanlar yüzünden, korkarak yaşayan insanlar olması beni delirtiyor. Başka bir insanın özgürlüğünü engelleyen herkesten nefret ediyorum.

Videoların giflerini ben de gördüm. İnşallah haklısındır olsan fnc.

Unknown Soldier

Adam yakışıklı, kabul, her izlediğimde yakışıklı bulurdum… Ama… Ne bileyim… Tehlikeli bir hissiyat veriyor. “Bad Boy” misali; meğer cidden pisliğin tekiymiş.

Yine hislerimde yanltmadınız beni, kahretsin ya 🙁

Assddf

Seungri ye bu kadar kötü yorumlar yapmadınız herşeyi başı… Jonghyun Zaten bizden para kazanmıyo ki siz ne kadar nefret etsenizde değişen hiçbişey olmucak çünkü japon fanlardan en çok parayı kazanıyorlar..

suna

Bir dk Yoona mı? Yuhhh derim.

Gül

El insaf neyin yasal işlemi videolar gün gibi ortada be haa diyorsanız ki o kadar videoyu biri üşenmeden kesti biçti yapıştırdı ki ihtimal vermiyorum bence gerçekler ispatlayın yalan olduğunu herkesin savunulma hakkı var bir şey demiyorum da biraz gerçekçilik lütfen bu ne salaklık ne tutarsızlık 😈😈

Erusem

Abi neyi inkar ediyorlar apaçık ortada işte. Yanlışlıkla çarptığın birinin kalçasına dikkat kesilip bakmazsın. Çarptığında fark edersin. Ama Joghyun bildiğin kızın kalçasına bakıyor. Hyejung’un göğsüne elini götürüyor, kız onun elini çekiyor. Harbi sapıkmış ya. Vallahi bilmediğimiz daha niceleri var kim bilir. Aşırı sinir bozucu.

Aswium

cilde de yüzü de kişiliği de bakışları da çok kötü itiyor beni bu adam