Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Animelerin En Iyi Şarkıları

Tepki
75
Bana kesinlikle dinlemelisin diyeceğiniz anime şarkıları önerir misiniz?
Benim favorilerim: dororo opening 1, AoT Zero Eclipse, AoT Call your name, AoT Alternative(caracter İmagesongs5) , AoT Hope of Mankind, The light of Two wings, Akuma no ko, AoT Barricades.

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,361
Ben yine Death Note fani olarak diyorum.Sarkinin ismini bilmiyorum ama Ilk başlangicda çalan şarki muqqqq

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
Bana kesinlikle dinlemelisin diyeceğiniz anime şarkıları önerir misiniz?
Benim favorilerim: dororo opening 1, AoT Zero Eclipse, AoT Call your name, AoT Alternative(caracter İmagesongs5) , AoT Hope of Mankind, The light of Two wings, Akuma no ko, AoT Barricades.
Izlediğim iki üç anime var onlardan biri MinikaGo'da ki Victory Kick Off iajaoqnqoajaokqoqoq şarkısını ezbere biliyorum aşırı iyi.
Bir de Doraemon sayılır mı bilmiyorum ama jenerik müziği çok iyiydi gene ezberlemiştim onu wjaojqqonaoqmqpw

Konu Sahibi
L Best Dedective
Tepki
75
Izlediğim iki üç anime var onlardan biri MinikaGo'da ki Victory Kick Off iajaoqnqoajaokqoqoq şarkısını ezbere biliyorum aşırı iyi.
Bir de Doraemon sayılır mı bilmiyorum ama jenerik müziği çok iyiydi gene ezberlemiştim onu wjaojqqonaoqmqpw
Victory kickoffun şarkısını bende biliyorum. Küçükken hep izlerdim çok güzeldi.

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,125
Naruto'nun o kadar çok opening ve endingi var ki hangisi hatırlayamadım 🥲

Konu Sahibi
L Best Dedective
Tepki
75
Demon slayer openingi lisanın söylediğini çok seviyorum ben bakabilirsin ha bi de neşem yerine gelsin diye one piece- binkusu no sake dinliyorum (animeyi izlemeyenlere saçma gelebilir 😁). Bir de ismini okuyamadığım bi tane var yoasobinin fotoğraf olarak ekliyorum
Teşekkürler dinleyeceğim