Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Artık Eskisi Gibi Yakın Olmayan İdoller?

kaorii

Fanbase Starter
Tepki
1,928
Bazen tiktokta karşıma bu konuyla alakalı editler çıkıyor, bir zamanlar çok yakın ve samimi olup ancak artık öyle olmadıklarını düşündüğünüz idoller var mı?

• Alev
Reactions: ask

Tenebris

CumberLay'in Fanboyu
Fanbase Starter
Tepki
3,955
Iz*One üyeleri. Yani dağılmalarıyla aralarına illa mesafe giriyor ama 12 üyenin yarısından fazlası aktif idol iken bile çok yakın gözukmüyorlar. Birkaç moment var ama kameraya oynuyorlar gibi daha çok. Özellikle Wony uzak duruyor gibi

marin

Rookie Idol
Tepki
1,087
Nayeon, Jisoo ve Jennie çıkış öncesinden beri çok yakınlardı. Stajyerlik dönemlerinden olan fotoğrafları ve ödül törenlerindeki etkileşimleri zaten birçok kişi biliyor. Jisoo'nun Nayeon için yaptığı doğum günü editini bile paylaşmıştı zamanında Nayeon. Ama sonra özellikle birbirlerinin sololarına destek postu paylaşmadıkları için eskisi kadar yakın olmadıklarını düşündüm. Gerçi idoller daha büyük kitlelere hitap etmeye başlayınca destek paylaşımlarından kaçınıyorlar ve belki de rakip gruplar olarak görüldüklerinden paylaşıma izin vermiyordur şirket ama ne bileyim hiç buluşmuyorlarda muhtemelen artık. Nayeon kesin söylerdi buluşsalar. Araları kötüdür demiyorum tabi ki ama eskisi kadar yakın değiller bence.

bilibili88

Fanbase Starter
Tepki
4,933
Iz*One üyeleri. Yani dağılmalarıyla aralarına illa mesafe giriyor ama 12 üyenin yarısından fazlası aktif idol iken bile çok yakın gözukmüyorlar. Birkaç moment var ama kameraya oynuyorlar gibi daha çok. Özellikle Wony uzak duruyor gibi
Ben de bunu fark ettim. Yena falan diger kizlarla cok yakin, Hitomi ve Nako hem Chaeyeon hem Yena'yla gorusuyodu. Yujin'de digerleriyle iletisim de gibi. Ama Minju ve Wonyoung cok uzak sanki.

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
2,385
Kai-taemin ikilisi ile jimin'in arkadaşlığı.
Hiç yanyana görmedik. Sözde birkaç kere arkadaş olduklarını söylediler ama kai ve taemini diğer yakın arkadaşlarıyla defalarca görmemize rağmen jimin ile hiç yanyana görmedik. Bence arkadaşlıkları kısa sürdü. Artık görüştüklerini zannetmiyorum.

marin

Rookie Idol
Tepki
1,087
Wony bence herkesten uzak duruyor. Şirketin dayattığı o prenses imajından ödün vermek istemiyor gibi. Şirketin dayattığı diyorum çünkü bence Wony bu imajla rahat etmiyor gibi duruyor. IZ*ONE zamanlarından bu zamana büyüdü tabi. Elbette bir olgunlaşma yaşamıştır ama bu kadar da değişemez bence. O cıvıl cıvıl kız kasıntı duruyor artık. IZ*ONE'da iken arkadaş olmak istediği idolleri sayıyorken şimdi herkese bu kadar uzak durması normal gelmiyor. O yüzden o ulaşılmaz prenses imajını bozmamak için böyle davrandığını düşünüyorum ben.

nabnab

Trainee
Tepki
72
clc eunbin ve somi ozellıkle 2019da sureklı beraber goruyoduk hatta somi eunbin icin erkek olsam onunla cilkardim vs diyip evinde dis fircasi bulunduruyodu onun icin ama 2020den beri hic etkilesim vermediler somi daha cok 4.jen idolleriyle eunbin de oyuncalarla takiliyo

Tante Rosa

Lead Dancer
Tepki
7,870
Nayeon, Jisoo ve Jennie çıkış öncesinden beri çok yakınlardı. Stajyerlik dönemlerinden olan fotoğrafları ve ödül törenlerindeki etkileşimleri zaten birçok kişi biliyor. Jisoo'nun Nayeon için yaptığı doğum günü editini bile paylaşmıştı zamanında Nayeon. Ama sonra özellikle birbirlerinin sololarına destek postu paylaşmadıkları için eskisi kadar yakın olmadıklarını düşündüm. Gerçi idoller daha büyük kitlelere hitap etmeye başlayınca destek paylaşımlarından kaçınıyorlar ve belki de rakip gruplar olarak görüldüklerinden paylaşıma izin vermiyordur şirket ama ne bileyim hiç buluşmuyorlarda muhtemelen artık. Nayeon kesin söylerdi buluşsalar. Araları kötüdür demiyorum tabi ki ama eskisi kadar yakın değiller bence.
Ama Nayeon bp konserine gitmişti sanki,araları bozuk olsa gider miydi ki :rolleyes:

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,745
Ben de bunu fark ettim. Yena falan diger kizlarla cok yakin, Hitomi ve Nako hem Chaeyeon hem Yena'yla gorusuyodu. Yujin'de digerleriyle iletisim de gibi. Ama Minju ve Wonyoung cok uzak sanki.
Hyewon ve Eunbi de yakın gibi de 12 üye 1.5 yılda anca o kadar kaynaşır.
Sakura & Chaewon LS öncesi pek yakın değilmiş mesela
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Min & Hyoyeon

Daha çıkış yapmadan önce arkadaşlardı ve çok yakınlardı. Son birkaç yılda hiç etkileşim vermemeye başladılar,birbirlerini de takip etmiyorlar. Seviyordum bu ikiliyi...
Instagram post by Min • Aug 30, 2016 at 6_10am UTC.jpg

Bora & Tiffany
En yakın arkadaşlardı ikisi ama bir süredir hiç etkileşim vermediler bunlar da
Team ʚïɞ TaeTae ʚïɞ.jpg

Son düzenleme:

marin

Rookie Idol
Tepki
1,087
Ama Nayeon bp konserine gitmişti sanki,araları bozuk olsa gider miydi ki :rolleyes:
Nayeon bir keresinde en yakın olduğun BP üyesi kim diye sorulduğunda 'Hepsi' diye cevap vermişti. Hepsiyle yakın ama Jennie ve Jisoo ile daha yakındı önceden. Şimdi eskisi kadar yakın değil gibi geliyor Jisoo ve Jennie ile. Araları bozuk değildir muhtemelen zaten. Dediğin gibi aksi takdirde konserlerine gitmezdi.

• Alev

truth_hurts

Fanbase Starter
Tepki
1,512
Kai-taemin ikilisi ile jimin'in arkadaşlığı.
Hiç yanyana görmedik. Sözde birkaç kere arkadaş olduklarını söylediler ama kai ve taemini diğer yakın arkadaşlarıyla defalarca görmemize rağmen jimin ile hiç yanyana görmedik. Bence arkadaşlıkları kısa sürdü. Artık görüştüklerini zannetmiyorum.
taemin-kai-jimin-hotshot grubundan bir üye ve kai'nin ünlü olmayan bir arkadaşı o gruptaydı.Hatta grubun sembolü bile vardı.En son kai bir röportajda taemin'in tek ünlü arkadaşı olduğunu söyledi.

red velvet-blacpink-twice arasında bir arkadaş grubu vardı bence özelllikle 2017-18 yıllarında baya etkileşim alıyorduk.Artık red velvet hiçbir kız grubuyla etkileşim vermiyor halbuki ırene jennie ile wendy ve seulgi de jisoo ile yakındı

r

ask

Rising Star
Tepki
5,884
Wony bence herkesten uzak duruyor. Şirketin dayattığı o prenses imajından ödün vermek istemiyor gibi. Şirketin dayattığı diyorum çünkü bence Wony bu imajla rahat etmiyor gibi duruyor. IZ*ONE zamanlarından bu zamana büyüdü tabi. Elbette bir olgunlaşma yaşamıştır ama bu kadar da değişemez bence. O cıvıl cıvıl kız kasıntı duruyor artık. IZ*ONE'da iken arkadaş olmak istediği idolleri sayıyorken şimdi herkese bu kadar uzak durması normal gelmiyor. O yüzden o ulaşılmaz prenses imajını bozmamak için böyle davrandığını düşünüyorum ben.
Kimleri sayiyordu

marin

Rookie Idol
Tepki
1,087
Kimleri sayiyordu
ITZY'i takip ettiğimden hatırlıyorum, henüz IZ*ONE üyesiyken Yuna ile arkadaş olabileceğinden bahsetmişti. Sanırım görüntülü hayran etkinliklerinden birinde söylemiş. ITZY çeviri sayfalarından biri paylaşmıştı. Onu bulamadım ama Wony'nin hayran sayfaları da paylaşmış o zamanlar. Ekran fotoğrafının boyutunu kabul etmediğinden atamıyorum ama ilgili tweetler şunlar:

• Alev

ask

Rising Star
Tepki
5,884
ITZY'i takip ettiğimden hatırlıyorum, henüz IZ*ONE üyesiyken Yuna ile arkadaş olabileceğinden bahsetmişti. Sanırım görüntülü hayran etkinliklerinden birinde söylemiş. ITZY çeviri sayfalarından biri paylaşmıştı. Onu bulamadım ama Wony'nin hayran sayfaları da paylaşmış o zamanlar. Ekran fotoğrafının boyutunu kabul etmediğinden atamıyorum ama ilgili tweetler şunlar:
Yine aklima wony kai yuna uclusu geliyor😭