Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Aespa, "Spicy" Ile Ilk Birinciliğini Bugün Mcountdown'da Aldı !

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,982
Gurur duyuyorum her seferinde ve kızlarımın haberleri yapıldıkça halay çekesim geliyor lskjfldaskgdşs mutlu ettin beni, teşekkür ederim. Daha nice ödüller alırız umarım. SM zaten vokal konusunda üzen bir şirket bence hiçbir zaman olmadı (SNSD'nin birkaç üyesi hariç) ve aespa'nın da bu kadar iyi gitmesi çok güzel. Daha iyi yerlere geleceklerine inanıyorum.

zeytin🐾

Rookie Idol
Tepki
562
Aespayı niye sevmiyorlar hiç anlamıyorum.Ben kızları YouTubeda reklamda görüp tanımıştım, konseptleri ilgimi çekmiyor hala ama iyi dans ediyorlar,sesleri oldukça güzel ve uyumlu.Tuhaf bir şekilde şarkı söyleyemedikleri üzerinden eleştiriliyorlar ama 4. Nesilde sesleri güzel olan sayılı gruplardan.Umarım daha fazla ilgi görürler çünkü hak ediyorlar

Konu Sahibi
CumberLay🔥

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
Gurur duyuyorum her seferinde ve kızlarımın haberleri yapıldıkça halay çekesim geliyor lskjfldaskgdşs mutlu ettin beni, teşekkür ederim. Daha nice ödüller alırız umarım. SM zaten vokal konusunda üzen bir şirket bence hiçbir zaman olmadı (SNSD'nin birkaç üyesi hariç) ve aespa'nın da bu kadar iyi gitmesi çok güzel. Daha iyi yerlere geleceklerine inanıyorum.
Ay mutlu olmana sevindimm byalwishsbg
Vokalleri gerçekten hiçbir zaman üzmedi şaşırtmadı bizi
Kızlar Melonda 1.siraya da yükseldiler . Çok güzel ilerliyorlar 🥺💛
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Aespayı niye sevmiyorlar hiç anlamıyorum.Ben kızları YouTubeda reklamda görüp tanımıştım, konseptleri ilgimi çekmiyor hala ama sesleri oldukça güzel ve uyumlu,tuhaf bir şekilde şarkı söyleyemedikleri üzerinden eleştiriliyorlar ama 4. Nesilde iyi sesleri olan sayılı gruplardan
zorlama nefret onlarınki
Kızlar çok yetenekli. Rapper olan Giselle'in vokali bile bir çok grubun vokalistini geçer bu arada
Artık şarkı soylebildikleriniin farkına vardı millet , şimdi de danstan vurmaya çalışıyorlar.

digustingshaat

Trainee
Tepki
303
aespa iyi grup bence gereksiz bi nefret aldılar bu albüm pek benlik değil yalan söylemeyeceğim ama açık konuşmak gerekirse konseptleri çok iyi ? valla benim en çok beğendiğim 4.gen konsepti aespada yalnız merak ettiğim bir şey var black mamba olayı bitti mi ben tüm videoları izledim en son black mamba zortlamıştı yeni klipte pek dikkat etmedim ama sanırım bitti ? beni bilgilendirin lütfeeeeeeen

Konu Sahibi
CumberLay🔥

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
aespa iyi grup bence gereksiz bi nefret aldılar bu albüm pek benlik değil yalan söylemeyeceğim ama açık konuşmak gerekirse konseptleri çok iyi ? valla benim en çok beğendiğim 4.gen konsepti aespada yalnız merak ettiğim bir şey var black mamba olayı bitti mi ben tüm videoları izledim en son black mamba zortlamıştı yeni klipte pek dikkat etmedim ama sanırım bitti ? beni bilgilendirin lütfeeeeeeen
En son girlsde blackmambayi yeniyorlardi sanırım
O yüzden de şimdi bizim dünyaya geçtiler diye biliyorum ben
Aespanin hikayesine o kadar hakim değilim 😭😭