Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

525 Şubesiyle Türk Halkına 80 Liradan Kahve Satan Starbucks Ailesine Teşekkürlerler

Uranyum☢️

Üst Yönetici
Tepki
1,369
“Türkiye de ki 525 şubesiyle Türk halkına 80 liradan kahve satan Starbucks ailesine tesekkurlerlerimi sunuyorum.!!
Tüm Avrupanın iki katı şube sayısına ulaşmış olmalarına rağmen, doğan görünümlü şahin müşterilerinin 20 dakikalığına olsada sınıf atlamalarına yardımcı olmaları ise takdirlerin en büyüğünü hakediyor...

Minnettarız sana Starbucks.!!
Fakir delikanlı; sizin sayenizde ve 80 lira karşılığında bir süreliğine de olsa kendisini zengin hissetti...

Karton bardağı eline alan bir gencin "bende sizdenim" dercesine gururlu ve mağrur bir şekilde ortalarda dolaşması,
Kahvelerden alınan her yudumda yerine biraz daha oturan özgüvenler sayesinde hayatı daha yaşanabilir kıldığınız için mūteşekkiriz size starbucks...

Üstelik bütün bunların bedeli sadece 80 lira...
Ayşe kadın fasulye de 130 lira ama yediğinizde Starbucks da ki etkinin binde biri bile oluşmuyor...”

Skeleton Candles GIF

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550
“Türkiye de ki 525 şubesiyle Türk halkına 80 liradan kahve satan Starbucks ailesine tesekkurlerlerimi sunuyorum.!!
Tüm Avrupanın iki katı şube sayısına ulaşmış olmalarına rağmen, doğan görünümlü şahin müşterilerinin 20 dakikalığına olsada sınıf atlamalarına yardımcı olmaları ise takdirlerin en büyüğünü hakediyor...

Fakir delikanlı; sizin sayenizde ve 80 lira karşılığında bir süreliğine de olsa kendisini zengin hissetti...

Karton bardağı eline alan bir gencin "bende sizdenim" dercesine gururlu ve mağrur bir şekilde ortalarda dolaşması,
Kahvelerden alınan her yudumda yerine biraz daha oturan özgüvenler sayesinde hayatı daha yaşanabilir kıldığınız için mūteşekkiriz size starbucks...

Ayşe kadın fasulye de 130 lira ama yediğinizde Starbucks da ki etkinin binde biri bile oluşmuyor...”

Skeleton Candles GIF
Depremden sonra cancelladık zaten🙏🏻🙏🏻

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,834
Yıl 2023 Starbucks kahve bardağını çekip storye atan,özenti arkadaşlar halen var mıdır çok merak ediyorum abahah.Neden ülkemizde şubeleri çok derseniz bu özenti tiplerin şişirmesi ilk sırada gelir gidin bakın Avrupa'da şurda burda kimse görgüsüz gibi abartmıyor normal coffeshop zinciridir, abartıldığı kadar kötü de değil ama çok iyi de değil.Ama yiğidi öldürüp hakkını yemeyelim ülkemize kahve kültürünü bir nevi yaygınlaşmasını da sağlamıştır.YAŞASIN KAPİTALİZM CART CURT.Lakin fazla abartılacak yanı olmayan sıradan bir kahvecidir,yanmış ve bol glikoz şuruplu kahveye 80-90 TL bayacağınıza gerçek kahve arayışı içerisindeyseniz alternatif olarak yerel kahvecilere gidin derim.Hem daha özgün bir deneyim yaşarsınız hem daha az fiyat verirsiniz yanmış kömür suyu değil çünkü o parayı kahveye değil markaya veriyorsunuz.Gidiyorsanız da filtre kahve filan da almayın derim berbat ötesi evde kendiniz yapın daha karlı ve lezzetlidir.👍🏻
Bu arada Yurt dışında özellikle fransa gibi yemek kültürü iyi olan yerlerde starbucks gibi yerlerden kahve almak utanç verici bir şey olarak görülüyor ülkemizde neden bu kadar abartıldı hiç anlamıyorum acayip pahalı zaten birde ülkemizden o kadar para kazanıyorlar ama depremde yaptıkları rezillikti. Türk halkı çok kolay unutuyor

Tepki
150

Skeleton Candles GIF
Begenmemin az geldiğini düşünerek bu şaheserinizin beni kalben etkilediğini söylemek isterim başarılarınız devamını dilerim (şaka olarak algilamayin lütfen ben bayıldım valla)

haneull

Rookie Idol
Tepki
617
Ben kendi çapımda 2-3 yıldır Starbucks I boykot ediyorum. Bu süre zarfında da girdigim sayı bir elin beş parmağını geçmez. Bi kişiden ne olur demeyin herkes kendi kapısının önünü süpürse eminim işletme olarak bazı noktalarda kendilerini düzeltmek zorunda kalırlar. Kahve denen şey buzlu su resmen👎
Gençlerin klas takılmak için referans aldığı yerin böyle tırt bir yer olması da ayrı drama🤦‍♀️