Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Abartıldığını Düşündüğünüz Idol Ve Gruplar

Prenses Ciklet

Princess Bonnibel Bubblegum
Yönetici
Tepki
8,955
Abartıldığını düşündüğümüz dizileri konuşurken bu neden olmasın dedim.
Bazen yetenekli olsa dahi fanları tarafından gereğinden çok abartılan isimler olabiliyor.
Nefret dili kullanmadan ve birbirimizi linçlemeden sebebiyle söylersek güzel olur.

Son düzenleme:

attaccachan

Fanbase Starter
Tepki
1,598
benim için ex. nct lucas'tı. nct stanlediğim dönemde bile neden çok ilgi çektiğini anlamamıştım. kişisel fikrimce yetenekli biri değildi.

Son düzenleme:

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
benim için ex. nct lucas'tı. nct stanlediğim dönemde bile neden çok ilgi çektiğini anlamamıştım. kişisel fikrice yetenekli biri değildi.
Ya bence Lucas'ta şeytan tüyü vardı ve diğer üyelere nazaran yayınlarda vs daha aktif üyeydi.
Nctzen olarak Wayv biasım Lucas'tı ama artık yok... Keşke aşırıya kacmasaydı:(

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
4,149
Çok üzülerek Bahiyyih demek istiyorum. Kız iyi dans ediyor, tatlı da biri, sesi de kötü değil ama solo fanları tarafından çok abartılıyor. Kesinlikle gruptaki en yetenekli üye değil.

Athena

Lilith
VIP Rapper Queen
Tepki
1,966
Başlıyorum.
Lisa.
2019-2021 arası sahne karizması arşa çıkmıştı. İyi de dansçı.
Ama fandomu çok geniş ve fanları tarafından bazen inanılmaz abartılıyor.
Lisa çok iyi bir rapçi değil bana kalırsa. Şarkı esnasında düzenlenmiş sesiyle swag bir tarz sunarak rapi hoş geliyor ama canlıda çok zorlanıyor.
Vokali iyi değil. Sesi de. İyi bir dansçı. K-pop'ın en iyilerinden. Sahnede de dediğim dönem çok dengeliydi. Mimik ve dansı yerindeydi. En son Coachella'da çok

Başlıyorum.
Lisa.
Lisa çok iyi bir rapçi değil bana kalırsa. Şarkı esnasında düzenlenmiş sesiyle swag bir tarz sunarak rapi hoş geliyor ama canlıda çok zorlanıyor.
Vokali iyi değil. Sesi de. İyi bir dansçı. K-pop'ın en iyilerinden. Sahnede de dediğim dönem çok dengeliydi. Mimik ve dansı yerindeydi. En son Coachella'da çok fazla abarttığını hissettim.
Sonuna kadar katiliyorum.Her şeyi söylemişsin benim bir şey söylememe gerek kalmadi.

kelebek

ece 🫧
Lead Dancer
Tepki
7,934
Başlıyorum.
Lisa.
Vokali iyi değil. Sesi de. İyi bir dansçı. K-pop'ın en iyilerinden. Sahnede de dediğim dönem çok dengeliydi. Mimik ve dansı yerindeydi. En son Coachella'da çok fazla abarttığını hissettim.
kizmayin lutfen ama buna katilmadigimi soylemek istiyorum. lisa coachella'da solo sahnesinde hype ve dans agirlikli bir performans sergiledi. vokal linelarini soylemedigi dogru ama rapini soyledi. sitede uzun zamandir lisa'nin sesi cok kotu, vokal linelarini soyleyemiyor deniyor ama bu sadece dans agirlikli sarkilarda boyle. koreosu olmayan tally performansina bakarsaniz vokal linelarini da gayet iyi soyledigini gorebilirsiniz. hatta ben link birakayim kolaylik olsun

- konserden

- coachella'dan

coachella videosu 4.26'dan sonra basliyor

kelebek

ece 🫧
Lead Dancer
Tepki
7,934
Kızmak için bir sebep yok. Sadece fikirlerimizi belirtiyoruz ve sen de hakaret etmeden, agresifleşmeden ya da Lisa antisi olduğumu iddia etmeden örneklerle fikrini belirtmişsin.
Evet bazı konserlerde rap partları söylüyor ama Money şarkısının tamamını hiç canlı duymadık. Coachella'da da diğer kızların partı gelince ortamı hypelayacağım diye çok araya giriyordu.
Sesini kalınlaştırmayınca kulağa daha iyi geliyor.
Dediğim gibi kötü olduğunu düşünmüyorum. Sahnede belli yeteneği olduğu kesin ama fanlarının abarttığı kadar değil. (Hiçbir grubun fandomunda değilim.)
sesini kalinlastirma konusunda sana katiliyorum

zeytin🐾

Rookie Idol
Tepki
559
benim için ex. nct lucas'tı. nct stanlediğim dönemde bile neden çok ilgi çektiğini anlamamıştım. kişisel fikrimce yetenekli biri değildi.
Lucasın komik olduğunu düşünüyordum ve gruptayken nct için iyi gelir sağlıyordu ama gruba ara verince eksikliğini hiç hissetmedim zaten pek yetenekli biri değildi
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Başlıyorum.
Lisa.
Katılıyorum, sahne performansı ve dansı oldukça iyi ama ne rapi nede vocali iyi.Yinede lisa olmadan bpyi düşünemiyorum,gruba iyi uyum sağlıyor.Lisanın solo ilerleyebileceğini hiç düşünmüyorum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Abartıldığını düşündüğümüz dizileri konuşurken bu neden olmasın dedim.
Bazen yetenekli olsa dahi fanları tarafından gereğinden çok abartılan isimler olabiliyor.
Nefret dili kullanmadan ve birbirimizi linçlemeden sebebiyle söylersek güzel olur.
Bp jisoo, bazı idollerin oyuncu olmak için idol olduğunu düşünüyorum,jisoo da onlardan biri bence.Rap yok,vocali ortalama,dans olarak da ortalama ve altı.Oyunculuk kariyeri idol kariyerinden daha iyi olur kesinlikle.Ayrıca Bp üyeleri içerisinde en samimi bulduğum üye kendisi

Son düzenleme:

eirene

Rookie Idol
Tepki
627
IU'nun Koreliler tarafından abartıldığını düşünüyorum
başarılı mı başarılı ama masaya hiç yeni şeyler koymuyormuş gibi geliyor bazen hep best f soloist ödülünü alması da bana böyle düşündürdü sadece öksürdüğü bir ses paylaşsa yine best f soloist seçerler MMA'da IU yerine Nayeon alabilirdi ödülü bence