Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

2.Erkek Mi Yoksa Başrol Erkek Mi?

Seçiminiz Hangisi

• Kullanılan toplam oy
    17
Ü

Üye silindi 148

3seçenek olduğu için 3 oy hakkınz olacak şekilde ayarladım.Kdramalarda 2.erkek sendromu sıkça yaşanyor siz bu ikilemler arasında kimi tercih ederdiniz merak ediyorum.
Reply 1988 Start Up True Beauty
reply.jpg start up.jpg true beauty.jpg

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
2,086
Ya aslında bu üç diziyi de izlemedim ama genel olarak ikinci başrollere, reddedilenlere ya da bir şeye ulaşmak isteyip de ulaşamayanlara inanılmaz yakınlık duyuyorum. Eğer deccal seviyesinde kötü falan değillerse de genelde kaybedenler kulübündekileri tercih ediyorum DRUJGHVIZRUŞDEIŞGHRI

revelimderevelim

Lead Dancer
Tepki
8,884
Start upın başrol erkeğini nedense kimse sevmedi bence onunla olması daha iyi oldu. Kızın başrolle olma sebebi küçükken aşık oldupu kişi olması değil sadece çoğu kişi öyle düşünse de bence kendine daha yakın buldu her zaman.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

True Beauty içinse ne webtoonda ne dizi de ikinci erkek ve kızın kimyası uymuyo

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
3,445
sadece true beauty izledim onun icin oy kullaniyimm

bu arada yeri gelmisken true beauty cok kotu bir diziydi bazi sahneleri izlerken utanctan yorganin altina giriyordum cok abartildi
güzel konu ama kötü işlenmişti
ilk izlediğim kdrama. Bunlar arasında da izlediğim tek kdrama ben de başta seojunla olmasını istemiştim sonradan bu kız çok salak seojun daha iyisini bulabilir demiştim

Son düzenleme:

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
7,692
Aralarından sadece True Beauty izledim. Oyumu Han Seo Jun'dan yana kullandım. Dizi gerçekten kötüydü ama Han Seo Jun için izliyordum. Başta kızla birlikte olmamalarına üzülmüştüm ama sonra iyi ki olmamış. Han Seo Jun daha iyisine ve akıllısına layık.

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
3,244
True Beauty'nin webtoonu çok iyiydi, diziden bir kaç sahne görüp cringeliğinden buzdolabını sırtlayınca diziyi izlememe kararı aldım. Hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biridir. Ama webtoon'u da bi süreden sonra sarmadı. Seojun'un hakkı yendi bi kere...