Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

13 Yıllık Efsane: Bonamana

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,982
Bugün Super Junior BONAMANA parçası yeni yaşına bastı arkadaşlar, benimle kutlamak isteyen var mı?

Şu an mevcut durumu bir kenara bırakırsak ne şarkıydı bee! demek, biraz da duygulanmak istiyorum.

Ayrıca, Kyuhyun vokali der susarım.

(Eğer bu tarihte yayınlanan başka şarkı varsa lütfen paylaşınız, bilgilenelim 🥹❤️)

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
3,414
Off o kadar duygulandım ki şu an.. Kuzenlerimle dansını yapmaya çalışırdık, inanılmaz eğlenceliydi.
Acilen 10 yıl kadar geriye ışınlanmam lazım. 🥺 🥺 🥺

marin

Rookie Idol
Tepki
1,087
Bonama görünce şu cover performansı geliyor hemen aklıma 😄 Fena enerjisi olan bir ekipti

Suju şarkıları o kadar kendine has ki benzeri yok. Yeni jenerasyonda şu enerjide bir şarkı yapan çıkmaz mesela.

Konu Sahibi
mineonere

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,982
Off o kadar duygulandım ki şu an.. Kuzenlerimle dansını yapmaya çalışırdık, inanılmaz eğlenceliydi.
Acilen 10 yıl kadar geriye ışınlanmam lazım. 🥺 🥺 🥺
Ama dansı çok eğlenceli değil mi?

bir de donghae’nin lineını “Kız şaka şaka şaka şaka, n’olur bi’ gel songül” diye parodilemişlerdi 😭😂😂😂

Konu Sahibi
mineonere

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,982
Bonama görünce şu cover performansı geliyor hemen aklıma 😄 Fena enerjisi olan bir ekipti

Suju şarkıları o kadar kendine has ki benzeri yok. Yeni jenerasyonda şu enerjide bir şarkı yapan çıkmaz mesela.
YA HARİKA AHSIABSJWBDJA ❤️❤️❤️🥹🥹🥹🥹

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
2,389
Super junior'u tanıdıktan sonra en en en sevdiğim şarkısıydı. Lisedeydim. Akıllı tahta yeni geldiydi okula. Dans videosunu indirip flaşa atmıştım. Tenefüslerde açıp açıp izliyorduk. Bütün sınıfa sevdirmiştim bonamanayı. Hey gidi günler. 😁 ay açayım da bir izleyeyim ya özlemişim.

Konu Sahibi
mineonere

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,982
Super junior'u tanıdıktan sonra en en en sevdiğim şarkısıydı. Lisedeydim. Akıllı tahta yeni geldiydi okula. Dans videosunu indirip flaşa atmıştım. Tenefüslerde açıp açıp izliyorduk. Bütün sınıfa sevdirmiştim bonamanayı. Hey gidi günler. 😁 ay açayım da bir izleyeyim ya özlemişim.
Çok hoş yalnız adjansjsj ben dışa kapalıydım lisede bazı nedenlerle bu yüzden kimseyle bir şeyimi paylaşacak kadar samimiyetim olmadı. Kendim dinliyordum kulaklıktan🤷🏽‍♀️